Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 8.kolo 28.02.10

V osmém kole 2.ligy skupina D nepomohlo Litomyšli ani domácí prostředí proti Třebíči A a podlehla jí vysoko 2:6. Všichni zbývající naši zástupci hráli venku a se střídavými úspěchy - Zaječice vyhrály v Pelhřimově 4,5:3,5, Polabiny B jen remizovaly v Třebíči s B družstvem 4:4, ale Bohemia podlehla v Brně Loko B 5:3 a AKIS podlehl rovněž v Brně Durasu B dokonce 5,5:2,5. Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Žďár n/S. 5,5:2,5


TJ Jiskra Litomyšl   ŠK Caissa Třebíč "A"
Škeřík Karel 2094 ½ - ½ 2297 Píza Vlastimil (H)
Pekař Václav 2072 0 - 1 2325 Smištík Milan
Daniel Martin (H) 2101 0 - 1 2296 Sedláček Oldřich (H)
Zeman Martin 2020 1 - 0 2270 Skácelík Petr (H)
Jirsa Lukáš 2007 0 - 1 2223 Bělohlávek Petr
Bartošová Lucie 1920 0 - 1 2202 Kratochvíl Josef
Odstrčil Jaromír 1768 0 - 1 2101 Tesař Jan
Šváb Jiří 0 ½ - ½ 1972 Ciešlak Leszek
  2 : 6  
TJ Spartak Pelhřimov   TJ SOKOL Zaječice
Volák Michal 2181 0 - 1 2267 Vařejčko Josef
Krejčí Jakub 2124 0 - 1 2343 Sabol Marian (H)
Přibyl Radomír 2075 1 - 0 2034 Trhal Tomáš (H)
Pavlíček Robert (H) 0 1 - 0 2178 Hájek Jiří
Bendl Hynek 2070 0 - 1 2120 Hájek Lukáš
Tyle Vladimír (H) 2016 ½ - ½ 2087 Jelínek Milan
Peltan Zdeněk 2090 0 - 1 1958 Trhal Michal (H)
Vejmělek Milan 2129 1 - 0 1922 Hájek Jaroslav
  :  
Panda Rychnov n/Kn.   TJ Žďár nad Sázavou
Zeberski Jakub (C) 2400 ½ - ½ 2188 Večeřa Pavel
Čechura Petr 2278 ½ - ½ 2127 Celý Jaroslav
Ringel Zbyněk 2231 ½ - ½ 2038 Bukáček Lubomír
Pirklová Hana 2190 ½ - ½ 2017 Svoboda Ivo
Kracík Tomáš 2126 ½ - ½ 1777 Obůrka Vladislav
Novotný Josef 2124 1 - 0    
Jonáš Vlastimil 2105 1 - 0    
Marečková Martina 2061 1 - 0    
  :  
ŠK DURAS Brno "B"   AKIS Pardubice
Jurka Miroslav 2307 ½ - ½ 2327 Prandstetter Eduard
Ševčík Vladimír 2220 1 - 0 2131 Sýkora Josef
Mlýnek Petr 2218 1 - 0 2152 Zeinert Michal
Mudra Tomáš 2178 ½ - ½ 2166 Veselý Tomáš
Zavadil Michal 2143 ½ - ½ 2164 Petuchov Sergej
Kiša Lubomír 2142 0 - 1 2083 Smutný Jan (H)
Macharáček Šimon 2175 1 - 0 2035 Tuvšinbajar Dorjkhú
Mičánek Tomáš 2122 1 - 0 1888 Kraus Ondřej
  :  
ŠK Lokomotiva Brno "B"   ŠK Bohemia Pardubice
Vykydal František 2218 ½ - ½ 2194 Karásek Lukáš (H)
Medunová Věra 2065 ½ - ½ 2084 Novák Aleš
Zavacký Peter 2083 1 - 0 2051 Třasák Ondřej
Lička Vlastimil 2019 ½ - ½ 2077 Vodička Pavel
Pakosta Miroslav (V) 2126 1 - 0 2050 Jelínek Václav
Pekárková Eva (H) 1954 ½ - ½ 1956 Daněk Pavel
Petruška Miroslav 2008 1 - 0 2017 Nadrchal Tomáš
Uhmann Jan 1977 0 - 1 1985 Mazura Tomáš
  5 : 3  
ŠK Caissa Třebíč "B"   2222 ŠK Polabiny "B"
Čížek Antonín 2315 ½ - ½ 2287 Hrabuša Matěj (C)
Švanda Pavel (H) 2201 ½ - ½ 2292 Hošek Milan
Škaroupka Jiří 2129 1 - 0 2266 Mojžíš Jaroslav
Göth Jiří 0 0 - 1 2259 Němec Pavel (H)
Uher Vladimír 2088 ½ - ½ 2240 Navrátil František
Milostný Miloš 2078 ½ - ½ 2152 Komárek David (H)
Bradáč Roman 2035 1 - 0 2060 Trojan Luboš
Vojtěch Ladislav 0 0 - 1 2062 Čižinský Petr
  4 : 4  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 8 0 0 24 45 35
2. ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 6 0 2 18 42 31
3. 2222 ŠK Polabiny "B" 5 2 1 17 38,5 27
4. ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 5 1 2 16 37 26
5. AKIS Pardubice 5 0 3 15 35,5 25
6. ŠK Bohemia Pardubice 4 0 4 12 31,5 19
7. ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 3 2 3 11 29 19
8. TJ SOKOL Zaječice 3 1 4 10 32,5 21
9. TJ Jiskra Litomyšl 2 1 5 7 247 16
10. Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1 1 6 4 24,5 12
11. TJ Spartak Pelhřimov 1 1 6 4 21,5 11
12. TJ Žďár nad Sázavou 0 1 7 1 22 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.