Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 9.kolo 14.03.10

V devátém kole 2.ligy sk. D porazily Polabiny B v krajském derby Litomyšl 5,5:2,5, AKIS zvítězil nad Loko Brno B vysoko 6:2, Bohemia remizovala s Třebíčí B v bezzubém zápase 4:4 a jen Zaječice podlehly doma suverénnímu Rychnovu n/Kn. 2,5:5,5. Další výsledky: Žďár n/S. – Duras B 4:4, Třebíč A - Pelhřimov 5:3


2222 ŠK Polabiny B   TJ Jiskra Litomyšl
Hrabuša Matěj (C) 2287 1 - 0 2094 Škeřík Karel
Hošek Milan 2292 ½ - ½ 2072 Pekař Václav
Mojžíš Jaroslav 2266 1 - 0 2101 Daniel Martin (H)
Němec Pavel (H) 2259 1 - 0 2020 Zeman Martin
Navrátil František 2240 ½ - ½ 1920 Bartošová Lucie
Komárek David (H) 2152 1 - 0 1768 Odstrčil Jaromír
Kourek Josef 2131 ½ - ½ 0 Šváb Jiří
Trojan Luboš 2060 0 - 1 2003 Zeman Ladislav
  :  
ŠK Bohemia Pardubice   ŠK Caissa COLAIR Třebíč B
Karásek Lukáš (H) 2194 ½ - ½ 2315 Čížek Antonín
Novák Aleš 2084 ½ - ½ 2201 Švanda Pavel (H)
Třasák Ondřej 2051 ½ - ½ 0 Göth Jiří
Vodička Pavel 2077 ½ - ½ 2088 Uher Vladimír
Zelenka Jaroslav 2001 ½ - ½ 2078 Milostný Miloš
Jelínek Václav 2050 ½ - ½ 2035 Bradáč Roman
Daněk Pavel 1956 ½ - ½ 0 Vojtěch Ladislav
Nadrchal Tomáš 2017 ½ - ½ 0 Mezlík Stanislav (H)
  4 : 4  
AKIS Pardubice   Šachový klub Lokomotiva Brno B
Prandstetter Eduard 2327 ½ - ½ 2065 Medunová Věra
Pačovský Jiří 2263 ½ - ½ 2083 Zavacký Peter
Sýkora Josef 2131 1 - 0 2019 Lička Vlastimil
Veselý Tomáš 2166 ½ - ½ 2126 Pakosta Miroslav (V)
Petuchov Sergej 2164 ½ - ½ 1954 Pekárková Eva (H)
Smutný Jan (H) 2083 1 - 0 2008 Petruška Miroslav
Tuvšinbajar Dorjkhú 2035 1 - 0 1977 Uhmann Jan
Kraus Ondřej 1888 1 - 0 1865 Vachek Jiří
  6 : 2  
TJ SOKOL Zaječice   Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
Vařejčko Josef 2267 ½ - ½ 2400 Zeberski Jakub (C)
Sabol Marian (H) 2343 ½ - ½ 2278 Čechura Petr
Hájek Jiří 2178 ½ - ½ 2243 Siembab Bartosz (C)
Hájek Lukáš 2120 0 - 1 2231 Ringel Zbyněk
Konrád František 1943 ½ - ½ 2190 Pirklová Hana
Trhal Michal (H) 1958 0 - 1 2139 Machlowski Slawomir (C)
Česenek Jiří 1920 0 - 1 2124 Novotný Josef
Hájek Jaroslav 1922 ½ - ½ 2061 Marečková Martina
  :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 9 0 0 27 50,5 38
2. ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 7 0 2 21 47 34
3. 2222 ŠK Polabiny "B" 6 2 1 20 44 31
4. AKIS Pardubice 6 0 3 18 41,5 29
5. ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 5 2 2 17 41 28
6. ŠK Bohemia Pardubice 4 1 4 13 35,5 19
7. ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 3 3 3 12 33 19
8. TJ SOKOL Zaječice 3 1 5 10 35 21
9. TJ Jiskra Litomyšl 2 1 6 7 26,5 17
10. Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1 1 7 4 26,5 12
11. TJ Spartak Pelhřimov 1 1 7 4 24,5 12
12. TJ Žďár nad Sázavou 0 2 7 2 26 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.