Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 10.kolo 28.03.10

V desátém kole 2.ligy sk. D se rozhodlo o postupujícím do 1. ligy, kterým se po výhře 4,5:3,5 nad Třebíčí A stal Rychnov n/Kn.. Veledůležité body v boji o udržení v soutěži získala Litomyšl po výhře 4,5:3,5 nad Pelhřimovem a Polabiny B zvítězily nad Bohemií vysoko 6,5:1,5. Zbývající naši zástupci hráli venku a jen remizovali 4:4 - Zaječice s Durasem B a AKIS s Třebíčí B. Další výsledky: Loko Brno B - Žďár n/S. 6:2


TJ Jiskra Litomyšl   TJ Spartak Pelhřimov
Škeřík Karel 2094 0 - 1 2181 Volák Michal
Pekař Václav 2072 0 - 1 2124 Krejčí Jakub
Daniel Martin (H) 2101 ½ - ½ 2075 Přibyl Radomír
Zeman Martin 2020 ½ - ½ 0 Pavlíček Robert (H)
Jirsa Lukáš 2007 ½ - ½ 2070 Bendl Hynek
Bartošová Lucie 1920 1 - 0 2016 Tyle Vladimír (H)
Pečinka Martin (H) 2058 1 - 0 1910 Hruška Ondřej
Šmajzr Martin (H) 2156 1 - 0 1849 Med Ladislav
  :  
ŠK DURAS Brno "B"   TJ SOKOL Zaječice
Ševčík Vladimír 2220 ½ - ½ 2267 Vařejčko Josef
Karpilovský Oleg (C) 2268 ½ - ½ 2343 Sabol Marian (H)
Tajovský Martin 2188 ½ - ½ 2205 Jarábek Vratislav (H)
Zavadil Michal 2143 ½ - ½ 2034 Trhal Tomáš (H)
Donnert Milan 2148 ½ - ½ 2178 Hájek Jiří
Lacko Jan 2209 ½ - ½ 2120 Hájek Lukáš
Dvořák Karel 2100 ½ - ½ 1920 Česenek Jiří
Mičánek Tomáš 2122 ½ - ½ 1922 Hájek Jaroslav
  4 : 4  
ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"   AKIS Pardubice
Čížek Antonín 2315 ½ - ½ 2305 Kochetková Julia (C)
Švanda Pavel (H) 2201 ½ - ½ 2131 Sýkora Josef
Uher Vladimír 2088 ½ - ½ 2166 Veselý Tomáš
Milostný Miloš 2078 1 - 0 2164 Petuchov Sergej
Bradáč Roman 2035 0 - 1 2083 Smutný Jan (H)
Mezlík Stanislav (H) 0 ½ - ½ 2035 Tuvšinbajar Dorjkhú
Zachariáš Miroslav 1887 0 - 1 1888 Kraus Ondřej
Huňáček Jaroslav 1837 1 - 0    
  4 : 4  
2222 ŠK Polabiny "B"   ŠK Bohemia Pardubice
Hošek Milan 2292 1 - 0 2084 Novák Aleš
Mojžíš Jaroslav 2266 1 - 0 2051 Třasák Ondřej
Efler Lukáš 2229 1 - 0 2004 Horáček Michal
Navrátil František 2240 ½ - ½ 2077 Vodička Pavel
Komárek David (H) 2152 ½ - ½ 2050 Jelínek Václav
Kourek Josef 2131 1 - 0 2017 Nadrchal Tomáš
Trojan Luboš 2060 ½ - ½ 2048 Laušman Petr
Čižinský Petr 2062 1 - 0 1891 Juchelka Petr
  :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 10 0 0 30 55.0 41
2. 2222 ŠK Polabiny "B" 7 2 1 23 50.5 36
3. ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 7 0 3 21 50.5 36
4. AKIS Pardubice 6 1 3 19 45.5 31
5. ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 5 3 2 18 45.0 28
6. ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 3 4 3 13 37.0 21
7. ŠK Bohemia Pardubice 4 1 5 13 37.0 19
8. TJ SOKOL Zaječice 3 2 5 11 39.0 21
9. TJ Jiskra Litomyšl 3 1 6 10 31.0 20
10. Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2 1 7 7 32.5 17
11. TJ Spartak Pelhřimov 1 1 8 4 28.0 14
12. TJ Žďár nad Sázavou 0 2 8 2 28.0 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.