Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 11.kolo 18.04.10

V posledním 11.kole 2.ligy sk. D si naši zástupci už moc nezahráli - 'souboje' Bohemia - Litomyšl a AKIS - Polabiny B skončily rychlými remizami 4:4 a tak jen Zaječice podlehly po boji Loko Brno B 3:5. Další výsledky: Žďár n/S. - Třebíč B 4,5:3,5, Třebíč A - DURAS Brno B 2,5:5,5, Pelhřimov - Rychnov n/Kn. 3:5.
Vítězem zůstává Rychnov n/Kn., dvojici sestupujících (Žďár n/S. a Pelhřimov) doplní Loko Brno B.


ŠK Bohemia Pardubice   TJ Jiskra Litomyšl
Novák Aleš 2084 ½ - ½ 2094 Škeřík Karel
Třasák Ondřej 2051 ½ - ½ 2072 Pekař Václav
Horáček Michal 2004 ½ - ½ 2101 Daniel Martin (H)
Vodička Pavel 2077 ½ - ½ 2020 Zeman Martin
Zelenka Jaroslav 2001 ½ - ½ 2007 Jirsa Lukáš
Jelínek Václav 2050 ½ - ½ 1920 Bartošová Lucie
Daněk Pavel 1956 ½ - ½ 2058 Pečinka Martin (H)
Laušman Petr 2048 ½ - ½ 2151 Volf Jaroslav (H)
  4 : 4  
AKIS Pardubice   2222 ŠK Polabiny "B"
Bernard Borek 2337 ½ - ½ 2292 Hošek Milan
Pačovský Jiří 2263 ½ - ½ 2266 Mojžíš Jaroslav
Sýkora Josef 2131 ½ - ½ 2229 Efler Lukáš
Veselý Tomáš 2166 ½ - ½ 2131 Kourek Josef
Petuchov Sergej 2164 ½ - ½ 2245 Paleček Peter (C)
Hlavnička Jiří 2241 ½ - ½ 2183 Šilar Lubomír
Pošta Petr 2189 ½ - ½ 2060 Trojan Luboš
Outulný Pavel 2146 ½ - ½ 2049 Just Pavel
  4 : 4  
TJ SOKOL Zaječice   ŠK Lokomotiva Brno "B"
Vařejčko Josef 2267 1 - 0 2065 Medunová Věra
Sabol Marian (H) 2343 ½ - ½ 2083 Zavacký Peter
Trhal Tomáš (H) 2034 0 - 1 2179 Blažková Petra
Hájek Jiří 2178 1 - 0 1954 Pekárková Eva (H)
Hájek Lukáš 2120 0 - 1 2008 Petruška Miroslav
Jelínek Milan 2087 0 - 1 1977 Uhmann Jan
Konrád František 1943 ½ - ½ 1865 Vachek Jiří
Hájek Jaroslav 1922 0 - 1 1787 Meduna Eduard
  3 : 5  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 11 0 0 33 60.0 45
2. 2222 ŠK Polabiny "B" 7 3 1 24 54.5 36
3. ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 7 0 4 21 53.0 38
4. ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 6 3 2 21 50.5 33
5. AKIS Pardubice 6 2 3 20 49.5 31
6. ŠK Bohemia Pardubice 4 2 5 14 41.0 19
7. ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 3 4 4 13 40.5 21
8. TJ SOKOL Zaječice 3 2 6 11 42.0 23
9. TJ Jiskra Litomyšl 3 2 6 11 35.0 20
10. Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 3 1 7 10 37.5 21
11. TJ Žďár nad Sázavou 1 2 8 5 32.5 13
12. TJ Spartak Pelhřimov 1 1 9 4 31.0 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.