Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Biskupské věže Litomyšle 2010 14.06.10

Druhý ročník turnaje v rapidu s názvem Biskupské věže Litomyšle přitáhl v sobotu 12.června 2010 do Litomyšle celkem 90 adeptů šachové hry nejrůznější výkonnosti. Devítikolový turnaj v úmorném vedru řádně prověřil zejména fyzičku všech zúčastněných, favorité se však ani vedrem zaskočit nenechali. Stylem Start-Cíl zvítězil IM Vojtěch Plát z Třince, druhý byl FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí skončil Sergej Petuchov z Rapidu Pardubice. Nejlepší ženou byla Lucie Bartošová z Litomyšle, nejlepším juniorem David Sion z Poličky a nejlepším seniorem Milan Šnorek z Jičína.


Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Tit. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 IM Plat Vojtech CZE 2402 Tz Trinec 8,5 44,5 55,5 44,5
2 FM Sabol Marian CZE 2365 Sk Vysoke Myto 7,5 41,5 54,5 40,5
3 Petuchov Sergej CZE 2154 Sk Rapid Pardubice, O.S. 7 40,5 53 37
4 Pascenko Jaromir CZE 2119 Tj Stefanydes Policka 7 39,5 52 35,5
5 Jiruse Josef CZE 2078 Tj Slavia Hradec Kralove 6,5 39 49,5 35,5
6 Dosedel Jiri CZE 2129 Sk Vysoke Myto 6,5 36,5 48,5 33,5
7 Snorek Milan CZE 2074 Sk Ad Jicin 6,5 36 48,5 32,5
8 Cerveny Petr CZE 2308 Tz Trinec 6,5 35,5 45,5 31,5
9 Valenta Vit CZE 2193 T.J. Sokol Sumperk 6 44,5 57 36
10 Korsa Jindrich CZE 2083 Tj Bohemians Praha 6 38,5 50,5 33
11 Fiala Jaroslav CZE 2269 Sk Ad Jicin 6 38,5 49 32
12 Navratil Frantisek CZE 2198 2222 Sk Polabiny 6 38 49 32
13 Koper Stefan CZE 2034 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 6 36,5 46,5 30,5
14 Mkhitaryan Karlen CZE 2193 Sk Ad Jicin 6 35,5 44,5 30,5
15 Lorenc Oldrich CZE 2110 Tj Stefanydes Policka 6 34,5 46 31,5
16 Mares Petr CZE 2044 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 6 32 43 27,5
17 Jelinek Vaclav CZE 2055 Sk Bohemia Pardubice O.S. 6 31 41 28
18 Novotny Petr CZE 2091 Tj Chs Chotebor 5,5 39 51,5 32,5
19 Holasek Pavel CZE 2112 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 5,5 36,5 47,5 32,5
20 Lausman Petr CZE 1998 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 36 45,5 30,5
21 Haba Zdenek CZE 2205 Sk Gordic Jihlava 5,5 35,5 46 29,5
22 Trhal Michal CZE 1987 Sk Vysoke Myto 5,5 33 42 25,5
23 Silhavy Miroslav CZE 1791 Sachovy Klub Zdice 5,5 32 41 22
24 Marinov Peter CZE 1761 Sk Vysoke Myto 5,5 30,5 39,5 23,5
25 Trhal Tomas CZE 2051 Sk Vysoke Myto 5,5 30 40 28,5
26 Mares Jan CZE 1783 Sokol Hradec Kralove 5,5 28,5 36,5 22
27 Daniel Martin CZE 2040 Tj Bohemians Praha 5 38 47,5 29,5
28 Ptacek Lubos CZE 2033 Sk Vysoke Myto 5 38 47,5 29
29 Kohout Jan CZE 1978 Sk Ad Jicin 5 37,5 47 29
30 Bartosova Lucie CZE 2011 Tj Jiskra Litomysl 5 35,5 45,5 27
31 Cip Dalibor CZE 2174 Orel Orechov 5 35 45 28
32 Nemec Otakar CZE 1920 Sk Lipa 5 35 43 27
33 Dadello Alexandra POL 1726 5 34,5 42,5 26
34 Havrlik Pavel CZE 1905 Sk Zamberk 5 33 41 24
35 Trojan Lubos CZE 2058 2222 Sk Polabiny 5 32 41,5 24,5
36 Ptacek Miloslav CZE 1804 Sk Vysoke Myto 5 32 41 23
37 Sion David CZE 1553 Tj Stefanydes Policka 5 31,5 41 22,5
38 Voboril Pavel CZE 2044 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 31 40 23
39 Macek Oldrich CZE 1621 Tj Libina 5 31 39 21
40 Hon Jiri CZE 1891 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 30,5 39,5 24
41 Pospisil Petr CZE 1685 Tj Stefanydes Policka 5 29 37,5 19
42 Danek Pavel CZE 1955 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 36,5 45,5 26
43 Svab Jiri CZE 1859 Tj Jiskra Litomysl 4,5 36,5 45 25,5
44 Pise Jan CZE 2045 Sachovy Klub Lokomotiva B 4,5 36 46,5 27
45 Slaby Milos CZE 1846 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4,5 35,5 43,5 25
46 Forman Miroslav CZE 1877 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 4,5 34 43,5 25,5
47 Vykydal Frantisek CZE 2156 Sachovy Klub Lokomotiva B 4,5 32 41,5 22,5
48 Lorenc Josef CZE 1733 Sk Zamberk 4,5 30,5 40 20,5
49 Kozak David CZE 1696 Sk Svitavy 4,5 30,5 39,5 22
50 Hubeny Pavel CZE 1826 Makkabi Boskovice 4,5 30,5 38,5 20,5
51 Sodomka Adam CZE 1669 Tj Stefanydes Policka 4,5 27,5 35 19,5
52 Novotny Lubomir CZE 1985 Tj Nova Paka 4 36 45 25,5
53 Odstrcil Jaromir CZE 1890 Tj Jiskra Litomysl 4 34,5 42 23
54 Kucera Jan (Cho.) CZE 1983 Tj Spartak Chocen 4 33 41 23,5
55 Gersenson Jesse CZE 1735 Sk Lipa 4 32,5 41,5 22
56 Stodola Jakub CZE 1509 Tj Stefanydes Policka 4 32 41 21
57 Dadello Andrzej POL 1834 4 31 38 19
58 Janko Jan CZE 1791 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4 29,5 38 15
59 Stodola Marek CZE 1806 Tj Stefanydes Policka 4 28,5 37,5 19
60 Liptak Pavel CZE 2105 Tj Spartak Vrchlabi 4 28,5 36,5 19
61 Langr Jiri CZE 1701 Sk Ortex-Reta Hradec Kral 4 26,5 33,5 19
62 Tobiskova Petra CZE 1463 Sachova Skola Panda Rychn 4 25,5 32,5 15
63 Eichler Bretislav CZE 1656 Sachovy Klub Lokomotiva B 4 24 32 16
64 Valenta Vit sen. CZE 2141 Agentura 64 Grygov 4 21,5 27,5 14
65 Kylar Pavel CZE 1898 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 3,5 36,5 46 23,5
66 Zeman Ladislav CZE 1948 Tj Jiskra Litomysl 3,5 35 44 20,5
67 Kriz Milan CZE 1787 Sk Ad Jicin 3,5 31,5 40 20
68 Petrasek Kamil CZE 1567 Tj Stefanydes Policka 3,5 29,5 38,5 17
69 Vilimova Monika CZE 1704 Tj Kavalier Sazava 3,5 28,5 36,5 18,5
70 Motl Jan CZE 0 3,5 28 36,5 19,5
71 Papacek Milos CZE 1867 Tj Spartak Oez Letohrad 3,5 26,5 37,5 17
72 Nespor Jakub CZE 1250 Tj Jiskra Litomysl 3,5 23 30 10,5
73 Zavurka Vladimir CZE 1000 Tj Kavalier Sazava 3 28,5 36,5 15
74 Kucera Jan (Svi.) CZE 1256 Sk Svitavy 3 27,5 35,5 15
75 Vencl Jiri CZE 1000 Tj Lokomotiva Ceska Trebo 3 27 34,5 14,5
76 Lorenc Adam CZE 1402 Sk Zamberk 3 26 33,5 10
77 Buchta Martin CZE 1501 Tj Stefanydes Policka 3 26 32,5 14
78 Benes Leopold CZE 1663 Sk Svitavy 3 25,5 34 14
79 Melichard Jaroslav CZE 0 3 25,5 32 12
80 Zapletal Karel CZE 1642 Jevicko 3 22 29 11,5
81 Mikulecky Stanislav CZE 1482 Tj Jiskra Litomysl 3 21,5 29 10
82 Nedelcev Radim CZE 1548 Sk Vysoke Myto 2,5 25,5 34,5 14
83 Odstrcil Jan CZE 1426 Tj Jiskra Litomysl 2,5 25,5 34 11,5
84 Krusina Adolf CZE 1475 Sk Svitavy 2,5 25,5 33 13,5
85 Krecek Jiri CZE 1100 Sk Svitavy 2 25 32 9
86 Holasek Vojtech CZE 1250 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 2 23 30 8
87 Korsa Jiri CZE 0 2 23 28,5 11
88 Lorencova Jitka CZE 1331 Tj Spartak Oez Letohrad 2 21 27,5 5
89 Tulis Jan CZE 1250 Tj Stefanydes Policka 2 18 24 3
90 Brda Vlastimil CZE 1308 Makkabi Boskovice 1 23,5 30 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.