Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2010 - hlavní turnaje 01.08.10

Pardubický šachový festival Czech Open soustředil na startu svých pěti turnajů opět přes 1300 šachuchtivých zájemců. I když nejvíce jich bylo z českých luhů a hájů, na stupních vítězů z nich stála jen Kristýna Novosadová z Beskydské šachové školy v turnaji C.
V turnaji A byl z českých zástupců nejúspěšnější Jiří Štoček na 10.místě, náš Marian Sabol z Vysokého Mýta skončil na 68.místě, když mu o půl bodu utekla norma IM.
V turnaji B byl nejlepším českým zástupcem náš Milan Hošek z Polabin na 6.místě, ostatní našinci se mu dívali na paty s větším odstupem.
V turnaji C zvítězila již zmiňovaná Kristýna Novosadová, z našich hráčů se nejlépe umístili poličtí zástupci Jaromír Paščenko na 16.místě a Oldřich Kastner na 19.místě.
V turnaji D se z našinců nevíce dařilo Jaroslavu Zelenkovi z Bohemie Pardubice na 10.místě a Janu Švubovi z Ústí n/O. na 13.místě, za zmínku stojí i zisk +92(!) ELO bodů Petra Nešpůrka z Polabin.
V turnaji E byl naším nejúspěšnějším zástupcem Petr Jouza z Lázní Bohdaneč na 10.místě.


Turnaj A
Poř. Titul Jméno Typ pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 GM Korobov Anton UKR 2657 8 2460 42,5 54,5
2 IM Tikkanen Hans SWE 2469 7 2491 41,5 54,5
3 IM Sethuraman S.P. U18   IND 2513 7 2429 39,5 52,5
10 GM Stocek Jiri CZE 2587 6,5 2437 37,5 50
31 GM Cvek Robert CZE 2473 6 2409 36,5 47
36 GM Haba Petr     CZE 2512 6 2379 36,5 46,5
68 FM Sabol Marian CZE 2371 5,5 2356 34,5 45
129 FM Cerveny Martin CZE 2318 5 2246 28,5 37
215 FM Novotny Michal CZE 2237 4 2236 29,5 38,5
249 FM Jedlicka Ales CZE 2299 3,5 2246 26 35
271 Cizinsky Petr U18 CZE 2141 3 2245 24,5 31,5
309 Korol Jiri CZE 2107 1 2224 25,5 33,5
Turnaj B
Poř. Titul Jméno Typ pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 FM Polshchikov Alexey RUS 2362 8 8 2192 43
2 IM Tolstikh Nikolay RUS 2387 7,5 7,5 2155 45
3 FM Nikolaev Leonid     UKR 2309 7 7 2158 39
6 FM Hosek Milan CZE 2299 7 7 2113 42,5
12 Tichy Miroslav CZE 2066 6,5 6,5 2159 40,5
25   Husarik Branko     CZE 2170 6,5 6,5 2036 37
62 Pekar Vaclav CZE 2100 5,5 5,5 2071 38
68 Novak Ales CZE 2091 5,5 5,5 2056 35,5
77 Kotva Milan S60 CZE 2057 5,5 5,5 2024 30,5
108 Pulpan Jakub U16 CZE 1954 5 5 2073 32,5
176 Dorjkhu Tuvshinbayar CZE 2046 4,5 4,5 2020 33,5
193 Malivanek Jiri CZE 2162 4,5 4,5 1961 31,5
223 Vondra Lukas CZE 2007 4 4 2017 32
228 Lorenc Oldrich CZE 2104 4 4 1999 31
229 Bartosova Lucie W CZE 1965 4 4 1987 28
260 Kraus Ondrej CZE 1917 3,5 3,5 2016 27
285 Petrun Milan CZE 1968 3,5 3,5 1961 29
289 Madera Stanislav CZE 1816 3,5 3,5 1951 24
307 Najman Jan CZE 1919 3 3 1984 27,5
312 Mares Petr CZE 2089 3 3 1944 28
328 Zeman Sen. Arnost CZE 1997 2,5 2,5 1987 29
Turnaj C
Poř. Titul Jméno Typ pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Novosadova Kristyna W CZE 2043 7,5 7,5 40,5 50
2 Belousov Gennadiy S60 RUS 2150 7 7 43,5 55,5
3   Hrenic Misa   W SLO 2020 7 7 37,5 48
11 Snorek Milan S60 CZE 2143 6,5 6,5 34,5 45
16 Pascenko Jaromir CZE 2131 6 6 36 46
17   Borovicka Bohumil     CZE 2017 6 6 35,5 45
19 Kastner Oldrich CZE 2081 6 6 34,5 44,5
31 Hrnciarik Karel CZE 1765 5,5 5,5 34 44
41 Trojan Lubos S60 CZE 2050 5 5 36,5 47
46 Vyprachticky David CZE 1952 5 5 35 41,5
47 Pospisil Martin U16 CZE 1931 5 5 33,5 44
49 Zeman Martin CZE 2009 5 5 32,5 42,5
Sabolova Kristyna U16 W CZE 1710 5 5 30 39
63 Sabolova Gabriela W CZE 1843 4,5 4,5 36 46,5
64 Bauer Jindrich CZE 1888 4,5 4,5 36 45,5
Vesely Emanuel S60 CZE 1816 4,5 4,5 31,5 40,5
75 Stodola Marek U16 CZE 1806 4,5 4,5 31 40
80 Kratky Josef CZE 1748 4,5 4,5 28,5 36,5
82 Horacek Michal CZE 1996 4,5 4,5 25,5 33
102 Vlckova Katerina U16 W CZE 1609 4 4 27 36
124 Endler Boris CZE 1866 3 3 24,5 33,5
Turnaj D
Poř. Titul Jméno Typ pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Savitskiy Alexey RUS 1750 8 8 42 53,5
2 Butchak Ruslan UKR 1911 7,5 7,5 43 55,5
3   Brenninger Daniel     ITA 1942 7,5 7,5 41 52
4 Safarik Jakub CZE 1966 7,5 7,5 40 50,5
5 Slampa Jan U14 CZE 1874 7,5 7,5 39 48,5
9   Jarolim Jan     CZE 1881 7 7 38 48
10 Zelenka Jaroslav CZE 1982 7 7 37,5 46
13 Svub Jan CZE 1995 7 7 36 46,5
Krusina Patrik CZE 1773 6 6 40,5 51
32 Hon Jiri CZE 1901 6 6 37 47
40 Danek Pavel CZE 1952 6 6 34,5 44,5
47 Borek Pavel CZE 1971 6 6 29 37,5
Nespurek Petr CZE 1678 5,5 5,5 34,5 44
82 Melichar Vojtech U14 CZE 1562 5 5 36 46,5
Pyskaty Jindrich S60 CZE 1868 5 5 33,5 43,5
101 Novotny Ales U14 CZE 1764 5 5 31,5 39,5
110 Schaffer Ondrej CZE 1672 5 5 29,5 39
113 Skroch Martin CZE 1909 5 5 28 35,5
148 Janko Jan CZE 1847 4,5 4,5 30 36,5
151 Marcinko Patrik CZE 1913 4,5 4,5 29,5 36,5
161 Vorel Bohuslav CZE 1736 4,5 4,5 25,5 33
162 Janecek Vaclav CZE 1816 4,5 4,5 25 33,5
163 Mares Jan CZE 1782 4,5 4,5 24 32,5
213 Janis Petr CZE 1629 3,5 3,5 33 44,5
241 Vancura Daniel U14 CZE 1696 3 3 40 51
Liduch Filip U14 CZE 1553 3 3 26,5 35,5
273 Zeman Jun. Arnost CZE 1598 2,5 2,5 25 33
284 Pulpan Matej U14 CZE 1718 1,5 1,5 32 41,5
Turnaj E
Poř. Titul Jméno Typ pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Abkadyrov Rafail RUS 1750 8,5 8,5 41 52
2 Naghiyev Rafael AZE 1750 7,5 7,5 41 52,5
3   Galchenko Vadim U12   RUS 1250 7,5 7,5 39 50
4 Linhart Jaroslav CZE 1571 7 7 41 49
10 Jouza Petr CZE 1651 7 7 36 45
11   Towse Mark     CZE 1250 7 7 35 45,5
12 Zoubek David CZE 1673 6,5 6,5 43 55
14 Sodomka Adam CZE 1669 6,5 6,5 38,5 50
16 Sion David CZE 1553 6,5 6,5 37 46
22 Kotlant Tomas CZE 1732 6 6 40 52,5
28 Krejci Jan S60 CZE 1592 6 6 35,5 46
31 Schaffer David CZE 1520 6 6 35 43,5
60 Krys Jaromir S60 CZE 1625 5,5 5,5 31,5 41,5
61 Cach Jun. Zdenek U12 CZE 1250 5,5 5,5 30,5 39,5
82 Kotlant Jan CZE 1443 5 5 33 40,5
86 Plechac Jan CZE 1396 5 5 31,5 40,5
100 Pistora Lubomir S60 CZE 1405 4,5 4,5 33,5 42,5
103 Janecek Ondrej CZE 1565 4,5 4,5 32,5 42,5
104 Cach Ondrej U12 CZE 1550 4,5 4,5 32,5 42
105 Cach Jakub U12 CZE 1550 4,5 4,5 32 41,5
112 Voldanova Barbora W CZE 1423 4,5 4,5 31 39
118 Lorenc-Sen. Josef CZE 1297 4,5 4,5 30 38
121 Melichar Zdenek CZE 1250 4,5 4,5 29,5 36,5
125 Cocek Oldrich CZE 1476 4,5 4,5 27,5 35,5
131 Kroupa Tomas CZE 1334 4 4 33 41,5
136 Pazourek Eduard CZE 1250 4 4 31 38,5
138 Zeleny Frantisek S60 CZE 1557 4 4 30,5 40
142 Novak Oliver CZE 1250 4 4 30 38,5
143 Bures Martin U12 CZE 1550 4 4 29,5 38,5
146 Tulis Jan U12 CZE 1550 4 4 27 35,5
151 Lorencova Jitka W CZE 1331 4 4 25,5 32,5
156 Frgalova Hana W CZE 1370 3,5 3,5 33 42
171 Prusa Vojtech CZE 1550 3,5 3,5 26 35,5
Vrany Dominik CZE 1250 3 3 28,5 36
187 Nespurek Vojtech CZE 1250 3 3 26,5 33
192 Fiala Jan U12 CZE 1250 3 3 22,5 29
193 Felcman Ladislav U12 CZE 1250 3 3 22 28,5
194 Zmatlik Tomas U12 CZE 1350 3 3 21 29,5
198 Nespurek Jan U12 CZE 1350 2,5 2,5 26 32,5
200 Cach Sen. Zdenek CZE 1250 2,5 2,5 24 30,5
206 Cervinka Vaclav U12 CZE 1250 2 2 24,5 32
208 Burda Vojtech U12 CZE 1350 2 2 24 33
209 Kabelka Tomas U12 CZE 1350 2 2 23,5 31,5
210 Vinklerova Eliska U12 W CZE 1350 2 2 22 30,5
216 Simonova Dominika W CZE 1250 1 1 20,5 27
217 Bures Martin U12 CZE 1250 0 0 31,5 41

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.