Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.3.2010 01.03.10

V pravidelném dvouměsíčním intervalu vyšla k 1.březnu 2010 další listina Elo FIDE. Ačkoliv do ní byly zahrnuty pouze výsledky turnajů z posledního období, na několik změn zejména v jejím čele to stačilo.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2561  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2508  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 IM 2507  2222 ŠK Polabiny
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2490  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2442  2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2417  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2363  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2355  ŠK Vysoké Mýto
9 Červený Martin 28.9.1983 FM 2354  2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek 16.4.1982 M 2337  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2327  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
12 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2308  2222 ŠK Polabiny
13 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2306  TJ ŠO Chrudim
14 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2295  2222 ŠK Polabiny
15 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2291  2222 ŠK Polabiny
16 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2289  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
17 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2282  TJ ŠO Chrudim
18 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2267  TJ Sokol Zaječice
19 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2263  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
20 Němec Pavel 14.12.1956 M 2259  TJ ŠO Chrudim
21 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2253  TJ Lanškroun
22 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2243  2222 ŠK Polabiny
23 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2241  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
24 Navrátil František 7.5.1943 KM 2240  2222 ŠK Polabiny
25 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2232  2222 ŠK Polabiny
26 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2229  2222 ŠK Polabiny
27 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2229  TJ ŠO Chrudim
28 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2227  2222 ŠK Polabiny
29 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2219  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Efler David 1.5.1972 KM 2206  2222 ŠK Polabiny
31 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2205  TJ ŠO Chrudim
32 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2198  ŠK Vysoké Mýto
33 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2192  TJ Lokomotiva Česká Třebová
34 Onderek David 26.7.1970 KM 2190  TJ ŠO Chrudim
35 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2184  TJ ŠO Chrudim
36 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2183  2222 ŠK Polabiny
37 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2175  TJ Lanškroun
38 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2171  TJ Sokol Zaječice
39 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2166  TJ CHS Chotěboř
40 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2166  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2164  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2162  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2157  TJ ŠO Chrudim
44 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2156  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Komárek David 20.7.1976 KM 2152  TJ ŠO Chrudim
46 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2152  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
47 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2146  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
48 Černý Karel 15.5.1937 KM 2135  TJ Jablonné nad Orlicí
49 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2132  TJ Lokomotiva Česká Třebová
50 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2131  2222 ŠK Polabiny
51 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2131  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
52 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2120  TJ Sokol Zaječice
53 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2119  ŠK Vysoké Mýto
54 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2114  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
55 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2111  TJ Štefanydes Polička
56 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2110  ŠK Vysoké Mýto
57 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2106  TJ Štefanydes Polička
58 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2094  2222 ŠK Polabiny
59 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2094  TJ Jiskra Litomyšl
60 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2093  TJ Lokomotiva Česká Třebová
61 Černý Jan 7.8.1957 KM 2089  2222 ŠK Polabiny
62 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2087  TJ Sokol Zaječice
63 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087  TJ Štefanydes Polička
64 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2085  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
65 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2084  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
66 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2082  TJ ŠO Chrudim
67 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2081  2222 ŠK Polabiny
68 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2081  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
69 Pekař Václav 30.3.1986 1 2081  TJ Jiskra Litomyšl
70 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074  TJ ŠO Chrudim
71 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2070  TJ Lokomotiva Česká Třebová
72 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2064  2222 ŠK Polabiny
73 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2064  2222 ŠK Polabiny
74 Paščenko Jaromír 1.12.1973 1 2062  TJ Štefanydes Polička
75 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2058  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2058  2222 ŠK Polabiny
77 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2056  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2051  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
80 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2051  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Just Pavel 13.8.1947 KM 2049  2222 ŠK Polabiny
82 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2047  ŠK Vysoké Mýto
83 Solil Roman 14.12.1970 1 2043  TJ Lanškroun
84 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2042  TJ Štefanydes Polička
85 Laušman Petr 22.10.1969 1 2041  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2037  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
87 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2035  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
88 Kouba Petr 31.12.1966 1 2029  2222 ŠK Polabiny
89 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2023  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
90 Zeman Martin 10.1.1975 1 2020  TJ Jiskra Litomyšl
91 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2019  TJ ŠO Chrudim
92 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2018  TJ CHS Chotěboř
93 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2017  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
94 Mazuch Jan 15.5.1965 1 2016  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
95 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2015  ŠK Vysoké Mýto
96 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011  SK Žamberk
97 Müller Petr 12.2.1985 1 2009  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
98 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 2007  TJ Jiskra Litomyšl
99 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 2006  TJ Lokomotiva Česká Třebová
100 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2001  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
101 Horáček Michal 5.6.1990 1 2000  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
102 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1999  2222 ŠK Polabiny
103 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1997  TJ Štefanydes Polička
104 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1995  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Borek Pavel 18.2.1963 1 1994  TJ Lokomotiva Česká Třebová
106 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1993  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
107 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1992  2222 ŠK Polabiny
108 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1991  TJ Štefanydes Polička
109 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1990  TJ Štefanydes Polička
110 Skokan Jan 2.9.1982 1 1987  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
111 Švub Jan 13.4.1953 KM 1986  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
112 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1985  ŠK Vysoké Mýto
113 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1985  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
114 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1985  TJ Jiskra Litomyšl
115 Kosek Marek 22.4.1993 1 1984  ŠK Vysoké Mýto
116 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1983  TJ Sokol Zaječice
117 Linhart Jan 6.4.1987 1 1971  TJ CHS Chotěboř
118 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
119 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1964  SK Žamberk
120 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1964  2222 ŠK Polabiny
121 Beneš Milan 23.8.1991 1 1958  ŠK Vysoké Mýto
122 Trhal Michal 19.12.1980 1 1958  ŠK Vysoké Mýto
123 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1956  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
124 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1954  2222 ŠK Polabiny
125 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1951  TJ Spartak OEZ Letohrad
126 Veselý Petr 23.10.1979 1 1951  TJ Spartak OEZ Letohrad
127 Petruň Milan 9.3.1980 1 1946  TJ Lanškroun
128 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1944  ŠO DDM Hlinsko
129 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1943  TJ Sokol Zaječice
130 Konrád František 6.6.1981 1 1943  TJ Sokol Zaječice
131 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1941  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
132 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1935  TJ ŠO Chrudim
133 Hon Jiří 18.7.1958 1 1933  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
134 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1930  TJ Jiskra Litomyšl
135 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1928  TJ Spartak OEZ Letohrad
136 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1924  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
137 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1923  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
138 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922  ŠO DDM Hlinsko
139 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1920  TJ Sokol Zaječice
140 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1920  TJ Lanškroun
141 Petráž Martin 28.1.1991 1 1917  TJ Lokomotiva Česká Třebová
142 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1913  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
143 Mrha Jan 17.9.1924 1 1907  TJ ŠO Chrudim
144 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1902  TJ CHS Chotěboř
145 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1899  TJ CHS Chotěboř
146 Výprachtický David 14.11.1993 1 1899  SK Žamberk
147 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1892  TJ Spartak OEZ Letohrad
148 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1891  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
149 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1886  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
150 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1883  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
151 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1883  SK Žamberk
152 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1882  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
153 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1881  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
154 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881  ŠO DDM Hlinsko
155 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1877  2222 ŠK Polabiny
156 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1876  ŠK Svitavy
157 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1875  TJ Spartak Choceň
158 Kolář Josef 27.1.1929 2 1874  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
159 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1868  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
160 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1860  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
161 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1859  TJ Spartak OEZ Letohrad
162 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1857  TJ Lokomotiva Česká Třebová
163 Janko Jan 16.5.1959 1 1855  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
164 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1840  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
165 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1834  TJ Jiskra Litomyšl
166 Martinec Jan 10.6.1969 2 1832  SK Žamberk
167 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1832  ŠK Vysoké Mýto
168 Švanda Radek 5.10.1973 1 1831  TJ Štefanydes Polička
169 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1829  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
170 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1825  ŠK KOVO Jonáš Lanškroun
171 Janeček Václav 26.10.1984 2 1823  TJ Spartak OEZ Letohrad
172 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1816  ŠK Svitavy
173 Janeček František 17.7.1949 1 1803  TJ Spartak Choceň
174 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1787  SK Žamberk
175 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1785  TJ Jiskra Litomyšl
176 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1774  TJ CHS Chotěboř
177 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1771  ŠK Svitavy
178 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1765  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
179 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1759  ŠK Vysoké Mýto
180 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1756  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
181 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1754  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
182 Krátký Josef 20.11.1993 2 1748  TJ Lanškroun
183 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1732  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
184 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1728  2222 ŠK Polabiny
185 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
186 Marek Michal 22.12.1993 2 1690  TJ Lanškroun
187 Zoubek David 26.8.1993 2 1684  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
188 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1679  2222 ŠK Polabiny
189 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1672  TJ Štefanydes Polička
190 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1669  2222 ŠK Polabiny
191 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1628  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
192 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1606  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
193 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1600  2222 ŠK Polabiny
194 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1598  TJ Štefanydes Polička
195 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1594  2222 ŠK Polabiny
196 Liduch Filip 17.5.1997 2 1570  2222 ŠK Polabiny
197 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511  Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.