Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - čtvrté dvoukolo 28.03.10

Ve čtvrtém dvoukole Extraligy ŠSČR naši zástupci ze zájezdu na sever Čech moc bodů nepřivezli. V sobotu zvítězila Sagina nad Turnovem 5:3 a Polabiny podlehly Novému Boru 5,5:2,5, v neděli si soupeře vyměnili a oba prohráli - Sagina s Novým Borem 4,5:3,5 a Polabiny s Turnovem 5,5:2,5.
Další výsledky: sobota: Bohemians - DURAS Brno 5:3, Mahrla - Zlín 4,5:3,5, Třinec - Geofin 4,5:3,5, Frýdek-Místek - Grygov 5:3
neděle: Zlín - Bohemians 4,5:3,5, DURAS Brno - Mahrla 1:7, Grygov - Třinec 3,5:4,5, Geofin - Frýdek-Místek 4:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

           ŠK Zikuda Turnov – SAGINA Pardubice                                   1. Novoborský ŠK – 2222 ŠK Polabiny

   1. Ftáčník L.         C  2546    1:0    Movsesian S.    C   2718         1.  Vitiugov N.       C   2694    1/2    Petr M.                  2495

   2. Bindrich F.        C  2504    1/2    Kempinski R.   C   2617         2.  Láznička V.            2637    1:0    Kaňovský D.    H  2471

   3. Sergeev V.         C  2428    0:1    Votava J.                2561         3.  Hráček Z.               2624    1:0    Konopka M.          2448

   4. Neuman P.             2439    1/2    Bernášek J.            2476         4.  Bartel M.          C   2618    1:0    Červený M.           2353

   5. Kulhánek T.           2441    0:1    Heberla B.        C   2515         5.  Štoček J.                2592    0:1    Studnička T.     H  2320

   6. Vojta T.                 2370    0:1    Černoušek L.         2417         6.  Markoš J.         C   2549    1:0    Roško L.                2313

   7. Kačírek P.              2350    0:1    Mirumian V.          2508         7.  Hába P.                  2542    1/2    Hrabuša M.      C   2287

   8. Možný M.            2385    1:0    Šklíba M.               2281         8.  Kalod R.                2502    1/2    Jedlička A.             2320

                                               3 : 5                                                                                               5.5 : 2.5

TJ Bohemians Praha – ŠK DURAS BVK – Královo Pole                        ŠK Mahrla Praha – ŠK SK Zlín

   1. Jirka J.                   2398    1/2    Krejčí J.            H  2458         1.  Navara D.              2707    0:1    Polák T.                 2500

   2. Zvára P.                 2419    1:0    Csiba D.           C   2329         2.  Stefansson H.   C   2574    1/2    Jurčík M.          C   2510

   3. Šuráň J.                  2381    0:1    Vyskočil N.           2355         3.  Oral T.                   2546    1/2    Čech P.                  2424

   4. Sodoma J.              2355    1/2    Vymazal B.            2352         4.  Jansa V.                 2495    1:0    Michalík P.       C   2446

   5. Kovář V.           H  2347    1:0    Buchníček P.    H  2337         5.  Jirovský M.           2482    1:0    Lipka J.            C   2409

   6. Tričkov V.             2312    0:1    Skácelík P.             2270         6.  Plachetka J.      C   2370    1:0    Chytilek R.            2390

   7. Kukel I.             C  2255    1:0    Jurka M.                2307         7.  Orság M.               2429    0:1    Sosna J.                  2413

   8. Znamenáček K.      2299    1:0    Mlýnek P.             2218         8.  Cífka S.                  2423    1/2    Roubalík J.             2253

                                               5 : 3                                                                                               4.5 : 3.5

                   TŽ Třinec – ŠK Geofin Ostrava                                       BŠŠ Frýdek-Místek – A64 VALOZ Grygov

   1. Mišta A.           C  2563    1:0    Jakubiec A.       C   2526         1.  Azarov S.         C   2622    1:0    Babula V.               2563

   2. Murdzia P.       C  2485    0:1    Rašík V.                 2464         2.  Dydyshko V.   C   2585    1/2    Šimáček P.             2513

   3. Jakubowski K.  C  2502    1:0    Jedynak R.       C   2497         3.  Antoniewski R. C   2578    1/2    Luch M.           C   2402

   4. Plát V.                    2388    1/2    Talla V.                  2454         4.  Rausis I.                 2527    1:0    Biolek R.                2441

   5. Neděla V.               2355    1/2    Velička P.               2480         5.  Rojíček V.              2426    1/2    Biolek R.                2385

   6. Langner L.              2385    1/2    Michenka J.           2375         6.  Berezjuk S.            2399    0:1    Zawadski S.      C   2408

   7. Walek M.               2350    1/2    Jaworski M.     C   2320         7.  Jasný S.                 2347    1/2    Malinovský K.      2379

   8. Růžička P.             2283    1/2    Fiřt S.                     2315         8.  Dvořák T.              2296    1:0    Bureš J.                  2300

                                            4.5 : 3.5                                                                                               5 : 3

Tabulka po 8. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                         1.    1. Novoborský ŠK                                        8      7      1      0            22         41.5    :   22.5         27

                         2.    SAGINA Pardubice                                      8      6      2      0            20         38.5    :   25.5         26

                         3.    ŠK Mahrla Praha                                           8      6      1      1            19            40    :   24            27

                         4.    BŠŠ Frýdek-Místek                                      8      5      1      2            16         36.5    :   27.5         22

                         5.    ŠK Geofin Ostrava                                        8      4      1      3            13         35.5    :   28.5         16

                         6.    2222 ŠK Polabiny                                          8      4      1      3            13            31    :   33            15

                         7.    ŠK SK Zlín                                                     8      4      0      4            12            33    :   31            16

                         8.    A64 VALOZ Grygov                                    8      2      1      5              7         30.5    :   33.5         11

                         9.    TŽ Třinec                                                       8      2      1      5              7            28    :   36            13

                         9.    ŠK Zikuda Turnov                                        8      2      1      5              7            28    :   36            14

                       11.    TJ Bohemians Praha                                     8      1      0      7              3            20    :   44              7

                       12.    ŠK DURAS BVK – Královo Pole               8      0      0      8              0         21.5    :   42.5           9

 

 

Výsledky 9. kola

            2222 ŠK Polabiny – ŠK Zikuda Turnov                                   SAGINA Pardubice – 1. Novoborský ŠK

   1. Petr M.                  2495    1:0    Ftáčník L.         C   2546         1.  Movsesian S.    C   2718    1:0    Vitiugov N.       C   2694

   2. Kaňovský D.    H  2471    0:1    Bindrich F.       C   2504         2.  Kempinski R.   C   2617    1/2    Láznička V.            2637

   3. Konopka M.          2448    1/2    Sergeev V.         C   2428         3.  Votava J.                2561    1:0    Hráček Z.               2624

   4. Červený M.           2353    0:1    Neuman P.             2439         4.  Bernášek J.            2476    0:1    Bartel M.          C   2618

   5. Studnička T.     H  2320    0:1    Kulhánek T.           2441         5.  Heberla B.        C   2515    1/2    Štoček J.                2592

   6. Roško L.                2313    1/2    Vojta T.                 2370         6.  Černoušek L.         2417    0:1    Markoš J.         C   2549

   7. Hrabuša M.      C  2287    0:1    Kačírek P.              2350         7.  Stehno P.               2363    1/2    Hába P.                  2542

   8. Jedlička A.             2320    1/2    Možný M.            2385         8.  Mirumian V.          2508    0:1    Kalod R.                2502

                                            2.5 : 5.5                                                                                            3.5 : 4.5

                ŠK SK Zlín – TJ Bohemians Praha                           ŠK DURAS BVK – Královo Pole – ŠK Mahrla Praha

   1. Polák T.                 2500    1:0    Jirka J.                   2398         1.  Krejčí J.            H  2458    0:1    Navara D.              2707

   2. Jurčík M.          C  2510    1/2    Zvára P.                 2419         2.  Csiba D.           C   2329    0:1    Oral T.                   2546

   3. Čech P.                  2424    1/2    Sodoma J.              2355         3.  Vyskočil N.           2355    0:1    Jansa V.                 2495

   4. Michalík P.       C  2446    1/2    Kovář V.           H  2347         4.  Vymazal B.            2352    1/2    Jirovský M.           2482

   5. Lipka J.             C  2409    1/2    Jüptner J.         H  2361         5.  Skácelík P.             2270    0:1    Plachetka J.      C   2370

   6. Chytilek R.            2390    1/2    Tričkov V.             2312         6.  Mlýnek P.             2218    0:1    Orság M.               2429

   7. Sosna J.                  2413    1/2    Kukel I.            C   2255         7.  Karpilovský O. C   2268    1/2    Cífka S.                  2423

   8. Roubalík J.             2253    1/2    Znamenáček K.      2299         8.  Mičánek T.            2122    0:1    Pochinkov .            2197

                                            4.5 : 3.5                                                                                               1 : 7

                 A64 VALOZ Grygov – TŽ Třinec                                       ŠK Geofin Ostrava – BŠŠ Frýdek-Místek

   1. Babula V.               2563    1/2    Mišta A.           C   2563         1.  Jakubiec A.       C   2526    1/2    Azarov S.         C   2622

   2. Šimáček P.             2513    1/2    Murdzia P.       C   2485         2.  Rašík V.                 2464    1/2    Dydyshko V.   C   2585

   3. Luch M.            C  2402    0:1    Jakubowski K. C   2502         3.  Jedynak R.       C   2497    1/2    Antoniewski R. C   2578

   4. Biolek R.                2441    1/2    Plát V.                    2388         4.  Talla V.                  2454    1/2    Rausis I.                 2527

   5. Zawadski S.      C  2408    1/2    Neděla V.               2355         5.  Pakleza Z.        C   2498    1/2    Rojíček V.              2426

   6. Malinovský K.      2379    1:0    Langner L.              2385         6.  Velička P.               2480    1/2    Berezjuk S.            2399

   7. Bureš J.                  2300    0:1    Walek M.               2350         7.  Michenka J.           2375    1:0    Jasný S.                 2347

   8. Sluka R.                 2278    1/2    Sikora J.                 2235         8.  Fiřt S.                     2315    0:1    Dvořák T.              2296

                                            3.5 : 4.5                                                                                               4 : 4

Tabulka po 9. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                         1.    1. Novoborský ŠK                                        9      8      1      0            25            46    :   26            30

                         2.    ŠK Mahrla Praha                                           9      7      1      1            22            47    :   25            33

                         3.    SAGINA Pardubice                                      9      6      2      1            20            42    :   30            28

                         4.    BŠŠ Frýdek-Místek                                      9      5      2      2            17         40.5    :   31.5         23

                         5.    ŠK SK Zlín                                                     9      5      0      4            15         37.5    :   34.5         17

                         6.    ŠK Geofin Ostrava                                        9      4      2      3            14         39.5    :   32.5         17

                         7.    2222 ŠK Polabiny                                          9      4      1      4            13         33.5    :   38.5         16

                         8.    ŠK Zikuda Turnov                                        9      3      1      5            10         33.5    :   38.5         18

                         9.    TŽ Třinec                                                       9      3      1      5            10         32.5    :   39.5         15

                       10.    A64 VALOZ Grygov                                    9      2      1      6              7            34    :   38            12

                       11.    TJ Bohemians Praha                                     9      1      0      8              3         23.5    :   48.5           7

                       12.    ŠK DURAS BVK – Královo Pole               9      0      0      9              0         22.5    :   49.5           9

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.