Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - páté a poslední dvoukolo 18.04.10

Teprve poslední páté dvoukolo Extraligy ŠSČR rozhodlo o druhém sestupujícím i všech medailistech - Mistrem je Nový Bor, stříbro má Mahrla a bronz Sagina, k sestupujícímu Durasu se přidaly Bohemians.
Naši zástupci bojovali se střídavými úspěchy - v sobotu SAGINA zvítězila nad Bohemians 5:3 a Polabiny podlehly Mahrle 5,5:2,5, v neděli SAGINA v boji o stříbro podlehla Mahrle 5:3 a Polabiny uzavřely vydařenou sezonu vysokým vítězstvím 6:2 nad Bohemians.
Další výsledky: sobota: Geofin - Turnov 2,5:5,5, Grygov - Novoborský 1,5:6,5, DURAS - Třinec 2:6, Zlín - Frýdek-Místek 6:2
neděle: Novoborský - Geofin 5:3, Turnov - Grygov 4,5:3,5, Frýdek-Místek - DURAS 6:2, Třinec - Zlín 3,5:4,5


10.kolo
SAGINA Pardubice   TJ Bohemians Praha
Movsesian Sergei 2718 1 - 0 2398 Jirka Jiří
Kempinski Robert 2617 ½ - ½ 2419 Zvára Petr
Votava Jan 2561 ½ - ½ 2355 Sodoma Jan
Bernášek Jan 2476 1 - 0 2347 Kovář Vojtěch
Černoušek Lukáš 2417 ½ - ½ 2361 Jüptner Jan
Stehno Pavel 2363 0 - 1 2312 Tričkov Vasil
Mirumian Viguen 2508 1 - 0 2255 Kukel Imre
Šklíba Martin 2281 ½ - ½ 2299 Znamenáček Květoslav
  5 : 3  
2222 ŠK Polabiny   ŠK Mahrla Praha
Petr Martin 2495 0 - 1 2707 Navara David
Kaňovský David 2471 ½ - ½ 2574 Stefansson Hlifar Hannes
Konopka Michal 2448 ½ - ½ 2546 Oral Tomáš
Studnička Tomáš 2320 0 - 1 2495 Jansa Vlastimil
Roško Luboš 2313 ½ - ½ 2482 Jirovský Miloš
Hrabuša Matěj 2287 ½ - ½ 2370 Plachetka Ján
Jedlička Aleš 2320 ½ - ½ 2460 Hausner Ivan
Novotný Michal 2292 0 - 1 2423 Cífka Stanislav
  :  
11.kolo
ŠK Mahrla Praha   SAGINA Pardubice
Navara David 2707 ½ - ½ 2718 Movsesian Sergei
Stefansson Hlifar Hannes 2574 ½ - ½ 2617 Kempinski Robert
Oral Tomáš 2546 ½ - ½ 2561 Votava Jan
Jansa Vlastimil 2495 1 - 0 2476 Bernášek Jan
Gross David 2465 ½ - ½ 2417 Černoušek Lukáš
Jirovský Miloš 2482 ½ - ½ 2363 Stehno Pavel
Hausner Ivan 2460 ½ - ½ 2508 Mirumian Viguen
Cífka Stanislav 2423 1 - 0 2281 Šklíba Martin
  5 : 3  
TJ Bohemians Praha   2222 ŠK Polabiny
Jirka Jiří 2398 ½ - ½ 2495 Petr Martin
Zvára Petr 2419 0 - 1 2471 Kaňovský David
Kovář Vojtěch 2347 ½ - ½ 2448 Konopka Michal
Jüptner Jan 2361 0 - 1 2320 Studnička Tomáš
Tričkov Vasil 2312 ½ - ½ 2313 Roško Luboš
Kukel Imre 2255 0 - 1 2287 Hrabuša Matěj
Znamenáček Květoslav 2299 ½ - ½ 2320 Jedlička Aleš
Dubanský Bohuslav 2236 0 - 1 2292 Novotný Michal
  2 : 6  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 10 1 0 31 57.5 37
2. ŠK Mahrla Praha 9 1 1 28 57.5 38
3. SAGINA Pardubice 7 2 2 23 50.0 31
4. ŠK SK Zlín 7 0 4 21 48.0 23
5. BŠŠ Frýdek-Místek 6 2 3 20 48.5 27
6. ŠK Zikuda Turnov 5 1 5 16 43.5 26
7. 2222 ŠK Polabiny 5 1 5 16 42.0 20
8. ŠK Geofin Ostrava 4 2 5 14 45.0 18
9. TŽ Třinec 4 1 6 13 42.0 21
10. A64 VALOZ Grygov 2 1 8 7 39.0 15
11. TJ Bohemians Praha 1 0 10 3 28.V 8
12. ŠK DURAS BVK - Královo Pole 0 0 11 0 26.V 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.