Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2010 01.07.10

Nejnovější listina Elo FIDE k 1.7.2010 zahrnuje výsledky za poslední 2 měsíce, zejména z Mistrovství ČR jednotlivců a Open turnajů.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2579 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2514 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 IM 2511 2222 ŠK Polabiny
4 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2504 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2454 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2412 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2371 ŠK Vysoké Mýto
8 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2351 2222 ŠK Polabiny
9 Bernard Borek 16.4.1982 M 2342 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2335 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Červený Martin 28.9.1983 FM 2318 2222 ŠK Polabiny
12 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2318 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2299 2222 ŠK Polabiny
14 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2299 2222 ŠK Polabiny
15 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2287 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
16 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2286 TJ ŠO Chrudim
17 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2278 TJ Sokol Zaječice
18 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2275 TJ ŠO Chrudim
19 Němec Pavel 14.12.1956 M 2255 TJ ŠO Chrudim
20 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2250 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
21 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2250 TJ Lanškroun
22 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2244 2222 ŠK Polabiny
23 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2240 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
24 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2237 2222 ŠK Polabiny
25 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236 2222 ŠK Polabiny
26 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2236 TJ ŠO Chrudim
27 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2209 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
28 Efler David 1.5.1972 KM 2208 2222 ŠK Polabiny
29 Navrátil František 7.5.1943 KM 2206 2222 ŠK Polabiny
30 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2202 TJ ŠO Chrudim
31 Onderek David 26.7.1970 KM 2187 TJ ŠO Chrudim
32 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2187 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
33 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2185 ŠK Vysoké Mýto
34 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2182 2222 ŠK Polabiny
35 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2174 2222 ŠK Polabiny
36 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2164 TJ Lanškroun
37 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2162 TJ ŠO Chrudim
38 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2161 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Komárek David 20.7.1976 KM 2154 TJ ŠO Chrudim
40 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2154 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2151 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2150 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
43 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2145 TJ Sokol Zaječice
44 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2144 TJ ŠO Chrudim
45 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2143 TJ CHS Chotěboř
46 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2141 2222 ŠK Polabiny
47 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2140 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2138 TJ Lokomotiva Česká Třebová
49 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2132 ŠK Vysoké Mýto
50 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2132 TJ Lokomotiva Česká Třebová
51 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2131 TJ Štefanydes Polička
52 Černý Karel 15.5.1937 KM 2129 TJ Jablonné nad Orlicí
53 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2124 TJ Jiskra Litomyšl
54 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2116 2222 ŠK Polabiny
55 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2113 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
56 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2110 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
57 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2107 2222 ŠK Polabiny
58 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
59 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2104 TJ Štefanydes Polička
60 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2100 TJ Jiskra Litomyšl
61 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2095 TJ Lokomotiva Česká Třebová
62 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2094 ŠK Vysoké Mýto
63 Černý Jan 7.8.1957 KM 2091 2222 ŠK Polabiny
64 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2091 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
65 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2089 TJ Sokol Zaječice
66 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2089 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
67 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087 TJ Štefanydes Polička
68 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2082 TJ ŠO Chrudim
69 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2081 TJ Štefanydes Polička
70 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO Chrudim
71 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2073 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
72 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2072 TJ Sokol Zaječice
73 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2064 2222 ŠK Polabiny
74 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2064 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
75 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2062 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2057 TJ Lokomotiva Česká Třebová
77 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2053 TJ Jiskra Litomyšl
79 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2052 ŠK Vysoké Mýto
80 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
81 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2050 2222 ŠK Polabiny
82 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2050 2222 ŠK Polabiny
83 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2046 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
84 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2045 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
85 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2034 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Laušman Petr 22.10.1969 1 2033 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2031 TJ Štefanydes Polička
88 Just Pavel 13.8.1947 KM 2030 2222 ŠK Polabiny
89 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
90 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2026 TJ CHS Chotěboř
91 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2024 ŠK Vysoké Mýto
92 Kouba Petr 31.12.1966 1 2021 2222 ŠK Polabiny
93 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2019 TJ ŠO Chrudim
94 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 2015 ŠK Vysoké Mýto
95 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 2013 TJ Sokol Zaječice
96 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011 SK Žamberk
97 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010 SK Žamberk
98 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2010 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
99 Müller Petr 12.2.1985 1 2009 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
100 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 2007 TJ Lokomotiva Česká Třebová
101 Solil Roman 14.12.1970 1 1999 TJ Lanškroun
102 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1999 2222 ŠK Polabiny
103 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1998 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
105 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
106 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1997 TJ Štefanydes Polička
107 Horáček Michal 5.6.1990 1 1996 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
108 Kosek Marek 22.4.1993 1 1995 ŠK Vysoké Mýto
109 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
110 Švub Jan 13.4.1953 KM 1995 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
111 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1992 2222 ŠK Polabiny
112 Trhal Michal 19.12.1980 1 1992 ŠK Vysoké Mýto
113 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1990 TJ Jiskra Litomyšl
114 Skokan Jan 2.9.1982 1 1987 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
115 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1986 TJ Jiskra Litomyšl
116 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1983 TJ Sokol Zaječice
117 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1982 TJ Štefanydes Polička
118 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1982 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
119 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979 TJ Lanškroun
120 Borek Pavel 18.2.1963 1 1971 TJ Lokomotiva Česká Třebová
121 Linhart Jan 6.4.1987 1 1969 TJ CHS Chotěboř
122 Petruň Milan 9.3.1980 1 1968 TJ Lanškroun
123 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1965 TJ Jiskra Litomyšl
124 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
125 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1961 2222 ŠK Polabiny
126 Beneš Milan 23.8.1991 1 1960 ŠK Vysoké Mýto
127 Konrád František 6.6.1981 1 1954 TJ Sokol Zaječice
128 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1954 2222 ŠK Polabiny
129 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1953 SK Žamberk
130 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1952 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
131 Výprachtický David 14.11.1993 1 1952 SK Žamberk
132 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1951 TJ Spartak OEZ Letohrad
133 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1948 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
134 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1945 ŠO DDM Hlinsko
135 Veselý Petr 23.10.1979 1 1941 TJ Spartak OEZ Letohrad
136 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1939 TJ Štefanydes Polička
137 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1935 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
138 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1935 TJ ŠO Chrudim
139 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1927 TJ Sokol Zaječice
140 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922 ŠO DDM Hlinsko
141 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1922 TJ Spartak OEZ Letohrad
142 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1919 TJ CHS Chotěboř
143 Dungl Petr 11.2.1965 1 1918 SK Žamberk
144 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1918 TJ CHS Chotěboř
145 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1917 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
146 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1913 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
147 Petráž Martin 28.1.1991 1 1913 TJ Lokomotiva Česká Třebová
148 Škroch Martin 5.4.1976 1 1909 2222 ŠK Polabiny
149 Mrha Jan 17.9.1924 1 1907 TJ ŠO Chrudim
150 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1907 TJ Lanškroun
151 Hon Jiří 18.7.1958 1 1901 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
152 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896 ŠK Vysoké Mýto
153 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1895 TJ CHS Chotěboř
154 Fiala Milan 23.6.1973 2 1893 TJ CHS Chotěboř
155 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1888 2222 ŠK Polabiny
156 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1886 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
157 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1883 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
158 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883 ŠK Vysoké Mýto
159 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1883 SK Žamberk
160 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1882 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
161 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1881 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
162 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881 ŠO DDM Hlinsko
163 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1876 ŠK Svitavy
164 Smola Jan 17.7.1953 1 1876 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
165 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1875 TJ Spartak Choceň
166 Kolář Josef 27.1.1929 2 1874 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
167 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1874 TJ Spartak OEZ Letohrad
168 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1870 TJ Spartak OEZ Letohrad
169 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1868 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
170 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1868 TJ Lokomotiva Česká Třebová
171 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1857 SK Žamberk
172 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1856 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
173 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1853 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
174 Janko Jan 16.5.1959 1 1847 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1843 ŠK Vysoké Mýto
176 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1834 TJ Jiskra Litomyšl
177 Martinec Jan 10.6.1969 2 1832 SK Žamberk
178 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1832 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
179 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1829 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
180 Kozák David 20.3.1994 2 1820 ŠK Svitavy
181 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1818 ŠK KOVO Jonáš Lanškroun
182 Janeček Václav 26.10.1984 2 1816 TJ Spartak OEZ Letohrad
183 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1816 ŠK Svitavy
184 Švanda Radek 5.10.1973 1 1814 TJ Štefanydes Polička
185 Janeček František 17.7.1949 1 1803 TJ Spartak Choceň
186 Mareš Jan 13.10.1994 2 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
187 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1776 TJ Jiskra Litomyšl
188 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1773 ŠK Svitavy
189 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1765 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
190 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1764 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
191 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761 ŠK Vysoké Mýto
192 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1756 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
193 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1754 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
194 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1753 TJ CHS Chotěboř
195 Krátký Josef 20.11.1993 2 1748 TJ Lanškroun
196 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1742 TJ CHS Chotěboř
197 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1736 2222 ŠK Polabiny
198 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1732 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
199 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1718 2222 ŠK Polabiny
200 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1710 ŠK Vysoké Mýto
201 Marek Michal 22.12.1993 2 1702 TJ Lanškroun
202 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1696 2222 ŠK Polabiny
203 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
204 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1678 2222 ŠK Polabiny
205 Zoubek David 26.8.1993 2 1673 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
206 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1672 TJ Štefanydes Polička
207 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1662 2222 ŠK Polabiny
208 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1628 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
209 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1609 2222 ŠK Polabiny
210 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1606 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
211 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1598 TJ Štefanydes Polička
212 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1562 2222 ŠK Polabiny
213 Liduch Filip 17.5.1997 2 1553 2222 ŠK Polabiny
214 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.