Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 10.kolo 21.03.10

Předposlední desáté kolo Krajského přeboru 1.třídy rozhodlo o vítězi a postupujícím do 2.ligy, kterým se stalo letos suverénní družstvo Jiskry Ústí n/O. A po vítězství 5,5:2,5 nad Č.Třebovou - Blahopřejeme !! Další výsledky: Ústí n/O. B - Synpo 4:4, Polička - Polabiny C 3,5:4,5, Polabiny D - Letohrad 3,5:4,5, Chotěboř - V.Mýto C 5,5:2,5, Lanškroun - V.Mýto B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Jiskra Ústí nad Orlicí "A" – Lokomotiva Česká Třebová          Jiskra Ústí nad Orlicí "B" – Synpo Pardubice

   1. Volf J.                    2151    1/2    Šimek J.                 2192         1.  Kylar P.                 2037    0:1    Vobořil P.              2023

   2. Zeinert M.        H  2152    0:1    Čižinský P.      H  2062         2.  Smola J.                 1851    1/2    Sýkora J.          V   2131

   3. Šmajzr M.              2156    1/2    Hurt L.                   2093         3.  Wiesinger W.    H  1787    1:0    Kraus O.                1888

   4. Holásek P.             2118    1/2    Vondra L.               2006         4.  Mareš J.           H  1780    0:1    Hon J.                    1933

   5. Pečinka M.            2058    1:0    Kotva M.               2051         5.  Glembek B.            1736    0:1    Hennig T.               1995

   6. Mareš P.                2081    1:0    Petráž M.              1917         6.  Kameník D.           1832    1:0    Zoubek D.             1625

   7. Švub J.                   1986    1:0    Borek P.                 1994         7.  Jániš P.                  1652    1/2    Veselý E.               1000

   8. Poslušný M.          1993    1:0    Krušina P.        H  1771         8.  Kodytek T.            1657    1:0    Janko J.                  1855

                                            5.5 : 2.5                                                                                               4 : 4

    TJ Štefanydes Polička – 2222 ŠK Polabiny "C"                 2222 ŠK Polabiny "D" – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1. Kastner O.             2102    1/2    Kourek J.               2131         1.  Mojžíš M.             2064    1/2    Černý K.          H  2135

   2. Lorenc O.               2111    1/2    Navrátil F.        V   2240         2.  Krejčová K.      H  1961    1:0    Řehák J.                 1928

   3. Paščenko J.            2062    1:0    Šilar L.                   2183         3.  Vlčková K.             1580    1/2    Veselý P.               1951

   4. Stodolová K.          1990    0:1    Trojan L.                2060         4.  Nešpůrek P.           1679    1/2    Mikyska K.           1892

   5. Houška B.              2042    1/2    Just P.                    2049         5.  Vančura D.             1669    0:1    Glöckner J.       H  1891

   6. Smejkal J.               1991    0:1    Korol J.                  2094         6.  Melichar V.            1471    1/2    Felcman T.       H  1933

   7. Charouz M.           1788    0:1    Bauer J.                  1877         7.  Rež M.                  1676    1/2    Papáček M.           1951

   8. Stodola M.             1662    +:-                                                    8.  Slabý M.          H  1860    0:1    Maceška B.            1859

                                            3.5 : 4.5                                                                                            3.5 : 4.5

             CHS Chotěboř – ŠK Vysoké Mýto "C"                                     TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto "B"

   1. Ondráček O.          2166    1:0    Beneš M.               1958         1.  Pokorný T.            2253    1/2    Ptáček L.                2047

   2. Petrus L.                2018    1/2    Sabolová G.           1837         2.  Hrubeš P.               2175    1/2    Kosek M.              1965

   3. Linhart J.               1971    1/2    Marinov P.            1761         3.  Solil R.                   2043    0:1    Lipavský D.          1985

   4. Hospodka J.          1930    1/2    Ondrej T.               1624         4.  Petruň M.              1929    1:0    Trhal M.                1958

   5. Krejčík T.              1916    1/2    Podgorný R.          1734         5.  Procházka P.          1955    1/2    Kučera J.          H  1943

   6. Novotný T.           1899    1:0    Ptáček M.              1833         6.  Palla S.              H  1796    0:1    Hájek J.            H  1922

   7. Fiala M.                 1877    1/2    Sabolová K.           1765         7.  Šilar L.                   1920    0:1    Konrád F.         H  1943

   8. Dobšinský P.         1867    1:0    Nedelčev R.           1526         8.  Šebrle J.                 1789    +:-                                          

                                            5.5 : 2.5                                                                                            3.5 : 4.5

Tabulka po 10. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                         1.    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "A"                     10    10      0      0            30         59.5    :   20.5         46

                         2.    2222 ŠK Polabiny "C"                                11      8      0      3            24         56.5    :   31.5         43

                         3.    TJ Štefanydes Polička                                10      7      0      3            21            47    :   33            35

                         4.    Lokomotiva Česká Třebová                      10      7      0      3            21            44    :   36            31

                         5.    Synpo Pardubice                                        10      6      1      3            19         49.5    :   29.5         40

                         6.    ŠK Vysoké Mýto "B"                                10      6      1      3            19            45    :   35            32

                         7.    CHS Chotěboř                                             10      4      1      5            13            38    :   42            24

                         8.    TJ Spartak OEZ Letohrad                          10      4      1      5            13            35    :   44            16

                         9.    TJ Lanškroun                                              10      3      0      7              9            37    :   43            19

                       10.    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"                     10      1      2      7              5         27.5    :   52.5         15

                       11.    ŠK Vysoké Mýto "C"                                10      1      0      9              3            23    :   57            12

                       12.    2222 ŠK Polabiny "D"                                11      1      0    10              3            25    :   63            16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.