Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 11.kolo 11.04.10

Poslední 11.kolo Krajského přeboru 1.třídy zakončilo doposud suverénní Ústí n/O. A doslova ostudnou prohrou s rezervou Vysokého Mýta v poměru 7:1, která však na jeho postupu do 2.ligy už nic nemění. Další výsledky: V.Mýto C - Lanškroun 4:4, Letohrad - Chotěboř 4,5:3,5, Synpo - Polička 3,5:4,5, Č.Třebová - Ústí n/O. B 4:4, Polabiny C - Polabiny D 6:2 (předehráno). Do KP2 sestupují poslední Polabiny D, osud předposledního Vysokého Mýta C je spojen se setrváním Litomyšle ve 2.lize skupina D.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

ŠK Vysoké Mýto "B" – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "A" ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ Lanškroun

   1.  Ptáček L.                   2047     1/2    Volf J.                         2151            1.  Beneš M.                   1958     0:1    Pokorný T.               2253

   2.  Kosek M.                  1965     1/2    Holásek P.               2118            2.  Ernes J.                      1933     0:1    Solil R.                      2043

   3.  Trhal M.                     1958     1:0    Mareš P.                    2081            3.  Sabolová G.             1837     0:1    Procházka P.            1955

   4.  Kučera J.              H   1943     1:0    Švub J.                       1986            4.  Marinov P.               1761     1:0    Palla S.                 H  1796

   5.  Hájek J.                H   1922     1:0    Poslušný M.            1993            5.  Ondrej T.                   1624     0:1    Šilar L.                       1920

   6.  Švécar J.                     1875     1:0    Jirsa L.                 H  2007            6.  Podgorný R.            1734     +:-                                                  

   7.  Konrád F.            H   1943     1:0    Vencl J.                      1777            7.  Ptáček M.                  1833     +:-                                                  

   8.  Marek J.                     1770     1:0    Holásek V.               1250            8.  Sabolová K.             1765     +:-                                                  

                                     7 : 1                                                                              4 : 4

TJ Spartak OEZ Letohrad – CHS Chotěboř        2222 ŠK Polabiny "C" – 2222 ŠK Polabiny "D"

   1.  Černý K.              H   2135     +:-     Petrus L.                   2018            1.  Půlpán J.                   1946     1:0    Nešpůrek P.             1679

   2.  Řehák J.                     1928     0:1    Linhart J.                  1971            2.  Šilar L.                       2183     1/2    Vančura D.                1669

   3.  Veselý P.                   1951     1/2    Krejčík T.                 1916            3.  Trojan L.                   2060     1:0    Pochobradský L.    1420

   4.  Mikyska K.              1892     1/2    Novotný T.              1899            4.  Just P.                        2049     1:0    Liduch F.                  1570

   5.  Glöckner J.         H   1891     1/2    Fiala M.                     1877            5.  Korol J.                      2094     1:0    Řezníček D.              1594

   6.  Papáček M.               1951     1/2    Dobšinský P.          1867            6.  Törvenyi R.              1999     0:1    Rež M.                        1324

   7.  Maceška B.               1859     1:0    Pour B.                      1774            7.  Bělohlav J.                1951     1/2    Kvapil P.                  1507

   8.  Janeček V.                 1823     1/2    Tomek K.                  1727            8.  Bauer J.                      1877     1:0    Ruml V.                      1440

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

  Synpo Pardubice – TJ Štefanydes Polička Lokomotiva Česká Třebová – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"

   1.  Veselý T.             V   2166     0:1    Lorenc O.                 2111            1.  Šimek J.                      2192     1/2    Blaško Š.                   1924

   2.  Outulný P.               2146     0:1    Paščenko J.              2062            2.  Čižinský P.         H  2062     1/2    Kylar P.                     2037

   3.  Sýkora J.              V   2131     1/2    Stodolová K.           1990            3.  Hurt L.                       2093     1/2    Smola J.                      1851

   4.  Kraus O.                    1888     0:1    Houška B.                2042            4.  Vondra L.                  2006     1/2    Wiesinger W.     H  1787

   5.  Tuvšinbajar D.        2035     1:0    Smejkal J.                  1991            5.  Kotva M.                   2051     0:1    Mareš J.                H  1780

   6.  Seidl Z.                      1901     0:1    Kastner K.          H  1964            6.  Petráž M.                   1917     1:0    Mareš P.                    1716

   7.  Zoubek D.                 1625     1:0    Charouz M.              1788            7.  Krušina P.           H  1771     1/2    Glembek B.               1736

   8.  Veselý E.                   1000     1:0    Stodola M.               1662            8.  Petrážová K.            1620     1/2    Kameník D.              1832

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "A"     11  10    0    1         30     60.5   :  27.5     46

                   2.   2222 ŠK Polabiny "C"                     11    8    0    3         24     56.5   :  31.5     43

                   3.   TJ Štefanydes Polička                      11    8    0    3         24     51.5   :  36.5     39

                   4.   ŠK Vysoké Mýto "B"                       11    7    1    3         22        52   :  36        38

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová            11    7    1    3         22        48   :  40        32

                   6.   Synpo Pardubice                              11    6    1    4         19        53   :  34        43

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    5    1    5         16     39.5   :  47.5     18

                   8.   CHS Chotěboř                                  11    4    1    6         13     41.5   :  46.5     25

                   9.   TJ Lanškroun                                  11    3    1    7         10        41   :  47        23

                 10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"            11    1    3    7           6     31.5   :  56.5     16

                 11.   ŠK Vysoké Mýto "C"                       11    1    1    9           4        27   :  61        16

                 12.   2222 ŠK Polabiny "D"                  11    1    0  10           3        25   :  63        16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.