Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 9.kolo 14.03.10

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Žamberk C 7:1, Žamberk A - Polička B 6,5:1,5, Žamberk B – D.Čermná 5:3, Kunvald - Ústí n/O. C 2:6, Lanškroun B - Svitavy 5,5:2,5, Jablonné n/O. – Č.Třebová B 4:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Slovan Moravská Třebová – SK+Sokol Žamberk "C"            SK+Sokol Žamberk "A" –Štefanydes Polička "B"

                          Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                                               Rozhodčí: Mazura Miloš

   1. Sojma Z.                1979    1/2    Janeček M.            1482         1.  Belobrad I.             2051    1/2    Zeman A.               2003

   2. Grepl P.                 1832    1:0    Hurdes E.               1461         2.  Výprachtický D.   1963    1/2    Stodolová K.    V   2020

   3. Chvojka A.            1796    1:0    Šulc J.                    1511         3.  Felcman T.             1933    1:0    Jerman M.             1747

   4. Glöckner J.            1891    1:0    Pelinka F.               1291         4.  Havrlík P.              1944    1/2    Stodola M.             1662

   5. Vícha K.                 1688    1/2    Uřičář P.                1383         5.  Wiesinger W.         1928    1:0    Klíma L.                 1628

   6. Cedzo Š.                1715    1:0    Kalous J.                1293         6.  Mikyska K.      H  1878    1:0    Stodola J.               1526

   7. Endl V.                   1613    1:0    Martan Z.              1000         7.  Kalous T.               1863    1:0    Zeman A.               1532

   8. König M.               1566    1:0    Lorenc J.           H  1308         8.  Zámečník B.          1922    1:0    Buchta M.             1399

                                               7 : 1                                                                                               6.5 : 1.5

   SK+Sokol Žamberk "B" – ŠK Dolní Čermná o.s.                ŠO K a.s. Kunvald – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"

                         Rozhodčí: Kopal Vladimír                                                             Rozhodčí: Dvořák Eduard

   1. Dungl P.                 1788    1/2    Merta J.                 1827         1.  Vymetálek P.         1794    1/2    Mareš P.           V   2050

   2. Martinec J.            1851    1/2    Merta M.               1787         2.  Dvořák E.              1821    1/2    Kylar P.            V   1916

   3. Kacálek K.             1806    1:0    Dostálek V.            1612         3.  Hodek R.               1670    0:1    Pokorný J.             1909

   4. Jeništa J.                1807    1:0    Sysr P.              H  1606         4.  Tobiška J.              1706    0:1    Kameník D.           1832

   5. Mazura J.              1607    1:0    Žídek P.                 1623         5.  Rusz G.                 1625    1/2    Mareš J.           H  1706

   6. Kopal V.                1498    1/2    Motl L.                  1591         6.  Štěpán S.                1653    0:1    Jániš P.                  1652

   7. Mazura O.             1286    0:1    Nikl J.                    1573         7.  Krčmář S.               1492    1/2    Kodytek T.            1657

   8. Belobrad J.             1307    1/2    Šilar J.               H  1560         8.  Stúj M.                  1530    0:1    Taslar K.                1675

                                               5 : 3                                                                                                  2 : 6

                  TJ Lanškroun "B" – ŠK Svitavy                         TJ Jablonné nad Orlicí – Lokomotiva Česká Třebová "B"

                             Rozhodčí: Krištof Jiří                                                                    Rozhodčí: Černý Karel

   1. Pokorný T.       V  2288    1:0    Kotva M.         H  2063         1.  Černý K.                1980    1/2    Petráž M.         V   1930

   2. Solil R.              V  2043    1:0    Bartoš K.               1864         2.  Papáček M.      H  1906    1/2    Borek P.           V   1872

   3. Šilar L.                   1918    1/2    Maděra S.              1791         3.  Maceška B.      H  1896    1/2    Flos P.                   1665

   4. Šebrle J.                 1789    0:1    Havel F.                 1802         4.  Černohous M.       1250    1/2    Pelcl K.                  1703

   5. Paukert I.               1787    1/2    Čupr T.                  1827         5.  Kubíček V.             1662    1/2    Jasanský K.           1792

   6. Krátký J.               1739    1:0    Kozák D.          H  1651         6.  Černý V.                1632    1/2    Petrážová K.          1620

   7. Palla S.              H  1738    1/2    Svatoš Z.               1656         7.  Vaníček J.              1675    1:0    Paluda J.                1451

   8. Marek M.              1712    1:0    Vodička S.              1400         8.  Vorlíček P.             1582    0:1    Vaňous P.              1436

                                            5.5 : 2.5                                                                                               4 : 4

Tabulka po 9. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                         1.    SK + Sokol Žamberk "A"                            9      9      0      0            27         54.5    :   17.5         40

                         2.    TJ Lanškroun "B"                                         9      7      1      1            22            49    :   23            36

                         3.    TJ Slovan Moravská Třebová                    9      6      2      1            20         45.5    :   26.5         35

                         4.    ŠK Svitavy                                                     9      5      1      3            16            40    :   32            30

                         5.    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"                       9      4      1      4            13         36.5    :   35.5         24

                         6.    TJ Štefanydes Polička "B"                          9      4      1      4            13            35    :   37            23

                         7.    TJ Jablonné nad Orlicí                                 9      4      1      4            13         31.5    :   40.5         17

                         8.    ŠO K a.s. Kunvald                                        9      3      2      4            11            33    :   39            21

                         9.    Lokomotiva Česká Třebová "B"                9      2      3      4              9         33.5    :   38.5         22

                       10.    Šachový klub Dolní Čermná o.s.                9      2      0      7              6            29    :   43            17

                       11.    SK + Sokol Žamberk "B"                             9      2      0      7              6            27    :   45            15

                       12.    SK + Sokol Žamberk "C"                             9      0      0      9              0         17.5    :   54.5         10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.