Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo 28.03.10

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Loko Č.Třebová B 1:7, Svitavy - Jablonné n/O. 4:4, Ústí n/O. C - Lanškroun B 2,5:5,5, D.Čermná - Kunvald 5:3, Polička B - Žamberk B 5,5:2,5, M.Třebová - Žamberk A 3:5.
Bez ohledu na výsledek posledního kola je vítězem a postupujícím do KP1 Žamberk A, naopak posledním a sestupujícím do KS je Žamberk C.


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

SK+Sokol Žamberk "C" – Lokomotiva Česká Třebová "B"              ŠK Svitavy – TJ Jablonné nad Orlicí

                           Rozhodčí: Hurdes Emil                                                                  Rozhodčí: Kozák David

   1. Janeček M.            1482    0:1    Petráž M.         V   1930         1.  Kotva M.         H  2063    1/2    Černý K.                1980

   2. Lorenc J.                1611    1:0    Flos P.                   1665         2.  Maděra S.              1791    0:1    Papáček M.      H  1906

   3. Hurdes E.               1461    0:1    Pelcl K.                  1703         3.  Krušina P.              1797    1:0    Filip L.                   1742

   4. Šulc J.                    1511    0:1    Pěkník M.        H  1874         4.  Rosenkranz J.        1753    1:0    Černohous M.       1250

   5. Uřičář P.                1383    0:1    Petrželka K.           1860         5.  Kozák D.          H  1651    1:0    Černohous J.          1706

   6. Kerschbaum J.       1250    0:1    Jasanský K.           1792         6.  Riedl T.                  1743    0:1    Černý V.                1632

   7. Lorenc J.           H  1308    0:1    Petrážová K.          1620         7.  Svatoš Z.               1656    1/2    Vaníček J.              1675

   8. Lorencová J.     H  1100    0:1    Vaňous P.              1436         8.  Velešík M.             1369    0:1    Vorlíček P.             1582

                                               1 : 7                                                                                                  4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – TJ Lanškroun "B"            Šachový klub Dolní Čermná o.s. – ŠO K a.s. Kunvald

                         Rozhodčí: Kameník David                                                           Rozhodčí: Dostálek Vladimír

   1. Mareš P.           V  2050    0:1    Pokorný T.       V   2288         1.  Merta J.                 1827    1:0    Dvořák E.              1821

   2. Kylar P.            V  1916    0:1    Solil R.              V   2043         2.  Merta M.               1787    1/2    Lacko D.           H  1793

   3. Pokorný J.             1909    1/2    Šilar L.                   1918         3.  Dostálek V.            1612    1:0    Hodek R.               1670

   4. Kameník D.           1832    1/2    Šebrle J.                 1789         4.  Sysr P.              H  1606    1:0    Tobiška J.              1706

   5. Mareš J.            H  1706    1/2    Paukert I.               1787         5.  Slavíček M.            1768    0:1    Rusz G.                 1625

   6. Jániš P.                  1652    0:1    Krátký J.               1739         6.  Motl L.                  1591    1/2    Šlesingr V.              1651

   7. Víglaský J.             1317    1:0    Palla S.              H  1738         7.  Nikl J.                    1573    1/2    Krupica Z.             1540

   8.                                            -:+    Marek M.              1712         8.  Marek J.                1000    1/2    Mlynář M.            1509

                                            2.5 : 5.5                                                                                               5 : 3

Štefanydes Polička "B" – SK+Sokol Žamberk "B"            Slovan Moravská Třebová – SK+Sokol Žamberk "A"

                       Rozhodčí: Houška František                                                            Rozhodčí: Sojma Zdeněk

   1. Zeman A.               2003    1/2    Dungl P.                 1788         1.  Urbášek O.       H  2001    0:1    Výprachtický D.   1963

   2. Stodolová K.     V  2020    1/2    Martinec J.            1851         2.  Sojma Z.                1979    1/2    Felcman T.             1933

   3. Jerman M.             1747    1/2    Kacálek K.             1806         3.  Grepl P.                 1832    1:0    Havrlík P.              1944

   4. Stodola M.             1662    1:0    Jeništa J.                1807         4.  Chvojka A.            1796    0:1    Wiesinger W.         1928

   5. Stodola Z.              1744    1:0    Mazura J.              1607         5.  Glöckner J.            1891    1:0    Kalous T.               1863

   6. Stodola J.               1526    0:1    Kopal V.                1498         6.  Vícha K.                 1688    0:1    Mazura M.            1897

   7. Zeman A.               1532    1:0    Kubalík M.            1267         7.  Cedzo Š.                1715    1/2    Zámečník B.          1922

   8. Buchta M.             1399    1:0    Mazura O.             1286         8.  Nečesánek J.          1000    0:1    Chmelík R.             1250

                                            5.5 : 2.5                                                                                               3 : 5

Tabulka po 10. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                        1.    SK + Sokol Žamberk "A"                       10   10     0      0           30        59.5   :   20.5       44

                         2.    TJ Lanškroun "B"                                       10      8      1      1            25         54.5    :   25.5         40

                         3.    TJ Slovan Moravská Třebová                  10      6      2      2            20         48.5    :   31.5         37

                         4.    ŠK Svitavy                                                   10      5      2      3            17            44    :   36            33

                         5.    TJ Štefanydes Polička "B"                        10      5      1      4            16         40.5    :   39.5         27

                         6.    TJ Jablonné nad Orlicí                               10      4      2      4            14         35.5    :   44.5         20

                         7.    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"                     10      4      1      5            13            39    :   41            25

                         8.    Lokomotiva Česká Třebová "B"              10      3      3      4            12         40.5    :   39.5         29

                         9.    ŠO K a.s. Kunvald                                      10      3      2      5            11            36    :   44            22

                       10.    Šachový klub Dolní Čermná o.s.              10      3      0      7              9            34    :   46            20

                       11.    SK + Sokol Žamberk "B"                           10      2      0      8              6         29.5    :   50.5         16

                      12.    SK + Sokol Žamberk "C"                       10      0     0   10             0        18.5   :   61.5       11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.