Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo 18.04.10

Poslední 11.kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk A - Žamberk C 7:1, Žamberk B - M.Třebová 1,5:6,5, Kunvald - Polička B 1,5:6,5, Lanškroun B - D.Čermná 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 3:5, Č.Třebová B - Svitavy 4:4.
Vítězstvím potvrdil Žamberk A suverénní postup do KP1, posledním a sestupujícím do KS je Žamberk C.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

SK+Sokol Žamberk "A" – SK+Sokol Žamberk "C" SK+Sokol Žamberk "B" – Slovan Mor. Třebová

                   Rozhodčí: Mazura Miloš                                               Rozhodčí: Kopal Vladimír

   1.  Výprachtický D.     1963     1:0    Vohník M.                1692            1.  Dungl P.                   1788     1/2    Urbášek O.          H  2001

   2.  Felcman T.                 1933     1:0    Janeček M.                1482            2.  Martinec J.                1851     0:1    Sojma Z.                     1979

   3.  Wiesinger W.          1928     1:0    Hurdes E.                 1461            3.  Jeništa J.                    1807     0:1    Grepl P.                     1832

   4.  Kalous T.                  1863     1:0    Uřičář P.                   1383            4.  Kopal V.                    1498     0:1    Chvojka A.               1796

   5.  Mazura M.                 1897     1:0    Lorenc A.                 1250            5.  Dunglová N.            1523     0:1    Glöckner J.               1891

   6.  Zámečník B.              1922     1:0    Martan Z.                  1000            6.  Kubalík M.               1267     0:1    Vícha K.                    1688

   7.  Chmelík R.                1250     1/2    Lorenc J.              H  1308            7.  Mazura O.                 1286     1/2    Cedzo Š.                    1715

   8.  Felcman M.               1497     1/2    Lorencová J.       H  1100            8.  Belobrad J.                1307     1/2    Nečesánek J.             1000

                                     7 : 1                                                                           1.5 : 6.5

ŠO K a.s. Kunvald – TJ Štefanydes Polička "B" TJ Lanškroun "B" – Šachový klub Dolní Čermná o.s.

                  Rozhodčí: Dvořák Eduard                                                 Rozhodčí: Krištof Jiří

   1.  Dvořák E.                 1821     0:1    Zeman A.                   2003            1.  Pokorný T.          V   2288     1:0    Merta J.                      1827

   2.  Hodek R.                   1670     1/2    Jerman M.                  1747            2.  Solil R.                 V   2043     1:0    Merta M.                    1787

   3.  Tobiška J.                  1706     0:1    Stodola M.               1662            3.  Šilar L.                       1918     0:1    Žídek P.                     1623

   4.  Rusz G.                      1625     0:1    Stodola Z.                 1744            4.  Šebrle J.                     1789     1/2    Pecháček T.              1591

   5.  Šlesingr V.                1651     1:0    Stodola J.                  1526            5.  Krátký J.                    1739     1/2    Motl L.                      1591

   6.  Štěpán S.                   1653     0:1    Zeman A.                   1532            6.  Palla S.                 H  1738     1/2    Nikl J.                        1573

   7.  Mlynář M.                 1509     0:1    Buchta M.                 1399            7.  Marek M.                   1712     1:0    Marek J.                     1000

   8.  Rusz R.                      1535     0:1    Sion D.                      1435            8.  Pilný J.                      1311     1:0    Seidl P.                      1000

                                  1.5 : 6.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Jablonné nad Orlicí – Jiskra Ústí nad Orlicí "C" Lokomotiva Česká Třebová "B" – ŠK Svitavy

                    Rozhodčí: Černý Karel                                                    Rozhodčí: Paluda Jiří

   1.  Černý K.                    1980     1/2    Mareš P.              V   2050            1.  Petráž M.             V   1930     0:1    Kotva M.             H  2063

   2.  Papáček M.         H   1906     0:1    Kylar P.               V   1916            2.  Flos P.                       1665     1/2    Maděra S.                  1791

   3.  Maceška B.         H   1896     0:1    Pokorný J.                1909            3.  Pelcl K.                     1703     1/2    Krušina P.                1797

   4.  Černohous M.          1250     1/2    Kameník D.              1832            4.  Petrželka K.             1860     1/2    Havel F.                     1802

   5.  Černý V.                    1632     0:1    Mareš J.                H  1706            5.  Jasanský K.              1792     1/2    Rosenkranz J.           1753

   6.  Vaníček J.                  1675     1/2    Jániš P.                      1652            6.  Kovář V.                    1591     1/2    Kozák D.             H  1651

   7.  Vorlíček P.               1582     1:0    Kodytek T.               1657            7.  Petrážová K.            1620     1:0    Svatoš Z.                   1656

   8.  Trampota L.              1000     1/2    Taslar K.                   1675            8.  Paluda J.                    1451     1/2    Čuma J.                       1509

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   SK + Sokol Žamberk "A"            11  11    0    0         33     66.5   :  21.5     50

                   2.   TJ Lanškroun "B"                            11    9    1    1         28        60   :  28        44

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová          11    7    2    2         23        55   :  33        42

                   4.   TJ Štefanydes Polička "B"               11    6    1    4         19        47   :  41        33

                   5.   ŠK Svitavy                                       11    5    3    3         18        48   :  40        34

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"            11    5    1    5         16        44   :  44        28

                   7.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    4    2    5         14     38.5   :  49.5     21

                   8.   Lokomotiva Česká Třebová "B"      11    3    4    4         13     44.5   :  43.5     30

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                            11    3    2    6         11     37.5   :  50.5     23

                 10.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.      11    3    0    8           9     36.5   :  51.5     21

                 11.   SK + Sokol Žamberk "B"                 11    2    0    9           6        31   :  57        16

                 12.   SK + Sokol Žamberk "C"            11    0    0  11           0     19.5   :  68.5     11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.