Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 9.kolo 14.03.10

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Bohemia B 1,5:6,5, Chrudim C - Polička C 1:7, Chrudim B - Predators 6:2, Krouna - Hlinsko 2,5:5,5, Rapid - Rangers 4,5:3,5, Polabiny E – H.Městec 5:3


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     Spartak Choceň – ŠK Bohemia Pardubice "B"                  ŠO a DDM Chrudim "C" –Štefanydes Polička "C"

                      Rozhodčí: Janeček František                                                            Rozhodčí: Bureš Zbyněk

   1. Kučera J.                1943    1/2    Laušman P.            2013         1.  Kůs M.                  1671    0:1    Komárková M.      2071

   2. Vavroušek P.         1839    0:1    Makeš M.              2069         2.  Krys J.                   1645    0:1    Houška B.        V   2032

   3. Weis L.                  1809    1/2    Horáček M.           2028         3.  Sokol P.                 1629    0:1    Smejkal J.         V   1987

   4. Janeček F.              1781    0:1    Mazuch J.              1980         4.  Bureš Z.                 1632    0:1    Sodomka A.           1628

   5. Navrátil V.             1712    0:1    Michlian Š.            1878         5.  Krys J.                   1669    1/2    Navrátil L.             1677

   6. Šmejdíř W.             1627    0:1    Juchelka P.             1856         6.  Zelený F.               1535    0:1    Schaffer O.             1565

   7. Starý S.                  1421    0:1    Kotlant T.              1738         7.  Česenek J.              1452    1/2    Schaffer D.             1475

   8. Doseděl Z.             1642    1/2    Urbánek J.             1725         8.  Urválek M.            1000    0:1    Bartoš K.               1655

                                            1.5 : 6.5                                                                                               1 : 7

ŠO a DDM Chrudim "B" – ŠK Rapid Predators                                  TJ Sokol Krouna – ŠO DDM Hlinsko

                        Rozhodčí: Němec Bohumil                                                             Rozhodčí: Adámek Milan

   1. Pokorný Z.       V  2335    1:0    Vobořil P.         V   2014         1.  Šenkýř J.                1635    0:1    Dvořák S.               1930

   2. Malivánek J.          2141    1/2    Hennig T.               2017         2.  Jirmásek V.            1563    0:1    Zámečník J.           1894

   3. Krys J.                   2140    1:0    Zoubek D.             1673         3.  Netolický J.           1495    1:0    Adámek M.           1918

   4. Kokeš B.                1920    1/2    Janko J.                  1800         4.  Kašpar L.         H  1517    0:1    Roušar Z.               1907

   5. Linhart Z.              1957    1:0    Marcinko P.           1837         5.  Hrančík J.         H  1479    1/2    Vojanec H.             1700

   6. Bartoš M.              1744    0:1    Veselý E.               1000         6.  Voldan B.               1378    0:1    Štorek L.                1697

   7. Kohoutek T.          1835    1:0    Novotný A.           1314         7.  Profousová V.        1000    1/2    Malý M.                1521

   8. Němec B.               1789    +:-                                                    8.  Štorek L.           H  1000    1/2    Žejdlík P.               1000

                                               6 : 2                                                                                               2.5 : 5.5

          ŠK Rapid Pardubice – ŠK Rapid Rangers                     2222 ŠK Polabiny "E" – TJ Jiskra Heřmanův Městec

                            Rozhodčí: Pyskatý Jiří                                                                  Rozhodčí: Kvapil Pavel

   1. Provazník J.           1902    0:1    Režný Z.               1791         1.  Törvenyi R.           1999    1/2    Hon J.               H  1886

   2. Pavlovec V.            1846    1:0    Svítil R.                  1529         2.  Mojžíš M.        V   2048    1:0    Müller P.               1902

   3. Hrnčiarik K.           1837    1/2    Slabý M.                1862         3.  Bělohlav J.             1951    1:0    Starý L.                  1890

   4. Pyskatý J.             1793    1/2    Ryzner J.               1598         4.  Škorpík J.              1895    0:1    Honek J.                1825

   5. Pyskatý J.             1789    1/2    Král M.                  1676         5.  Dudek V.               1725    1/2    Šindelář P.              1849

   6. Jouza P.            H  1653    0:1    Čoček O.                1436         6.  Krejčí J.                 1594    1:0    Starý V.                 1555

   7. Horník J.                1674    1:0    Jakoubek J.            1381         7.  Vorel B.                 1705    1:0    Vondráček E.         1706

   8. Novák O.               1000    1:0    Novák R.               1000         8.  Kvapil P.               1507    0:1    Sedlák P.                1556

                                            4.5 : 3.5                                                                                               5 : 3

Tabulka po 9. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                         1.    TJ ŠO a DDM Chrudim "B"                        9      9      0      0            27         59.5    :   12.5         53

                         2.    TJ Štefanydes Polička "C"                          9      8      0      1            24            47    :   25            37

                         3.    TJ Jiskra Heřmanův Městec                        9      6      0      3            18         38.5    :   33.5         30

                         4.    ŠK Rapid Predators                                      9      5      1      3            16         41.5    :   30.5         33

                         5.    ŠK Bohemia Pardubice "B"                         9      5      1      3            16            39    :   32            32

                         6.    2222 ŠK Polabiny "E"                                  9      5      0      4            15         38.5    :   33.5         30

                         7.    ŠO DDM Hlinsko                                          9      4      1      4            13         37.5    :   34.5         29

                         8.    ŠK Rapid Pardubice                                     9      4      0      5            12            35    :   37            26

                         9.    Spartak Choceň                                             9      3      0      6              9         27.5    :   44.5         21

                       10.    TJ ŠO a DDM Chrudim "C"                        9      2      0      7              6         25.5    :   46.5         20

                       11.    TJ Sokol Krouna                                           9      1      0      8              3         20.5    :   50.5         15

                       12.    ŠK Rapid Rangers                                        9      0      1      8              1            21    :   51            14

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.