Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo 28.03.10

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - H.Městec 5,5:2,5, Rangers - Polabiny E 3,5:4,5, Hlinsko - Rapid 5,5:2,5, Predators - Krouna 6:2, Polička C - Chrudim B 1:7, Choceň - Chrudim C 4,5:3,5.
Bez ohledu na výsledek posledního kola je vítězem a postupujícím do KP1 Chrudim B.


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

ŠK Bohemia Pardubice "B" –Jiskra Heřmanův Městec              ŠK Rapid Rangers – 2222 ŠK Polabiny "E"

                           Rozhodčí: Mazuch Jan                                                                 Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1. Daněk P.                1942    1/2    Hon J.               H  1886         1.  Kolář J.                  1874    0:1    Mojžíš M.        V   2048

   2. Zelenka J.              2016    1/2    Müller P.               1902         2.  Režný Z.               1791    1:0    Bělohlav J.             1951

   3. Makeš M.              2069    1/2    Starý L.                  1890         3.  Halousek J.            1613    1/2    Kouba P.                1923

   4. Smištíková K.   C  2131    1:0    Honek J.                1825         4.  Svítil R.                  1529    1:0    Škroch M.              1864

   5. Mazura T.             1940    1:0    Přibyl J.                 1898         5.  Slabý M.                1862    1/2    Roub B.                 1860

   6. Mazuch J.              1980    1:0    Starý V.                 1555         6.  Ryzner J.               1598    0:1    Krejčí J.                 1594

   7. Urbánek J.             1725    1:0    Klouček J.              1669         7.  Král M.                  1676    1/2    Vorel B.                 1705

   8. Voldánová B.         1431    0:1    Sedlák P.                1556         8.  Novák R.               1000    0:1    Kvapil P.               1507

                                            5.5 : 2.5                                                                                            3.5 : 4.5

           ŠO DDM Hlinsko – ŠK Rapid Pardubice                                  ŠK Rapid Predators – TJ Sokol Krouna

                         Rozhodčí: Adámek Milan                                                               Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1. Šťulík J.                 1778    0:1    Pavlovec V.            1846         1.  Vobořil P.         V   2014    1:0    Šenkýř J.                1635

   2. Dvořák S.               1930    1:0    Hrnčiarik K.           1837         2.  Hennig T.               2017    1:0    Jirmásek V.            1563

   3. Zámečník J.           1894    0:1    Pyskatý J.             1793         3.  Zoubek D.             1673    0:1    Netolický J.           1495

   4. Adámek M.           1918    1:0    Jouza P.            H  1653         4.  Janko J.                  1800    1:0    Kašpar L.         H  1517

   5. Janda L.                 1785    1/2    Horník J.                1674         5.  Seidl Z.                  1901    1:0    Hrančík J.         H  1479

   6. Vojanec H.             1700    1:0    Kalhous M.           1627         6.  Marcinko P.           1837    1:0    Profousová V.        1000

   7. Štorek L.                1697    1:0    Pištora L.          H  1412         7.  Novotný A.           1314    1:0    Šenkýř P.               1250

   8. Malý M.                1521    1:0    Novák O.               1000         8.  Dobeš M.              1000    0:1    Štorek L.           H  1000

                                            5.5 : 2.5                                                                                               6 : 2

Štefanydes Polička "C" –ŠO a DDM Chrudim "B"                   Spartak Choceň – TJ ŠO a DDM Chrudim "C"

                         Rozhodčí: Schaffer David                                                           Rozhodčí: Janeček František

   1. Komárková M.      2071    1/2    Malivánek J.          2141         1.  Kučera J.                1943    1:0    Culek K.                1816

   2. Houška B.         V  2032    0:1    Onderek D.            2192         2.  Vavroušek P.         1839    0:1    Půlpán D.              1779

   3. Smejkal J.          V  1987    1/2    Krys J.                   2140         3.  Weis L.                  1809    1:0    Kůs M.                  1671

   4. Sodomka A.           1628    0:1    Kokeš B.                1920         4.  Janeček F.              1781    1:0    Krys J.                   1645

   5. Navrátil L.             1677    0:1    Linhart Z.              1957         5.  Navrátil V.             1712    1:0    Sokol P.                 1629

   6. Schaffer O.             1565    0:1    Bartoš M.              1744         6.  Šmejdíř W.             1627    0:1    Půlpán M.        H  1491

   7. Schaffer D.             1475    0:1    Němec B.               1789         7.  Nedelčev R.      H  1526    0:1    Plechač K.              1515

   8. Petrásek K.            1574    0:1    Ždímal P.               1699         8.  Doseděl Z.             1642    1/2    Česenek J.              1452

                                               1 : 7                                                                                               4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                        1.    TJ ŠO a DDM Chrudim "B"                  10   10     0      0           30        66.5   :   13.5       59

                         2.    TJ Štefanydes Polička "C"                        10      8      0      2            24            48    :   32            37

                         3.    ŠK Rapid Predators                                    10      6      1      3            19         47.5    :   32.5         39

                         4.    ŠK Bohemia Pardubice "B"                       10      6      1      3            19         44.5    :   34.5         36

                         5.    2222 ŠK Polabiny "E"                                10      6      0      4            18            43    :   37            33

                         6.    TJ Jiskra Heřmanův Městec                      10      6      0      4            18            41    :   39            31

                         7.    ŠO DDM Hlinsko                                        10      5      1      4            16            43    :   37            34

                         8.    ŠK Rapid Pardubice                                   10      4      0      6            12         37.5    :   42.5         28

                         9.    Spartak Choceň                                           10      4      0      6            12            32    :   48            25

                       10.    TJ ŠO a DDM Chrudim "C"                      10      2      0      8              6            29    :   51            23

                       11.    TJ Sokol Krouna                                         10      1      0      9              3         22.5    :   56.5         17

                       12.    ŠK Rapid Rangers                                      10      0      1      9              1         24.5    :   55.5         16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.