Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo 18.04.10

V posledním 10.kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Bohemia B 3,5:4,5, Chrudim B - Choceň 7:1, Krouna - Polička C 3,5:4,5, Rapid - Predators 4:4, Polabiny E - Hlinsko 4,5:3,5, H.Městec - Rangers 8:0.
Suverénním vítězem a postupujícím do KP1 je Chrudim B, poslední jsou Rangers, kteří sestupují do KS.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

ŠO a DDM Chrudim "C" – ŠK Bohemia Pardubice "B" ŠO a DDM Chrudim "B" – Spartak Choceň

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                            Rozhodčí: Němec Bohumil

   1.  Culek K.                    1816     0:1    Nadrchal T.              2003            1.  Pokorný Z.          V   2335     1:0    Kučera J.                    1943

   2.  Sokol P.                    1629     1/2    Mazura T.                  1940            2.  Malivánek J.             2141     1:0    Vavroušek P.           1839

   3.  Půlpán M.           H   1491     1:0    Mazuch J.                  1980            3.  Kokeš B.                   1920     1:0    Weis L.                      1809

   4.  Plechač K.                1515     0:1    Juchelka P.               1856            4.  Linhart Z.                  1957     1:0    Janeček F.                  1781

   5.  Stryka R.                   1579     1:0    Kotlant T.                 1738            5.  Bartoš M.                  1744     1:0    Navrátil V.                1712

   6.  Zelený F.                   1535     1:0    Beneš D.                   1680            6.  Kohoutek T.             1835     1/2    Fišer V.                      1763

   7.  Česenek J.                 1452     0:1    Kučera A.                 1707            7.  Němec B.                   1789     1:0    Šmejdíř W.                1627

   8.  Urválek M.               1000     0:1    Voldánová B.          1431            8.  Ždímal P.                   1699     1/2    Starý S.                      1421

                                  3.5 : 4.5                                                                           7 : 1

TJ Sokol Krouna – TJ Štefanydes Polička "C"        ŠK Rapid Pardubice – ŠK Rapid Predators

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Pyskatý Jiří

   1.  Šenkýř J.                    1635     0:1    Komárková M.        2071            1.  Pavlovec V.              1846     0:1    Vobořil P.           V   2014

   2.  Jirmásek V.                1563     1:0    Smejkal J.            V   1987            2.  Hrnčiarik K.             1837     1:0    Hennig T.                  2017

   3.  Netolický J.              1495     1:0    Švanda R.                 1805            3.  Pyskatý J.                 1793     1/2    Zoubek D.                 1673

   4.  Hrančík M.         H   1504     1/2    Sodomka A.             1628            4.  Pyskatý J.                 1789     1:0    Janko J.                      1800

   5.  Hrančík J.            H   1479     0:1    Navrátil L.               1677            5.  Jouza P.                H  1653     1/2    Seidl Z.                      1901

   6.  Kramář M.                 1000     0:1    Schaffer O.                1565            6.  Horník J.                   1674     1/2    Marcinko P.             1837

   7.  Profousová V.          1000     0:1    Schaffer D.                1475            7.  Kalhous M.              1627     1/2    Veselý E.                   1000

   8.  Štorek L.             H   1000     1:0    Tulis J.                       1100            8.  Novák O.                  1000     0:1    Novotný A.              1314

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

  2222 ŠK Polabiny "E" – ŠO DDM Hlinsko        TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Rangers

                   Rozhodčí: Kvapil  Pavel                                                  Rozhodčí: Honek Jan

   1.  Törvenyi R.              1999     1:0    Šťulík J.                    1778            1.  Hon J.                   H  1886     1:0    Kolář J.                      1874

   2.  Mojžíš M.           V   2048     1/2    Dvořák S.                 1930            2.  Müller P.                   1902     1:0    Halousek J.               1613

   3.  Bělohlav J.                1951     1/2    Roušar Z.                  1907            3.  Starý L.                      1890     1:0    Kýhos A.                  1825

   4.  Škroch M.                 1864     1:0    Vojanec H.               1700            4.  Honek J.                    1825     1:0    Ryzner J.                    1598

   5.  Rež M.                        1676     0:1    Štorek L.                   1697            5.  Skokan J.                   1971     1:0    Čoček O.                   1436

   6.  Krejčí J.                     1594     0:1    Londinová J.      H  1539            6.  Přibyl J.                     1898     1:0    Kerhart T.                  1000

   7.  Vorel B.                     1705     1:0    Malý M.                    1521            7.  Šindelář P.                1849     1:0    Fiala J.                        1000

   8.  Kvapil P.                  1507     1/2    Neumann M.            1000            8.  Starý V.                      1555     1:0    Marek J.                     1000

                                  4.5 : 3.5                                                                           8 : 0

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ ŠO a DDM Chrudim "B"        11  11    0    0         33     73.5   :  14.5     65

                   2.   TJ Štefanydes Polička "C"               11    9    0    2         27     52.5   :  35.5     41

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice "B"              11    7    1    3         22        49   :  38        40

                   4.   TJ Jiskra Heřmanův Městec             11    7    0    4         21        49   :  39        39

                   5.   2222 ŠK Polabiny "E"                     11    7    0    4         21     47.5   :  40.5     36

                   6.   ŠK Rapid Predators                          11    6    2    3         20     51.5   :  36.5     41

                   7.   ŠO DDM Hlinsko                             11    5    1    5         16     46.5   :  41.5     36

                   8.   ŠK Rapid Pardubice                          11    4    1    6         13     41.5   :  46.5     30

                   9.   Spartak Choceň                               11    4    0    7         12        33   :  55        25

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim "C"             11    2    0    9           6     32.5   :  55.5     26

                 11.   TJ Sokol Krouna                              11    1    0  10           3        26   :  61        20

                 12.   ŠK Rapid Rangers                        11    0    1  10           1     24.5   :  63.5     16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.