Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 4.turnaj 24.03.10

V sobotu dne 20.března 2010 se ve Svitavách v prostorech DDM Svitavy uskutečnil poslední čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorie H/D 10-12 let.
V kategorii do 10 let zvítězil Ondřej Cach z Polabin jen o pomocné hodnocení před Matějem Kupsou z Lanškrouna, třetí byl Jan Nešpůrek z Polabin a z dívek byla nejlepší Lucie Ambrožová ze Svitav.
Kategorii do 12 let vyhrál Josef Havelka ze Svitav před Jakubem Cachem z Polabin a Adamem Kolomým z Lanškrouna, nejúspěšnější dívkou byla Klára Dědková ze Svitav.
S postřehy z turnaje se můžete seznámit na webových stránkách Polabin, Poličky a Ústí n/O., k dispozici je i celkové pořadí kategorií E6


Organizátor : ŠK Svitavy
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Adolf Krušina
Rozhodčí : David Kozák
Místo : Svitavy
Datum : 20.03.2010
4. turnaj H+D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB
1 3 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 6 23 33 28,00
2 27 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 6 21 29 23,00
3 4 Nešpůrek Jan 1100 2222 ŠK Polabiny 5 23 30% 18,50
4 2 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 5 22 30% 19,50
5 5 Pavlíček Lukáš 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 5 22 28% 18,50
6 26 Bílek Marek 0 2222 ŠK Polabiny 5 20 29 18,00
7 7 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 5 17% 24 16,00
8 15 Ludvík  Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 4 21 30 14,00
9 1 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 4 20 28 13,00
10 28 Kaška Petr 1100 TJ Lanškroun 4 20 27 13,00
11 25 Švanda Ondřej 1000 TJ Štefanydes Polička 4 19 24% 10,50
12 13 Kašpar Martin 1000 2222 ŠK Polabiny 4 17 25 11,00
13 17 Novotný Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 4 17 23% 9,50
14 23 Štěrba Martin 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 17 23% 8,50
15 21 Zelenka Petr 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 20 26% 9,50
16 6 Píše Jiří 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 19 27 8,00
17 22 Černohous Marek 1000 TJ Lanškoun 3 19 26 8,00
18 20 Vašková Marie 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 15% 21% 7,50
19 12 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 15 21% 6,50
20 11 Havran Vilém 1000 Litomyšl 3 14% 20 6,50
21 8 Andrle Vojtěch 1000 ŠK Svitavy 3 13% 19 6,00
22 16 Martinec Radovan 1000 2222 ŠK Polabiny 2% 14% 20 3,75
23 10 Dvořák Adam 1000 2222 ŠK Polabiny 2 15 22% 3,50
24 14 Koditek Jonáš 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 14% 19 2,00
25 24 Švanda Adam 1000 TJ Štefanydes Polička 2 12% 17 2,50
26 19 Sokol Jakub 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1% 16 22% 3,75
27 18 Plocková Sabina 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1% 12 17% 1,25
28 9 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy % 14% 20 1,25
4. turnaj KP H+D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB
1 2 Havelka Josef 1294 TJ Lanškroun 6 23 31% 26,50
2 1 Cach Jakub 1485 2222 ŠK Polabiny 5% 22% 32% 23,75
3 7 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 5% 21% 30% 22,75
4 3 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 4% 22 31% 19,00
5 6 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4% 19% 28 14,50
6 9 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 4% 17 24 11,50
7 19 Tulis Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 4% 15 22% 12,75
8 4 Dupenopulos Karel 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 22 31% 16,50
9 8 Marel David 1250 2222 ŠK Polabiny 4 18% 26% 13,00
10 17 Nešpor Jakub 1100 TJ Jiskra Litomyšl 4 18% 25% 13,00
11 10 Duma Tomáš 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 4 18 25% 11,50
12 13 Feltl Patrik 1100 TJ Štefanydes Polička 4 17 24 10,00
13 16 Mořkovský Vít 1100 TJ Štefanydes Polička 3% 19 27 10,75
14 11 Dvořák Jakub 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 3% 17 23 8,00
15 15 Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 3% 15 21 7,75
16 14 Grundman Vít 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 18 25% 7,00
17 25 Zeman Dominik 1000 Litomyšl 3 16% 22 6,00
18 18 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 3 15 20% 5,00
19 12 Dědková Klára 1100 ŠK Svitavy 3 14% 21% 5,50
20 20 Formánek Matěj 1000 2222 ŠK Polabiny 3 13% 19 5,75
21 5 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2% 19% 26% 10,25
22 22 Klimešová Kristýna 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2% 15% 21 4,25
23 24 Rohlena Václav 1000 Mor. Třebová 2 13% 18% 3,25
24 23 Nývlt Jiří 1000 TJ Jiskra Litomyšl 2 13 18 2,50
25 21 Hajro Adam 1000 Litomyšl 1% 10 15% 1,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.