Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 4.turnaj 29.03.10

V sobotu dne 27.března 2010 se ve Svitavách v prostorech DDM Svitavy uskutečnil poslední čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorie H/D 14-16 let.
V kategorii H/D 14 byl nejlepší Daniel Vančura z Polabin následovaný Antonínem Vu z Lanškrouna a Martinem Burešem z Polabin, nejlepší dívkou byla Marie Doláková ze Svitav.
V kategorii H/D 16 zvítězil David Sion před Kamilem Petráskem (oba Polička) a Matějem Půlpánem z Polabin, v dívkách byla nejúspěšnější Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta.
Ve Svitavském koníkovi zvítězil Ondřej Cach před svým bratrem Jakubem (oba Polabiny) a Adamem Brejšou z Lanškrouna, nejlepší dívkou byla Lucie Ambrožová ze Svitav.
Současně hraný turnaj Svitavský koník 1992-94 se stal kořistí Jakuba Půlpána z Polabin, za ním následovali David Výprachtický ze Žamberka a Josef Krátký z Lanškrouna.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Polabin, Poličky a Ústí n/O., k dispozici je i konečné pořadí kategorií H/D-14, H/D-16 a dívek po skončení kvalifikací.


4. kvalifikační turnaj H+D 14
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Vančura Daniel 1550 2222 ŠK Polabiny 7,0 21,0
2 3 Vu Antonín 1376 TJ Lanškroun 5,5 20,5
3 6 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 5,0 21,0
4 7 Cach Zdeněk 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5
5 5 Marek Dominik 1292 TJ Lanškroun 4,5 18,0
6 2 Česenek Jan 1452 TJ ŠO Chrudim 4,0 22,5
7 10 Konečný Tomáš 1250 ŠK Svitavy 4,0 17,0
8 4 Havelka Josef 1294 TJ Lanškroun 3,5 21,0
9 8 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 19,0
10 11 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 3,5 18,0
11 9 Kantor Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 18,0
12 12 Doláková Marie 1100 ŠK Svitavy 3,5 17,5
13 19 Vaverka Daniel 1000 DDM Boskovice 3,5 16,0
14 16 Horáček Jakub 1000 TJ ŠO Chrudim 3,5 14,5
15 14 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 3,0 13,0
16 13 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 2,0 16,5
17 15 Hlaváč  Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 2,0 15,5
18 17 Kučera Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 2,0 14,0
19 18 Peřina Josef 1000 TJ Štefanydes Polička 2,0 14,0
20 20 Šafář Jan 1000 TJ Štefanydes Polička 0,0 12,5
4. kvalifikační turnaj H+D 16
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 10 Sion David 1421 TJ Štefanydes Polička 5,5 22,5
2 3 Petrásek Kamil 1614 TJ Štefanydes Polička 5,5 21,5
3 2 Půlpán Matěj 1682 2222 ŠK Polabiny 5 22
4 13 Pospíšil Petr 1299 TJ Štefanydes Polička 5 19
5 1 Sabolová Kristýna 1734 ŠK Vysoké Mýto 4,5 24
6 4 Stodola Marek 1607 TJ Štefanydes Polička 4,5 20
7 5 Melichar Vojtěch 1600 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5
8 6 Nešpůrek Petr 1557 2222 ŠK Polabiny 4,5 19
9 8 Kapoun Vít 1510 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 18
10 14 Kučera Jan 1267 ŠK Svitavy 4 16,5
11 7 John Petr 1524 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 19,5
12 12 Nečas Lukáš 1301 TJ Lanškroun 3,5 18,5
13 18 Dušek Josef 1100 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 16,5
14 15 Frgalová Hana 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 15,5
15 21 Ratzinger Patrik 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 15
16 11 Kroupa Tomáš 1329 2222 ŠK Polabiny 3 21
17 16 Novák Oliver 1250 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 18
18 9 Gregor Jiří 1449 2222 ŠK Polabiny 3 17,5
19 22 Vích Radim 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5
20 19 Dvořáček Filip 1100 ŠK Makkabi Boskovice 3 14,5
21 23 Langr Stanislav 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 12,5
22 17 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 17
23 25 Motl Matěj 0 TJ Sokol Horní Čermná 2 14
24 26 PEICHL René 0 TJ Sokol Horní Čermná 1,5 14,5
25 20 Marek Jan 1100 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1,5 13
26 24 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 0,5 12
O Svitavského koníka
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 4 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 6 25,5
2 1 Cach Jakub 1485 2222 ŠK Polabiny 5,5 22,5
3 3 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 5,5 21
4 20 Osouch Lukáš 1100 Makkabi Boskovice 5,5 20,5
5 9 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 5 21,5
6 15 Feltl Patrik 1100 TJ Štefanydes Polička 5 19,5
7 19 Nešpůrek Jan 1100 2222 ŠK Polabiny 5 17
8 17 Karlík Mikuláš 1100 TJ Lanškroun 5 16,5
9 10 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 4,5 23
10 6 Dupenopulos Karel 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 23
11 11 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 4,5 23
12 7 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 20,5
13 24 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 19
14 2 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 4 18
15 23 Tulis Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 4 18
16 32 Zendulka Ladislav 1000 Svitavy 4 16,5
17 14 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 4 15,5
18 37 Ludvík Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 4 15
19 42 Šmajzrová Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 13
20 21 Paukert Martin 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 21
21 31 Duma Tomáš 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 18,5
22 13 Burda Vojtěch 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 15,5
23 12 Bako Radim 1100 TJ Lanškroun 3,5 15
24 8 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 22,5
25 40 Vaněk Tomáš 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 19,5
26 27 Biben Vojtěch 1000 TJ ŠO Chrudim 3 19
27 28 Chvojka Jan 1000 TJ ŠO Chrudim 3 18
28 22 Píše Jiří 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 17,5
29 18 Kaška Petr 1100 TJ Lanškroun 3 17
30 33 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 16,5
31 16 Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 3 15
32 41 Černohous Marek 1000 TJ Lanškroun 2,5 14
33 36 Koditek Jonáš 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 13,5
34 29 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy 2,5 12
35 39 Rohlena  Václav 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 11,5
36 35 Koblížek Kamil 1000 ŠO TJ Chrudim 2 17,5
37 26 BALCAR  Vojtěch 1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 17
38 30 Dudlová Kateřina 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 16
39 34 Jozíf Jakub 1000 2222 ŠK Polabiny 2 14,5
40 25 Andrle Vojtěch 1000 ŠK Svitavy 1,5 14,5
41 38 Plocková Sabina 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1,5 13,5
42 5 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 0 11,5
O Svitavského koníka 1992-1994
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Půlpán Jakub 1943 2222 ŠK Polabiny 7,5 29
  2 Výprachtický David 1922 SK Žamberk 7,5 29
3 5 Krátký Josef 1689 TJ Lanškroun 6,5 30
4 4 Krušina Patrik 1860 ŠK Svitavy 5,5 31
5 9 Mareš Jan 1635 Sokol Hradec Králové 4 32,5
6 3 Sabolová Gabriela 1903 ŠK Vysoké Mýto 3,5 33
7 8 Jániš Petr 1640 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 33
8 6 Schaffer Ondřej 1672 TJ Štefanydes Polička 3,5 33
9 7 Kozák David 1643 TJ Lanškroun 2,5 34
10 10 Havel Dominik 1100 TJ Sokol Horní Čermná 1 34

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.