Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale KP mládeže 17.05.10

Ve dnech 15.-16.května 2010 se ve Svitavách uskutečnily finalové turnaje Krajského přeboru mládeže sezony 2009/10 v kategoriích H10-14. Kromě titulů krajského přeborníka se hrálo i o postupy na Mistrovství Čech 2010, které získali první 4(5) hráči v každé kategorii.
Postřehy z finale naleznete na webových stránkách Polabin, Poličky a Ústí n/O.


Finálový turnaj PDŠS mládeže
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Adolf Krušina
Místo : Svitavy
Datum : 15.-16.05.2010
Kategorie H10
Poř. St.č. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB Res.
1 1 Kupsa Matěj 1250 * ½ 0 1 1 1 1 1 16,25 0
2 6 Cach Ondřej 1250 ½ * 0 1 1 1 0 1 15,75 0
3 7 Holásek Vojtěch 1250 1 1 * 0 0 0 1 1 4 12,00 0
4 3 Ambrožová Lucie 1250 0 0 1 * 0 1 1 1 4 10,00 1
  5 Nešpůrek Jan 1250 0 0 1 1 * 0 1 1 4 10,00 1
  8 Brejša Adam 1250 0 0 1 0 1 * 1 1 4 10,00 1
7 4 Novotný Jan 1000 0 1 0 0 0 0 * 0 1 4,50 0
8 2 Bako Radim 1100 0 0 0 0 0 0 1 * 1 1,00 0
Kategorie H12
Poř. St.č. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB Res.
1 6 Havelka Josef 1526 * 1 ½ 1 1 1 1 1 19,25 0
2 5 Kolomý Adam 1250 0 * 1 ½ 1 ½ 1 1 5 13,00 0
3 1 Feltl Patrik 1250 ½ 0 * 1 ½ ½ 1 1 12,25 0
4 7 Žejdlík Patrik 1250 0 ½ 0 * 1 1 1 1 10,00 0
5 4 Doleček Matěj 1250 0 0 ½ 0 * 1 1 1 6,25 0
6 2 Marel David 1250 0 ½ ½ 0 0 * ½ 1 5,50 0
7 3 Holásek Vít 1250 0 0 0 0 0 ½ * 1 1,25 0
8 8 Nešpor Jakub 1250 0 0 0 0 0 0 0 * 0 0,00 0
Kategorie H14
Poř. St.č. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB Res.
1 8 Melichar Vojtěch 1660 * 1 ½ 1 0 1 1 1 17,00 0
2 2 Vančura Daniel 1680 0 * ½ 1 1 1 1 1 14,50 0
3 5 Pospíšil Petr 1685 ½ ½ * 0 1 1 1 1 5 12,50 0
4 4 Česenek Jan 1609 0 0 1 * 1 1 1 1 5 12,00 0
5 6 Cach Zdeněk 1250 1 0 0 0 * 0 1 1 3 7,50 0
6 1 Vu Antonín 1407 0 0 0 0 1 * 0 1 2 3,50 0
7 7 Bureš Martin 1250 0 0 0 0 0 1 * ½ 2,25 0
8 3 Cach Jakub 1450 0 0 0 0 0 0 ½ * ½ 0,75 0
Kategorie H16
Poř. St.č. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB Res.
1 6 Stodola Marek 1806 * 1 0 ½ 1 1 1 1 15,25 0
2 3 Kapoun Vít 1573 0 * 1 ½ 1 1 1 1 14,75 0
3 5 Petrásek Kamil 1567 1 0 * 1 ½ ½ 1 1 5 14,75 0
4 2 Liduch Filip 1599 ½ ½ 0 * ½ 1 1 1 11,25 0
5 4 Sion David 1553 0 0 ½ ½ * ½ 1 1 7,75 0
6 8 Nešpůrek Petr 1657 0 0 ½ 0 ½ * ½ ½ 2 5,25 0
7 7 Frgalová Hana 1370 0 0 0 0 0 ½ * 1 1,50 0
8 1 Kroupa Tomáš 1334 0 0 0 0 0 ½ 0 * ½ 1,00 0
Vložený turnaj dorostu
Poř. St.č. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 Body Res. SB
1 3 Mareš Jan 1783 * ½ ½ 1 1 ½ ½ 7,75
2 5 Krátký Josef 1740 ½ * ½ ½ 1 1 ½ 7,50
3 4 Výprachtický David 2059 ½ ½ * 1 0 ½ 0 6,25
4 1 Jániš Petr 1629 0 ½ 0 * ½ 1 2 ½ 4,25
  6 Krušina Patrik 1752 0 0 1 ½ * ½ 2 ½ 4,25
6 2 Schaffer Ondřej 1676 ½ 0 ½ 0 ½ * 0 4,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.