Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 11.kolo 11.04.10

V 11.kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Kovo Jonáš 3:2, Žamberk D - Jablonné n/O. B 2,5:2,5, H.Čermná - Letohrad B 2,5:2,5, Mistrovice - Letohrad C 3:2, Lanškroun C - Ústí n/O. D 3:2, Kunvald C - volno.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

        ŠO K a.s. Kunvald "C" – volný los            ŠO K a.s. Kunvald "B" – ŠK Kovo Jonáš Lanškroun

                                                                                                        Rozhodčí: Hodek Roman

   1.                                                                                                                          1.  Hodek R.             V   1670     1:0    Zubík M.                   1633

   2.                                                                                                                          2.  Mlynář M.                 1509     1:0    Jonáš J.                       1513

   3.                                                                                                                          3.  Vymetálek T.            1526     1:0    Boháč L.                    1608

   4.                                                                                                                          4.  Sedláček P.               1000     0:1    Křivohlávek J.         1430

   5.                                                                                                                          5.  Kubíčková E.          1250     0:1    Viktorin J.                 1524

                                                                                                                          3 : 2

SK+Sokol Žamberk "D" – TJ Jablonné nad Orlicí B Sokol Horní Čermná – Spartak OEZ Letohrad "B"

                    Rozhodčí: Hurdes Emil                                                Rozhodčí: Vacek Miroslav

   1.  Zámečník B.              1922     1/2    Vaníček J.                 1675            1.  Cimprich M.             1584     0:1    Krumer M.                 1937

   2.  Janeček M.          V   1482     0:1    Vorlíček P.               1582            2.  Kalousek M.            1462     1/2    Slavíček M.         H  1768

   3.  Belobrad J.                1307     0:1    Trampota L.              1000            3.  Vacek M.                   1445     1/2    Sysr P.                       1606

   4.  Uřičář P.              V   1383     1:0    Šparlinek P.             1000            4.  Šilar K.                      1460     1/2    Janeček O.                 1572

   5.  Martan Z.                   1000     1:0    Vaníček P.                1000            5.  Havel D.                    1100     1:0    Petráček J.                 1451

                                  2.5 : 2.5                                                                        2.5 : 2.5

Sokol Mistrovice – Spartak OEZ Letohrad "C"  TJ Lanškroun "C" – Jiskra Ústí nad Orlicí "D"

                      Rozhodčí: Janota Jiří                                                   Rozhodčí: Krátký Josef

   1.  Halbrštát K.             1490     1/2    Buryška T.                1692            1.  Krátký J.              V   1739     1:0    Kapoun V.                1453

   2.  Langr P.                    1458     0:1    Lorenc J.                   1308            2.  Havelka J.                 1250     1/2    Kubišta L.                1662

   3.  Valenta R.                 1503     1/2    Lorenc A.            H  1250            3.  Pilný J.                      1311     0:1    Fangl J.                      1674

   4.  Janota J.                     1448     1:0    Krummer J.                1703            4.  Vu A.                          1376     1/2    John P.                       1545

   5.  Špinler B.                  1293     1:0    Lorencová J.            1100            5.  Kolomý Š.                 1250     1:0    Víglaský J.                1317

                                     3 : 2                                                                              3 : 2

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"    10    8    2    0         26     34.5   :  15.5     26

                   2.   TJ Lanškroun "C"                            10    6    3    1         21     29.5   :  20.5     20

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                   10    4    3    3         15        27   :  23        20

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                     10    4    3    3         15     26.5   :  23.5     17

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"         10    3    3    4         12     25.5   :  24.5     20

                   6.   SK + Sokol Žamberk "D"                 10    3    3    4         12     24.5   :  25.5     18

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                     10    2    5    3         11     24.5   :  25.5     18

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"            10    3    2    5         11        22   :  28        14

                   9.   TJ Sokol Mistrovice                        10    3    2    5         11        21   :  29        11

                 10.   ŠK Kovo Jonáš Lanškroun               10    2    2    6           8     20.5   :  29.5     14

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí B                  10    2    2    6           8     19.5   :  30.5     13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.