Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 11.kolo 11.04.10

V posledním 11.kole Krajské soutěže východ vedoucí Litomyšl B nezaváhala a po suverénní výhře 5:0 nad Svitavami C obsadila 1.místo a postoupila do KP2 - Blahopřejeme !!. Další výsledky: Polička D - Č.Třebová C 2,5:2,5, Polička F - Svitavy B 3:2, M.Trnávka - Litomyšl C 5:0, Č.Třebová D - Němčice 1:4, Polička E - volno


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

        Štefanydes Polička "E" – volný los      Štefanydes Polička "D" – Lokomotiva Česká Třebová "C"

                                                                                                        Rozhodčí: Schaffer David

   1.                                                                                                                          1.  Švanda R.            V   1805     0:1    Kovář V.                    1591

   2.                                                                                                                          2.  Sodomka A.        V   1628     0:1    Petrželka K.        V   1860

   3.                                                                                                                          3.  Petrásek K.               1574     1:0    Habiger J.                  1000

   4.                                                                                                                          4.  Schaffer D.                 1475     1/2    Vencl J.                      1250

   5.                                                                                                                          5.  Kopecký V.              1255     1:0    Sejkora F.                  1000

                                                                                                                       2.5 : 2.5

TJ Štefanydes Polička "F" – ŠK Svitavy "B"             ŠK Svitavy "C" – TJ Jiskra Litomyšl "B"

                  Rozhodčí: Schaffer David                                                Rozhodčí: Kozák David

   1.  Bartoš K.                   1655     1:0    Jedlička E.                1632            1.  Kozák D.             H  1651     0:1    Pekař V.               V   2038

   2.  Trkal T.                      1591     1:0    Čuma J.                      1509            2.  Davídek M.              1100     0:1    Šváb J.                        1845

   3.  Schaffer O.           V   1565     1:0    Vodička S.                1400            3.  Šulc M.                      1250     0:1    Krejčí M.                   1597

   4.  Petrásek J.                 1275     0:1    Pressl L.                   1565            4.  Kubeš A.                   1250     0:1    Bartošová L.       V   1980

   5.  Pecka J.                      1100     0:1    Křeček J.                   1100            5.  Rothschein T.          1250     0:1    Ninger K.                  1611

                                     3 : 2                                                                              0 : 5

Sokol Městečko Trnávka –Jiskra Litomyšl "C" Lokomotiva Česká Třebová "D" –Sokol Němčice

                Rozhodčí: Navrátil Miroslav                                              Rozhodčí: Borek Pavel

   1.  Navrátil M.               1712     1:0    Sauer P.                     1000            1.  Tomeš L.                    1100     0:1    Pěkník M.                 1874

   2.  Izák M.                       1692     1:0    Klejch F.                   1295            2.  Tölg T.                       1100     0:1    Pail M.                       1896

   3.  Lattenberg F.           1684     1:0    Nešpor J.                   1000            3.  Vích R.                       1100     0:1    Myška F.                   1605

   4.  Šmíd F.                       1774     1:0    Seidl J.                       1589            4.  Steinmetz R.             1100     0:1    Racek J.                      1572

   5.  Pavlů P.                    1557     1:0    Štětka V.                   1585            5.  Dupenopulos K.                 1250   1:0               Hubinka L.                     1000

                                     5 : 0                                                                              1 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                10    9    1    0         28     43.5   :  6.5       42

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                 10    8    1    1         25     38.5   :  11.5     35

                   3.   ŠK Svitavy "B"                                10    6    1    3         19        28   :  22        24

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová "C"      10    5    3    2         18        29   :  21        22

                   5.   TJ Sokol Němčice                            10    5    2    3         17        30   :  20        26

                   6.   TJ Štefanydes Polička "D"               10    4    3    3         15        28   :  22        23

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"               10    3    3    4         12     25.5   :  24.5     19

                   8.   ŠK Svitavy "C"                                10    2    2    6           8        19   :  31        15

                   9.   Lokomotiva Česká Třebová "D"     10    2    1    7           7        12   :  38          8

                 10.   TJ Štefanydes Polička "F"               10    1    1    8           4     13.5   :  36.5       7

                 11.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                    10    1    0    9           3          8   :  42          5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.