Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů ke dni 5.5.2010 05.05.10

Těsně po vydání FIDE ELA byla zveřejněna i nejnovější listina osobních koeficientů ČR, která rovněž zahrnuje veškeré výsledky z nedávno ukončených soutěží družstev. Oproti listině FIDE je ovšem zajímavější tím, že je na ní uvedena celá řada dalších hráčů, kteří o FIDE body běžně nehrají.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2578  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2515  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2495  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2494  2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2438  2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2399  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2365  ŠK Vysoké Mýto
8 Červený Martin 28.9.1983 FM 2358  2222 ŠK Polabiny
9 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2351  2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek 16.4.1982 M 2343  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2327  TJ ŠO Chrudim
12 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2318  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2305  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
14 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2302  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2297  TJ Lanškroun
16 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2294  2222 ŠK Polabiny
17 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2282  TJ Sokol Zaječice
18 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2273  2222 ŠK Polabiny
19 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2265  TJ ŠO Chrudim
20 Němec Pavel 14.12.1956 M 2263  TJ ŠO Chrudim
21 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2257  2222 ŠK Polabiny
22 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2256  2222 ŠK Polabiny
23 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2248  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
24 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2245  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
25 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236  2222 ŠK Polabiny
26 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2231  TJ ŠO Chrudim
27 Efler David 1.5.1972 KM 2212  2222 ŠK Polabiny
28 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2209  2222 ŠK Polabiny
29 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2207  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2204  TJ ŠO Chrudim
31 Navrátil František 7.5.1943 KM 2198  2222 ŠK Polabiny
32 Onderek David 26.7.1970 KM 2197  TJ ŠO Chrudim
33 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2184  ŠK Vysoké Mýto
34 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2184  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
35 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2177  TJ Lanškroun
36 Komárek David 20.7.1976 KM 2162  TJ ŠO Chrudim
37 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2161  2222 ŠK Polabiny
38 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2156  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2154  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
40 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2147  TJ CHS Chotěboř
41 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2147  TJ Lokomotiva Česká Třebová
42 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2146  TJ ŠO Chrudim
43 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2142  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2136  TJ ŠO Chrudim
45 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2136  TJ ŠO Chrudim
46 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2131  TJ Sokol Zaječice
47 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2129  ŠK Vysoké Mýto
48 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2127  TJ Lokomotiva Česká Třebová
49 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2124  2222 ŠK Polabiny
50 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2122  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2119  TJ Štefanydes Polička
52 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2119  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
53 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2117  2222 ŠK Polabiny
54 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2112  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
55 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2110  TJ Štefanydes Polička
56 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2101  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
57 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2100  ŠK Vysoké Mýto
58 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2099  TJ Lokomotiva Česká Třebová
59 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2094  TJ Jiskra Litomyšl
60 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2086  TJ Štefanydes Polička
61 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2084  TJ Jiskra Litomyšl
62 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2083  TJ Štefanydes Polička
63 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2083  TJ Jiskra Litomyšl
64 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2077  TJ Sokol Zaječice
65 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2076  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
66 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2074  TJ Lokomotiva Česká Třebová
67 Černý Jan 7.8.1957 KM 2073  2222 ŠK Polabiny
68 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2072  2222 ŠK Polabiny
69 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071  TJ ŠO Chrudim
70 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2070  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
71 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2066  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
72 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2064  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 Solil Roman 14.12.1970 1 2064  TJ Lanškroun
74 Hennig Thomas 30.12.1966 1 2063  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
75 Výprachtický David 14.11.1993 1 2059  SK Žamberk
76 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2058  2222 ŠK Polabiny
77 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2057  2222 ŠK Polabiny
78 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2055  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Just Pavel 13.8.1947 KM 2051  2222 ŠK Polabiny
81 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2051  ŠK Vysoké Mýto
82 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2044  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
83 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2044  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
84 Kosek Marek 22.4.1993 1 2043  ŠK Vysoké Mýto
85 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2043  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2034  SK Žamberk
87 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2033  ŠK Vysoké Mýto
88 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2028  TJ Štefanydes Polička
89 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 2028  TJ Lokomotiva Česká Třebová
90 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2019  TJ CHS Chotěboř
91 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2017  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
92 Černý Karel 15.5.1937 KM 2015  TJ Jablonné nad Orlicí
93 Koníček Petr 23.4.1975 1 2012  TJ ŠO Chrudim
94 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 2011  TJ Jiskra Litomyšl
95 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010  SK Žamberk
96 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2010  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
97 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2005  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
98 Laušman Petr 22.10.1969 1 1998  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
99 Švub Jan 13.4.1953 KM 1997  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1995  TJ Štefanydes Polička
101 Beneš Milan 23.8.1991 1 1994  ŠK Vysoké Mýto
102 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1993  ŠK Vysoké Mýto
103 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 1991  2222 ŠK Polabiny
104 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1987  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
105 Trhal Michal 19.12.1980 1 1987  ŠK Vysoké Mýto
106 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1983  TJ Sokol Zaječice
107 Kučera Jan 29.10.1979 1 1983  TJ Spartak Choceň
108 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1981  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
109 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979  TJ Lanškroun
110 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1978  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
111 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1976  2222 ŠK Polabiny
112 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1976  TJ Štefanydes Polička
113 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1974  TJ Sokol Zaječice
114 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1970  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
115 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1968  2222 ŠK Polabiny
116 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1964  TJ Jiskra Litomyšl
117 Linhart Jan 6.4.1987 1 1964  TJ CHS Chotěboř
118 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1964  TJ Slovan Moravská Třebová
119 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1963  2222 ŠK Polabiny
120 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1960  2222 ŠK Polabiny
121 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1959  TJ Sokol Zaječice
122 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1959  SK Žamberk
123 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1958  TJ ŠO Chrudim
124 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1955  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
125 Skokan Jan 2.9.1982 1 1953  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
126 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1952  TJ Štefanydes Polička
127 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1948  TJ Jiskra Litomyšl
128 Konrád František 6.6.1981 1 1947  TJ Sokol Zaječice
129 Horáček Michal 5.6.1990 1 1944  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Veselý Petr 23.10.1979 1 1942  TJ Spartak OEZ Letohrad
131 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1941  TJ ŠO Chrudim
132 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1938  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
133 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1 1937  ŠO DDM Hlinsko
134 Petruň Milan 9.3.1980 1 1937  TJ Lanškroun
135 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1935  TJ Sokol Zaječice
136 Adámek Milan 14.9.1958 1 1933  ŠO DDM Hlinsko
137 Müller Petr 12.2.1985 1 1932  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
138 Petráž Martin 28.1.1991 1 1930  TJ Lokomotiva Česká Třebová
139 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1923  TJ CHS Chotěboř
140 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1922  TJ CHS Chotěboř
141 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1918  2222 ŠK Polabiny
142 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1918  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
143 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1918  SK Žamberk
144 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1917  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
145 Glöckner Jaromír 28.12.1940 1 1916  TJ Slovan Moravská Třebová
146 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1916  TJ Lokomotiva Česká Třebová
147 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1915  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
148 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1914  2222 ŠK Polabiny
149 Kouba Petr 31.12.1966 1 1911  2222 ŠK Polabiny
150 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1910  ŠO DDM Hlinsko
151 Škroch Martin 5.4.1976 1 1909  2222 ŠK Polabiny
152 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1907  SK Žamberk
153 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1905  SK Žamberk
154 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1904  TJ CHS Chotěboř
155 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1898  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
156 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896  ŠK Vysoké Mýto
157 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1896  ŠK Vysoké Mýto
158 Ernes Josef 18.3.1953 1 1895  ŠK Vysoké Mýto
159 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1895  2222 ŠK Polabiny
160 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1894  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
161 Fiala Milan 23.6.1973 2 1893  TJ CHS Chotěboř
162 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1893  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
163 Hon Jiří 18.7.1958 1 1891  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
164 Kadlec Pavel 5.8.1957 1 1891  ŠO DDM Hlinsko
165 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1891  TJ CHS Chotěboř
166 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1890  TJ Jiskra Litomyšl
167 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1889  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
168 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1886  TJ Lanškroun
169 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1885  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
170 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1883  TJ Spartak OEZ Letohrad
171 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883  ŠK Vysoké Mýto
172 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1881  TJ Sokol Němčice
173 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1881  2222 ŠK Polabiny
174 Pail Milan 28.6.1962 1 1876  TJ Sokol Němčice
175 Smola Jan 17.7.1953 1 1876  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
176 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1875  SK Žamberk
177 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1875  TJ Spartak OEZ Letohrad
178 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1875  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
179 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1874  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
180 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1872  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
181 Borek Pavel 18.2.1963 1 1871  TJ Lokomotiva Česká Třebová
182 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1871  TJ CHS Chotěboř
183 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 2 1870  TJ CHS Chotěboř
184 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1867  TJ Spartak OEZ Letohrad
185 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866  TJ Jiskra Litomyšl
186 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1865  ŠK Svitavy
187 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1865  2222 ŠK Polabiny
188 Martinec Jan 10.6.1969 2 1863  SK Žamberk
189 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1859  TJ Jiskra Litomyšl
190 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1858  TJ Slovan Moravská Třebová
191 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1857  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
192 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1857  TJ Lokomotiva Česká Třebová
193 Merta Josef 12.2.1950 1 1855  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
194 Matouš Radek 28.6.1976 1 1854  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
195 Kolář Josef 27.1.1929 2 1853  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
196 Hanus Michal 30.1.1989 1 1852  ŠO DDM Hlinsko
197 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1849  ŠO DDM Hlinsko
198 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1846  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
199 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1843  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
200 Kameník David 30.7.1977 2 1839  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
201 Burian Michal 16.10.1957 2 1837  Sokol Městečko Trnávka
202 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1836  TJ Spartak OEZ Letohrad
203 Honek Jan 26.11.1959 2 1833  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
204 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1831  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
205 Čupr Tomáš 8.10.1982 2 1828  ŠK Svitavy
206 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1823  TJ Slovan Moravská Třebová
207 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1823  SK Žamberk
208 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1821  TJ ŠO Chrudim
209 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1816  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
210 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1813  TJ ŠO Chrudim
211 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1813  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
212 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1809  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
213 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1809  TJ Spartak Choceň
214 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1807  ŠO DDM Hlinsko
215 Stodola Marek 17.6.1995 2 1806  TJ Štefanydes Polička
216 Dungl Petr 11.2.1965 2 1804  SK Žamberk
217 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1804  ŠK Vysoké Mýto
218 Havel František 29.1.1947 1 1803  ŠK Svitavy
219 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1803  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
220 Janeček Václav 26.10.1984 2 1801  TJ Spartak OEZ Letohrad
221 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1798  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
222 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1797  TJ Spartak Choceň
223 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1795  SK Žamberk
224 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1795  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
225 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1792  TJ Lanškroun
226 Janko Jan 16.5.1959 1 1791  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
227 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1791  TJ CHS Chotěboř
228 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1791  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
229 Culek Karel 10.8.1990 2 1786  TJ ŠO Chrudim
230 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1785  Sokol Lázně Bohdaneč
231 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1784  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
232 Půlpán David 27.5.1972 2 1784  TJ ŠO Chrudim
233 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1784  TJ Lanškroun
234 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1783  ŠK Svitavy
235 Šmíd František 19.1.1953 2 1782  Sokol Městečko Trnávka
236 Merta Michal 27.8.1976 2 1779  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
237 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1773  TJ ŠO Chrudim
238 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1773  TJ CHS Chotěboř
239 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1773  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
240 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1771  TJ Lokomotiva Česká Třebová
241 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1766  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
242 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1766  TJ Štefanydes Polička
243 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1765  TJ ŠO Chrudim
244 Marek Jiří 1.4.1943 1 1764  ŠK Vysoké Mýto
245 Švanda Radek 5.10.1973 1 1764  TJ Štefanydes Polička
246 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1763  ŠO DDM Hlinsko
247 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1762  ŠK Svitavy
248 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761  ŠK Vysoké Mýto
249 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1760  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
250 Fišer Vladislav 2.1.1959 2 1758  TJ Spartak Choceň
251 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1756  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
252 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1756  TJ Štefanydes Polička
253 Sukdolák Radek 17.1.1970 2 1756  TJ CHS Chotěboř
254 Janeček František 17.7.1949 1 1755  TJ Spartak Choceň
255 Podgorný Radim 25.10.1964 2 1753  ŠK Vysoké Mýto
256 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1752  ŠK Svitavy
257 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748  ŠO DDM Hlinsko
258 Mrha Jan 17.9.1924 1 1744  TJ ŠO Chrudim
259 Krátký Josef 20.11.1993 2 1740  TJ Lanškroun
260 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1739  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
261 Zoubek David 26.8.1993 2 1737  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
262 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1735  TJ Jiskra Litomyšl
263 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1733  2222 ŠK Polabiny
264 Lorenc Josef 21.1.1993 2 1733  SK Žamberk
265 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1733  ŠK Svitavy
266 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1733  ŠK Svitavy
267 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1731  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
268 Tomek Karel 1.7.1959 2 1731  TJ CHS Chotěboř
269 Marek Michal 22.12.1993 2 1726  TJ Lanškroun
270 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1726  SK Žamberk
271 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1725  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
272 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1722  2222 ŠK Polabiny
273 Filip Libor 1.2.1974 2 1718  TJ Jablonné nad Orlicí
274 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1716  TJ Lokomotiva Česká Třebová
275 Cedzo Štěpán 15.7.1953 2 1715  TJ Slovan Moravská Třebová
276 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1715  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
277 Mareš Petr 27.7.1983 2 1712  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
278 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1712  TJ ŠO Chrudim
279 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1708  TJ CHS Chotěboř
280 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
281 Rež Matouš 6.12.1968 2 1708  2222 ŠK Polabiny
282 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1706  TJ Spartak Choceň
283 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1705  TJ Lanškroun
284 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1704  2222 ŠK Polabiny
285 Brdíček David 29.3.1982 2 1702  SK Žamberk
286 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1700  Sokol Městečko Trnávka
287 Kůs Martin 29.3.1991 2 1699  TJ ŠO Chrudim
288 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1698  ŠO DDM Hlinsko
289 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1697  TJ Lokomotiva Česká Třebová
290 Kozák David 20.3.1994 2 1696  TJ Lanškroun
291 Krummer Jan 2.3.1956 1 1695  TJ Spartak OEZ Letohrad
292 Buryška Tomáš 4.5.1976 2 1686  TJ Spartak OEZ Letohrad
293 Pospíšil Petr 20.8.1997 2 1685  TJ Štefanydes Polička
294 Lattenberg František 17.3.1940 2 1681  Sokol Městečko Trnávka
295 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1680  2222 ŠK Polabiny
296 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1679  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
297 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1678  TJ Jablonné nad Orlicí
298 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1678  TJ Jablonné nad Orlicí
299 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1678  ŠO DDM Hlinsko
300 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1676  ŠK Svitavy
301 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1676  TJ Štefanydes Polička
302 Hodek Roman 20.4.1960 2 1675  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
303 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1675  TJ Štefanydes Polička
304 Krys Jan 16.3.1991 2 1673  TJ ŠO Chrudim
305 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1673  SK Žamberk
306 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1672  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
307 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
308 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1670  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
309 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1669  TJ Štefanydes Polička
310 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1668  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
311 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1668  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
312 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1667  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
313 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1663  ŠK Vysoké Mýto
314 Král Miloš 10.10.1950 2 1662  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
315 Flos Petr 29.11.1953 2 1661  TJ Lokomotiva Česká Třebová
316 Černohous Miloslav 17.10.1959 2 1660  TJ Jablonné nad Orlicí
317 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1660  2222 ŠK Polabiny
318 Taslar Karel 21.11.1953 2 1660  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
319 Izák Miloš 16.4.1952 2 1658  Sokol Městečko Trnávka
320 Motl Josef 11.3.1966 2 1658  TJ Sokol Horní Čermná
321 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1657  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
322 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1657  2222 ŠK Polabiny
323 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1657  2222 ŠK Polabiny
324 Vícha Karel 21.4.1950 2 1657  TJ Slovan Moravská Třebová
325 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1655  Sokol Lázně Bohdaneč
326 Franc František 29.9.1941 2 1653  Sokol Městečko Trnávka
327 Jouza Petr 29.5.1962 1 1651  Sokol Lázně Bohdaneč
328 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1651  TJ ŠO Chrudim
329 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1649  Sokol Městečko Trnávka
330 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1645  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
331 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1644  TJ Štefanydes Polička
332 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1642  TJ Jablonné nad Orlicí
333 Černý Václav 2.4.1940 2 1640  TJ Jablonné nad Orlicí
334 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1640  TJ Spartak Choceň
335 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1637  TJ Jiskra Litomyšl
336 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1637  ŠK Svitavy
337 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1635  ŠK Svitavy
338 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1633  TJ Štefanydes Polička
339 Škorpík František 10.2.1976 2 1633  2222 ŠK Polabiny
340 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1630  TJ ŠO Chrudim
341 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1630  TJ Sokol Krouna
342 Jániš Petr 8.11.1993 2 1629  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
343 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1628  ŠK Svitavy
344 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1625  TJ ŠO Chrudim
345 Kovář Václav 13.9.1948 2 1624  TJ Lokomotiva Česká Třebová
346 Toman Aleš 18.11.1986 2 1624  SK Žamberk
347 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1622  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
348 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1621  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
349 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1621  TJ Lokomotiva Česká Třebová
350 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1621  TJ Spartak OEZ Letohrad
351 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1620  TJ Spartak OEZ Letohrad
352 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1618  Sokol Lázně Bohdaneč
353 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1617  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
354 Žídek Pavel 13.4.1966 2 1616  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
355 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1614  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
356 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1613  TJ Slovan Moravská Třebová
357 Balek Josef 6.9.1947 2 1612  ŠO DDM Hlinsko
358 Myška František 3.7.1963 2 1611  TJ Sokol Němčice
359 Ninger Karel 13.9.1925 2 1611  TJ Jiskra Litomyšl
360 Bureš Zbyněk 21.5.1978 2 1610  TJ ŠO Chrudim
361 Česenek Jan 14.8.1998 2 1609  TJ ŠO Chrudim
362 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1608  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
363 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1607  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
364 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1603  TJ Lanškroun
365 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1600  TJ Spartak Choceň
366 Liduch Filip 17.5.1997 2 1599  2222 ŠK Polabiny
367 Racek Josef 7.3.1965 2 1599  TJ Sokol Němčice
368 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1598  TJ Jiskra Litomyšl
369 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1598  SK Žamberk
370 Killer František 9.7.1972 2 1593  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
371 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1592  2222 ŠK Polabiny
372 Česenek Vladimír 30.11.1955 2 1591  TJ ŠO Chrudim
373 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1590  TJ Spartak Choceň
374 Kubišta Ladislav 1.10.1994 2 1588  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
375 Šilar Josef 25.11.1963 2 1588  TJ Sokol Horní Čermná
376 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1585  TJ Jiskra Litomyšl
377 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1584  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
378 Svítil Radek 30.3.1988 2 1584  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
379 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1581  TJ Jablonné nad Orlicí
380 Trkal Tomáš 11.6.1969 2 1580  TJ Štefanydes Polička
381 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1576  TJ Sokol Horní Čermná
382 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1576  ŠK Svitavy
383 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1575  TJ Sokol Krouna
384 Kapoun Vít 5.1.1995 2 1573  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
385 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1571  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
386 Londinová Jana 15.6.1977 2 1571  2222 ŠK Polabiny
387 Nikl Josef 8.12.1949 2 1571  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
388 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1571  TJ ŠO Chrudim
389 Šilar Josef 12.8.1961 2 1570  TJ Sokol Horní Čermná
390 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1568  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
391 Petrásek Kamil 20.6.1995 2 1567  TJ Štefanydes Polička
392 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1565  TJ Spartak OEZ Letohrad
393 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1565  Sokol Městečko Trnávka
394 Štětka Václav 31.3.1944 2 1565  TJ Jiskra Litomyšl
395 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1564  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
396 Krupica Zdeněk 15.11.1972 2 1561  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
397 Netolický Josef 9.1.1966 2 1561  TJ Sokol Krouna
398 Starý Vladimír 17.1.1985 2 1561  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
399 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 2 1557  TJ ŠO Chrudim
400 Zelený František 22.9.1938 2 1557  TJ ŠO Chrudim
401 König Milan 30.8.1931 2 1554  TJ Slovan Moravská Třebová
402 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 2 1554  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
403 Sion David 13.4.1996 2 1553  TJ Štefanydes Polička
404 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1549  Sokol Městečko Trnávka
405 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1548  ŠK Vysoké Mýto
406 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1547  TJ Štefanydes Polička
407 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1545  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
408 Zelenka Pavel 6.3.1972 2 1542  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
409 Kodytek Tomáš 15.10.1993 2 1540  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
410 Rusz Roman 29.5.1972 2 1536  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
411 Kafka Roman 27.7.1982 2 1535  Sokol Krucemburk
412 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535  Sokol Městečko Trnávka
413 John Petr 17.8.1996 3 1532  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
414 Stúj Michal 2.1.1965 3 1532  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
415 Štorek Ladislav 18.4.1949 3 1531  Sokol Krucemburk
416 Černohous Josef 21.5.1944 2 1530  TJ Spartak OEZ Letohrad
417 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1530  Sokol Krucemburk
418 Malá Michaela 24.8.1993 3 1530  SK Žamberk
419 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1530  SK Žamberk
420 Havelka Josef 30.4.1999 3 1526  TJ Lanškroun
421 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1520  2222 ŠK Polabiny
422 Schaffer David 28.6.1988 3 1520  TJ Štefanydes Polička
423 Šebek Miroslav 10.11.1977 3 1520  NOPO Miřetice
424 Mlynář Miroslav 4.7.1949 3 1518  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
425 Dunglová Natálie 3.3.1996 3 1517  SK Žamberk
426 Marek Josef 9.7.1941 2 1517  TJ Lanškroun
427 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517  TJ CHS Chotěboř
428 Dudla Martin 14.10.1976 3 1516  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
429 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1514  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
430 Mácha Martin 25.2.1967 2 1512  Sokol Lázně Bohdaneč
431 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1511  ŠO DDM Hlinsko
432 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1510  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
433 Kristl Václav 13.11.1991 3 1509  Sokol Mistrovice
434 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1509  TJ Štefanydes Polička
435 Káva František 21.6.1933 3 1506  TJ ŠO Chrudim
436 Krys Jaromír 24.1.1988 2 1505  TJ ŠO Chrudim
437 Řehák Josef 8.11.1961 3 1504  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
438 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1502  SK Žamberk
439 Buchta Martin 19.4.1974 3 1501  TJ Štefanydes Polička
440 Felcman Martin 12.7.1990 3 1497  SK Žamberk
441 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1497  TJ Lanškroun
442 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1495  SK Žamberk
443 Janoušek Petr 29.4.1992 3 1495  NOPO Miřetice
444 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1493  Sokol Krucemburk
445 Rež Matouš 6.6.1997 3 1492  2222 ŠK Polabiny
446 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1491  Sokol Mistrovice
447 Novotný Aleš 14.1.1996 3 1489  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
448 Dušek Petr 2.8.1992 3 1488  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
449 Kofránek David 7.12.1976 3 1488  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
450 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1485  Sokol Mistrovice
451 Šilar Karel 20.8.1952 2 1485  TJ Sokol Horní Čermná
452 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 3 1482  TJ Jiskra Litomyšl
453 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1481  TJ Sokol Horní Čermná
454 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1479  Sokol Krucemburk
455 Čoček Oldřich 31.7.1994 3 1476  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
456 Čuma Jan 27.10.1941 2 1476  ŠK Svitavy
457 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1475  ŠK Svitavy
458 Plechač Karel 23.8.1950 3 1473  TJ ŠO Chrudim
459 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1469  2222 ŠK Polabiny
460 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1465  Sokol Krucemburk
461 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1465  SK Žamberk
462 Langr Petr 21.3.1969 3 1457  Sokol Mistrovice
463 Křehký František 1.8.1944 3 1451  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
464 Cach Jakub 28.8.1999 3 1450  2222 ŠK Polabiny
465 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1447  TJ Sokol Horní Čermná
466 Michalička Václav 25.9.1946 3 1444  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
467 Janota Jiří 8.6.1958 3 1443  Sokol Mistrovice
468 Kotlant Jan 15.11.1990 3 1443  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
469 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1441  TJ Spartak OEZ Letohrad
470 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1438  TJ Lokomotiva Česká Třebová
471 Jílek Václav 1.6.1993 3 1435  ŠK Vysoké Mýto
472 Gregor Jiří 11.7.1996 3 1433  2222 ŠK Polabiny
473 Pochobradský Libor 28.3.1996 3 1428  2222 ŠK Polabiny
474 Odstrčil Jan 30.11.1981 3 1426  TJ Jiskra Litomyšl
475 Voldánová Barbora 6.8.1994 3 1423  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
476 Hülle Jan 7.12.1947 3 1422  Sokol Krucemburk
477 Němec Vladimír 25.12.1976 3 1421  TJ ŠO Chrudim
478 Uřičář Petr 12.7.1953 3 1420  SK Žamberk
479 Hofman Oskar 10.1.1998 3 1414  2222 ŠK Polabiny
480 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1412  TJ Spartak Choceň
481 Nožička Karel 13.9.1940 3 1411  2222 ŠK Polabiny
482 Vu Antonín 9.1.1998 3 1407  TJ Lanškroun
483 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1405  Sokol Lázně Bohdaneč
484 Lorenc Adam 11.4.1997 3 1402  SK Žamberk
485 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1397  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
486 Vodička Stanislav 22.4.1955 3 1397  ŠK Svitavy
487 Plecháč Jan 11.6.1995 3 1396  2222 ŠK Polabiny
488 Kokula Filip 28.5.1993 3 1393  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
489 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1393  NOPO Miřetice
490 Velešík Marian 4.8.1989 3 1378  ŠK Svitavy
491 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1376  TJ ŠO Chrudim
492 Frgalová Hana 1.8.1995 3 1370  2222 ŠK Polabiny
493 Kainek Jan 26.3.1994 3 1370  SK Žamberk
494 Jakoubek Jakub 26.4.1995 3 1369  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
495 Grimm Jan 10.7.1972 3 1363  TJ Sokol Krouna
496 Indra Antonín 8.12.1975 3 1357  2222 ŠK Polabiny
497 Kubelka Libor 29.3.1974 3 1356  NOPO Miřetice
498 Charvát Václav 29.9.1949 3 1353  SK Žamberk
499 Pácha Lukáš 22.12.1976 3 1351  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
500 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1346  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
501 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1341  TJ Lanškroun
502 Ruml Václav 5.5.1996 3 1336  2222 ŠK Polabiny
503 Kroupa Tomáš 16.9.1996 3 1334  2222 ŠK Polabiny
504 Lorencová Jitka 10.2.1966 3 1331  TJ Spartak OEZ Letohrad
505 Nečas Lukáš 16.10.1995 3 1330  TJ Lanškroun
506 Rott Michal 11.7.1995 3 1327  TJ Štefanydes Polička
507 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1317  TJ ŠO Chrudim
508 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1311  SK Žamberk
509 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1304  Sokol Mistrovice
510 Pelinka František 26.12.1954 3 1300  SK Žamberk
511 Kňážek Miroslav 3.9.1948 3 1299  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
512 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1299  SK Žamberk
513 Kalous Josef 18.7.1935 2 1298  SK Žamberk
514 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1297  TJ Spartak OEZ Letohrad
515 Petrásek Jan 14.1.1993 3 1295  TJ Štefanydes Polička
516 Kubalík Michal 7.11.1995 3 1291  SK Žamberk
517 Belobrad Jan 12.7.1996 3 1289  SK Žamberk
518 Vrbický Ladislav 11.7.1975 3 1289  TJ Sokol Němčice
519 Marek Dominik 18.12.1997 3 1288  TJ Lanškroun
520 Klejch František 15.1.1937 3 1282  TJ Jiskra Litomyšl
521 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 3 1282  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
522 Halousek Jakub 5.5.1998 3 1273  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
523 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
524 Kučera Jan 20.4.1995 3 1256  ŠK Svitavy
525 Kopecký Václav 13.1.1991 3 1254  TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.