Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Lanškrounská věž 2010 20.06.10

V sobotu 19.června 2010 se v Lanškrouně uskutečnil XVI.ročník integrovaného šachového turnaje mládeže do 18-ti let 'O Putovní věž města Lanškrouna'. Letos se hrálo ve třech kategoriích (do 10, 14 a 18 let) a zúčastnilo se ho celkem 50 hráčů především z východní části našeho kraje a také několik 'přespolních'.
Kategorii do 10 let ovládli přespolní, když zvítětil Ondřej Staněk z Bohemians Praha před Lukášek Osouchem z Boskovic a Jakubem Voříškem z ŠK Leonardo.
V kategorii do 14 let se radovali zástupci Poličky v pořadí Petr Pospíšil a David Sion, třetí skončil Michal Škvařil z Bohemians Praha.
V kategorii do 18 let putuje zlato do Rychnova n/Kn. zásluhou Jana Macháně, stříbro získal David Výprachtický ze Žamberka a bronz si odvezl Jan Petr z Bohemians Praha.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Poličky a Ústí n/O.


Kategorie do 10 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Staněk Ondřej 1250 TJ Bohemians Praha 6,5 19 26 23,5
2 Osouch Lukáš 1250 Makkabi Boskovice 6 20 29,5 23
3 Voříšek Jakub 1250 Šachklub Leonardo 5 20,5 28 16,75
4 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 4 21 31 14,75
5 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 4 19,5 26,5 11,75
6 Švanda Ondřej 1100 TJ Štefanydes Polička 4 17,5 23,5 11,75
7 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 4 12 17 6
8 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 3,5 21 28,5 10
9 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 20,5 27,5 10,75
10 Sekyra Jakub 1000 ŠK Svitavy 3,5 18,5 28 11,75
11 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18 25,5 7
12 Švanda Adam 1100 TJ Štefanydes Polička 3 14,5 19,5 5
13 Dudlová Kateřina 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 12 19 3
14 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 1 15,5 21,5 1
15 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 15 22,5 1
16 Sekyra Martin 1000 ŠK Svitavy 1 13,5 18,5 1
Kategorie do 14 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Pospíšil Petr 1685 TJ Štefanydes Polička 6,5 21,5 30,5 27,75
2 Sion David 1553 TJ Štefanydes Polička 5,5 21,5 31 22,75
3 Škvařil Michal 1456 TJ Bohemians Praha 5 21,5 29,5 19
4 Vu Antonín 1407 TJ Lanškroun 4,5 20 28,5 14,75
5 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 4,5 19 26,5 14,75
6 John Petr 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 18,5 27,5 15,25
7 Daňhel Lukáš 1321 TJ Bohemians Praha 4 21 30 16,5
8 Dunder Ondřej 1250 TJ Bohemians Praha 4 19 27,5 11,5
9 Marek Dominik 1288 TJ Lanškroun 4 17 25 11,5
10 Zendulka Ladislav 1100 ŠK Svitavy 4 16 22,5 9,5
11 Havelka Josef 1526 TJ Lanškroun 3,5 21 30 12,75
12 Žegklitz Michal 1408 TJ Bohemians Praha 3,5 20 29 11,5
13 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 16 21,5 4,5
14 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 3 15,5 20 6
15 Soldánová Beáta 1000 ŠK Svitavy 3 15 20,5 6,5
16 Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 3 14,5 18,5 5,5
17 Doláková Marie 1100 ŠK Svitavy 3 14 18,5 4,5
18 Stalker Philip 1000 TJ Bohemians Praha 2,5 17,5 24 6,5
19 Doláková Anna 1250 ŠK Svitavy 2,5 17,5 22 4,5
20 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 2 14 18,5 1,5
21 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 1,5 15 20 1,5
22 Šolc Petr 1000 TJ Lanškroun 0 13,5 18 0
Kategorie do 18 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Macháň Jan 1905 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 6,5 19 27,5 24,5
2 Výprachtický David 2059 SK Žamberk 6 19 28 22,75
3 Petr Jan 1934 TJ Bohemians Praha 4,5 19,5 28,5 14
4 Franěk Jan 1729 TJ Bohemians Praha 4 19 27,5 10,5
5 Krátký Josef 1740 TJ Lanškroun 4 19 26 11,5
6 Sabolová Gabriela 1896 ŠK Vysoké Mýto 3,5 16,5 23,5 7
7 Mareš Jan 1783 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18 25 6,25
8 Kubišta Ladislav 1588 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 16 22,5 5
9 Jániš Petr 1629 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 19 26 4,5
10 Marek Michal 1726 TJ Lanškroun 2,5 15 20 6,25
11 Nečas Lukáš 1330 TJ Lanškroun 2 14,5 19 3
12 Dušek Josef 1250 TJ Sokol Horní Čermná 0,5 14,5 20,5 1,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.