Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže 2010 13.03.10

Mistrovství České republiky mládeže v kategoriích H/D 10-16, které se uskutečnilo ve dnech 6.-13.března 2010 v Koutech nad Desnou, se zúčastnila také početná skupina zástupců našeho kraje. Z nich se nejvíce dařilo Kateřině Vlčkové (D14) a Petrovi Čižinskému (H16) (oba Polabiny), kteří získali bronzové medaile - Blahopřejeme !! Do desítky nejlepších se probojovali ještě bratři Půlpánové (oba Polabiny) - Jakub skončil na 4.místě v H12 a Matěj na 5.místě v H10, Natalie Dunglová ze Žamberka na 9.místě v D14 a Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta na 10.místě v D16.


Kategorie H16
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Kriebel Tadeas 2203 MSA Dolni Benesov 7 36,5 46,5 6
2 Karlik Ondrej 1941 Sokol Hostalkova 6,5 36,5 47 5
3 Cizinsky Petr 2081 2222 SK Polabiny 6 36 46,5 6
23 Krusina Patrik 1771 SK Svitavy 2,5 27 34 1
Kategorie H14
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Fargac Martin 1731 TZ Trinec 6,5 37,5 48 6
2 Haman Jakub 1976 SK Kladno 6,5 37 46 6
3 Pavelek Tomas 1970 BSS Frydek-Mistek 6,5 35,5 44,5 5
Kategorie H12
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Rydl Jiri 1808 Spartak Vlasim 7,5 38 50 6
2 Petr Jan 1753 Bohemians Praha 7,5 37,5 49,5 6
3 Dvorak Adam 1839 SK Lokomotiva Brno 7 37 48 5
4 Pulpan Jakub 1954 2222 SK Polabiny 6 38 47,5 5
19 Reznicek Dominik 1601 2222 SK Polabiny 3,5 26,5 36 1
Kategorie H10
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Mrkus Frantisek 1645 SK Stare Mesto 8,5 34,5 46 8
2 Soukup Vaclav 1466 Spartak Usti n.L. 8 35,5 47 8
3 Liska Jiri 1676 SK ZS Tyrsova Ceska Lipa 5,5 36,5 47 5
5 Pulpan Matej 1682 2222 SK Polabiny 5,5 32,5 44 5
Kategorie D16
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Phamova Xuan Mai 1713 SK Zlin 7,5 35,5 43 7
2 Langnerova Karolina 1880 Slovan Havirov 6,5 33,5 42 6
3 Zavadilova Karolina 1756 SK Duras BVK 6 36,5 47,5 5
10 Sabolova Kristyna 1759 SK Vysoke Myto 4,5 37,5 47,5 3
11 Frgalova Hana 1250 2222 SK Polabiny 4,5 30 37 3
Kategorie D14
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Marikova Jana 1904 SK Veseli n.L. 7 35,5 46,5 6
2 Luzikova Nicola 1663 Sokol Sumperk 7 33,5 42 7
3 Vlckova Katerina 1632 2222 SK Polabiny 6,5 35 43,5 6
9 Dunglova Natalie 1523 SK Zamberk 4,5 33,5 43,5 4
Kategorie D12
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Fuskova Martina 1670 SK Stare Mesto 7 36,5 46,5 6
2 Suchomelova Simona 1621 Jiskra Havlickuv Brod 6 35 46 5
3 Pychova Nela 1566 Spartak Vlasim 6 35 45 4
Kategorie D10
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Brunova Blanka 1331 DDM Plana u Mar.L. 8 35,5 45,5 8
2 Rerabkova Eliska 1250 Tourist Biomedica Ricany 6,5 34,5 43,5 6
3 Valencikova Sandra 1000 Slovan Havirov 6 36,5 47 5
12 Hofmanova Vilma 1250 2222 SK Polabiny 4 29 38 3
14 Ambrozova Lucie 1000 SK Svitavy 3 26,5 33 2
Open A - FIDE
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Kubicek Antonin 2260 Tatran Litovel 7 39,5 50,5 5
2 Vales Vaclav 2197 SK Decin 7 38 48,5 5
3 Zavadil Michal 2143 SK Duras BVK 6,5 39,5 50,5 5
6 Novotny Michal 2243 2222 SK Polabiny 6 36 47 4
11 Hajek Jaroslav 1943 Sokol Zajecice 5,5 33,5 44,5 3
14 Kotva Milan 2070 Lokomotiva Ceska Trebova 5 38 49 3
22 Bauer Jindrich 1877 2222 SK Polabiny 5 27,5 35 4
Open B - národní
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Valencik Jozef 1909 Slovan Havirov 7,5 42,5 53 6
2 Sikora Lukas H16 1740 SK Lokomotiva Brno 7 34,5 45 6
3 Sedivy Martin H16 1643 Jiskra RMSK Novy Bydzov 6,5 38 49,5 5
22 Nespurek Petr H16 1557 2222 SK Polabiny 5,5 33,0 42,5 5
28 Cesenek Jan H12 1452 SO Chrudim 5,0 34,5 44,0 5
48 Liduch Filip H14 1518 2222 SK Polabiny 4,0 35,0 45,5 3
63 Ruml Vaclav H14 1440 2222 SK Polabiny 3,0 33,5 44,0 3
76 Bilek Marek H10 1100 2222 SK Polabiny 1,0 20,5 27,0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.