Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Ludvíka Krejčího 16.08.10

V sobotu dne 14.srpna 2010 se v Jablonném n/O. uskutečnil 1. ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího v rapidu, kterého se zúčastnilo 39 hráčů převážně z nejbližšího okolí. Z vítězství se radoval Tomáš Kracík z Rychnova n/Kn., který za sebou nechal favorizované hráče Martina Šmajzra z Ústí n/O. na druhém a Jaroslava Mojžíše z Polabin na třetím místě.


Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Kracík Tomáš 2019 Šachová škola Panda Rychnov nad Kně 7,5 41 51 38
2 Šmajzr Martin 2156 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 40 52 38,5
3 FM Mojžíš Jaroslav 2209 2222 ŠK Polabiny 7 40 52 34
4 Volf Jaroslav 2122 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 42 54 33,5
5 Šimek Jan 2147 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 42 53,5 34,5
6 Holásek Pavel 2112 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 39,5 51,5 33
7 Solil Roman 2064 TJ Lanškroun 6 35,5 47 32
8 Chládek Václav 2082 ŠK GARDE Lipovec 5,5 37 48,5 29,5
9 Kylar Pavel 1898 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 35 45 28,5
10 Mareš Jan 1783 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 33,5 42,5 28,5
11 Dungl Petr 1804 SK Žamberk 5,5 33,5 41,5 26,5
12 Papáček Miloš 1867 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 31 41 24,5
13 Zvěřina Jan 1922 TJ CHS Chotěboř 5 36 46 29,5
14 Šimek Zdeněk 1916 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 35,5 46 28,5
15 Vančura Daniel 1680 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 44 25
16 Kracík Martin 1762 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 4,5 34,5 42,5 26
17 Vaníček Jan 1642 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 34 43 24,5
18 Kubíček Vlastimil 1678 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 33,5 43,5 22,5
19 Glembek Bohumír 1725 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 32,5 44 24,5
20 Trampota Luděk 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 32 42 24,5
21 Palla Stanislav 1706 ŠK KOVO Jonáš Lanškroun 4,5 32 41 23
22 Dvořák Eduard 1766 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 31,5 40 21
23 Sysr Pavel 1621 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 31,5 38 21
24 Hubálek Roman 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 31 38,5 21
25 Melichar Vojtěch 1660 2222 ŠK Polabiny 4,5 30 38 21,5
26 Vencl Jiří 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 27,5 36 17
27 Filip Libor 1718 TJ Jablonné nad Orlicí 4 30 38 17,5
28 Šváha Martin 1000 TJ ŠO Chrudim 4 29 37 19
29 Řehák Miroslav 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 4 29 35,5 19
30 Tobiška Jaroslav 1672 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 28 36 16
31 Vorlíček Pavel 1581 TJ Jablonné nad Orlicí 4 27,5 34,5 15,5
32 Špinler Bronislav 1304 Sokol Mistrovice 4 27,5 34 14,5
33 Křivohlávek Josef 1419 ŠK KOVO Jonáš Lanškroun 3,5 31,5 39 15
34 Halbrštát Karel 1485 Sokol Mistrovice 3 32,5 43 20
35 Lorencová Jitka 1331 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 31 37,5 15
36 Hurdes Emil 1465 SK Žamberk 3 29 36 12
37 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 27 33,5 12
38 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 26,5 33 8
39 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 27 33,5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.