Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 2010 06.04.10

Velikonoční bleskový turnaj v Městečku Trnávka si rok od roku získává stále větší popularitu. Letošního 26.ročníku, hraného v sobotu 3.dubna 2010 švýcarským systémem na 16 kol, se zúčastnilo 96 hráčů z 33 oddílů, přičemž více než polovina účastníků byla z jiných krajů. V turnaji samotném se prosadili favorité - suverénně zvítězil Vojtěch Plát z Třince před Martinem Červeným z Polabin a Marianem Sabolem z Vysokého Mýta.
O turnaji se dočtete v regionálním Svitavském deníku i na webových stránkách JmŠS.


26.ročník turnaje v bleskovém šachu
Organizátor Šachový oddíl Sokol Městečko Trnávka
Ředitel turnaje JUDr. Miloš Izák
Hlavní rozhodčí Ing. Martin Šmajzr
Místo Městečko Trnávka
Datum 3.4.2010
Ø ELO turnaje 1818
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. Titul Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 2   TB 3 
1 IM Plát Vojtěch 2392 Tž Třinec 15,5 140 162
2 FM Červený Martin 2364 2222 Šk Polabiny 14 142,5 165,5
3 FM Sabol Marian 2361 Šk Vysoké Mýto 12 143,5 166,5
4 FM Růžička Petr 2273 Tž Třinec 11,5 139,5 163
5   Cagašík Tomáš 2276 Tj Spartak Přerov 11,5 139 161
6   Pokorný Tomáš 2288 Tj Lanškroun 10,5 140 162,5
7   Švancara Petr 2132 Agentura Garde Calcio Olomouc 10,5 130 151,5
8   Volf Jaroslav 2142 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 10 132,5 153
9   Kolomazník Jan 1993 Tj Stadion Kutná Hora 10 131 153,5
10   Hrubeš Pavel 2191 Tj Lanškroun 10 128 149,5
11   Chloupek Libor 2119 Makkabi Boskovice 10 124,5 143
12   Petráž Martin 1930 Tj Lokomotiva Česká Třebová 10 117,5 133,5
13   Strašil Pavel 2145 Tatran Litovel 9,5 136,5 158,5
14   Závůrka Roman 2165 Sportovní Klub Prostějov 9,5 136,5 158
15   Kastner Oldřich 2110 Tj Štefanydes Polička 9,5 135,5 157
16   Pekař Václav 2056 Tj Jiskra Litomyšl 9,5 132 153,5
17   Hácha Aleš 2179 Šachový Klub Zikuda Turnov 9,5 128,5 149,5
18   Šmajzr Martin 2147 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 9,5 126 149
19   Hurt Lukáš 2103 Tj Lokomotiva Česká Třebová 9,5 126 149
20   Daniel Martin 2067 Tj Bohemians Praha 9,5 126 143
21   Lorenc Oldřich 2111 Tj Štefanydes Polička 9,5 120,5 140
22   Mareš Petr 2050 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 9,5 115,5 130,5
23   Rickardt Roman 1889 Agentura Garde Calcio Olomouc 9,5 111,5 127
24   Bureš Jaroslav 2278 Agentura 64 Grygov 9 126 146,5
25   Zatloukal Petr 2094 Agentura 64 Grygov 9 124,5 142,5
26   Sojma Zdeněk 1979 Tj Slovan Moravská Třebová 9 119,5 137
27   Solil Roman 2043 Tj Lanškroun 9 116,5 133
28   Reichl Roman 1855 Loko Zábřeh 9 114,5 130
29   Hájek Zdeněk 1625 Sokol Přemyslovice 9 106 116,5
30   Socha Jaromír 2027 Tatra Kopřivnice 8,5 135,5 154,5
31   Zeman Arnošt 2003 Tj Štefanydes Polička 8,5 126,5 147,5
32   Sýkora Jan 2050 Sportovní Klub Prostějov 8,5 124,5 142
33   Pospíšil Ignác 1960 Sk Přerov 8,5 121 137,5
34   Ernes Josef 1933 Šk Vysoké Mýto 8,5 119 137
35   Kalousek Vladimír 2017 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 8,5 119 134,5
36   Dvořák Vladimír 1996 Sk Rošáda Prostějov 8,5 117 133
37   Veselý Miroslav 1697 Makkabi Boskovice 8,5 115 126
38   Němec Karel 1710 Tj Sloup 8,5 114,5 130,5
39   Snášel Michal 1639 Sk Rošáda Prostějov 8,5 113,5 126,5
40   Burian Michal 1843 Sokol Městečko Trnávka 8,5 113 133,5
41   Odstrčil Jiří 1712 Šk Loštice 8,5 112 127,5
42   Krátký Josef 1689 Tj Lanškroun 8,5 110,5 126,5
43   Virgler Karel 1879 Sportovní Klub Prostějov 8,5 105 120,5
44   Čermák Miroslav 1898 Šk Ortex-Reta Hradec Král 8,5 105 120,5
45   Helebrand Zdeněk 1439 Tj Sloup 8,5 102,5 114,5
46   Hradský Aleš 1789 Sportovní Klub Prostějov 8,5 99,5 117
47   Ošťádal Josef 1855 Sokol Přemyslovice 8 127,5 146
48   Hubený Pavel 1849 Makkabi Boskovice 8 117,5 128
49   Zemánek Jan 1891 Jevíčko 8 113 129
50   Odstrčil Jan 1734 Šk Loštice 8 112 125
51   Bartošová Lucie 1987 Tj Jiskra Litomyšl 8 110 127
52   Marinov Peter 1761 Šk Vysoké Mýto 7,5 122 139
53   Krušina Patrik 1860 Šk Svitavy 7,5 116 132
54   Prucek Ladislav 1863 Sokol Přemyslovice 7,5 116 132
55   Stodola Marek 1607 Tj Štefanydes Polička 7,5 115 132
56   Sodomka Adam 1628 Tj Štefanydes Polička 7,5 114 130
57   Šváb Jiří 1845 Tj Jiskra Litomyšl 7,5 110,5 126
58   Plíva Jiří 1931 Šk Luká 7,5 110 127,5
59   Kučera (CH) Jan 1943 Tj Spartak Choceň 7,5 109,5 123,5
60   Goroš Jan 1833 Agentura Garde Calcio Olomouc 7,5 104 123,5
61   Kropáč Zdeněk 1737 Sokol Štíty 7,5 104 118,5
62   Grepl Pavel 1832 Tj Slovan Moravská Třebová 7,5 102 117,5
63   Kozák David 1643 Tj Lanškroun 7,5 101,5 113,5
64   Roháč Miloslav 1789 Agentura Garde Calcio Olomouc 7,5 98 111
65   Nečas Lukáš 1301 Tj Lanškroun 7,5 91 100,5
66   Krušina Adolf 1497 Šk Svitavy 7,5 89 98,5
67   Mikulášek Petr 1623 Tj Sloup 7 117 133
68   Cedzo Štěpán 1715 Tj Slovan Moravská Třebová 7 103,5 119,5
69   Schaffer Ondřej 1581 Tj Štefanydes Polička 7 102 117,5
70   Nedelčev Radim 1526 Šk Vysoké Mýto 7 98 113
71   Maděra Stanislav 1816 Šk Svitavy 7 96 110
72   Pavlů Pavel 1557 Sokol Městečko Trnávka 7 89 101,5
73   Vařeka Jiří 1600 Šk Loštice 6,5 112,5 128,5
74   Sion David 1421 Tj Štefanydes Polička 6,5 109,5 125
75   Goroš Vladimír 1693 Sokol Vrahovice 6,5 101,5 117
76   Mathon Dimitrij 1735   6,5 101,5 116
77   Schaffer David 1496 Tj Štefanydes Polička 6,5 101 111,5
78   Trimmel Bohuslav 1813 Sportovní Klub Prostějov 6,5 99,5 113
79   Kympergr Vojtěch 1639 Tj Spartak Přerov 6,5 98 110,5
80   Baláž František 1000 Tj Sloup 6,5 96 106
81   Chvojka Antonín 1796 Tj Slovan Moravská Třebová 6,5 91 103,5
82   Reichl Luboš 1351 Loko Zábřeh 6,5 83,5 93
83   Sedlák Ivo 1743 Tj Sloup 6 110 123
84   Meleshko Andriy 1900   6 108 123,5
85   Liebl Pavel 1660 Jevíčko 6 103 117,5
86   Brácha Pavel 1853 Sokol Vrahovice 6 98,5 113
87   Kučera (SY) Jan 1267 Šk Svitavy 6 97 109,5
88   Hyrman Oldřich 1725   6 96,5 108
89   Žůrek Oldřich 1000 Sokol Městečko Trnávka 6 94 107,5
90   Strejček Stanislav 1626 Sportovní Klub Prostějov 5,5 83,5 93
91   Zapletal Karel 1655 Jevíčko 5 88 98,5
92   Pavlík Viktor 1618 Agentura Garde Calcio Olomouc 5 87 96,5
93   Vencl Jiří 1250 Tj Lokomotiva Česká Třebová 5 84,5 94,5
94   Němec Inocenc 1598   3,5 84,5 93
95   Houška František 1250 Tj Štefanydes Polička 3 89 98,5
96   Jekl Alois 1000   1 87,5 99,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.