Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Hlineckého střelce 2010 07.03.10

V sobotu 6.března 2010 uspořádal ŠO DDM Hlinsko šachový turnaj pro děti základních škol 'O Hlineckého střelce'. V hlavní kategorii dominovali výhradně hráči Poličky v pořadí Kamil Petrásek, Petr Pospíšil a David Sion, nejlepší dívkou byla Monika Ryšavá. V mladší kategorii zvítězil Ondřej Cach z Polabin před Erikem Žejdlíkem z Hlinska a Janem Nešpůrkem z Polabin, z dívek byla nejlepší Sofie Přibylová z Prahy.


O Hlineckého střelce 2010
Konečné pořadí - starší kategorie
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.  B
1 1 Petrásek Kamil 1614 TJ Štefanydes Polička 6,5 31
2 6 Pospíšil Petr 1299 TJ Štefanydes Polička 5,5 29,5
3 4 Sion David 1421 TJ Štefanydes Polička 5,5 28
4 14 Šulc Marek 1250 Litomyšl 5 29,5
5 2 Melichar Vojtěch 1600 ŠK 2222 Polabiny 4,5 33
6 5 Hofman Oskar 1406 ŠK 2222 Polabiny 4,5 30
7 3 Cach Jakub 1485 ŠK 2222 Polabiny 4,5 22
8 15 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 28,5
9 9 Kubeš Adam 1250 Litomyšl 4 28,5
10 24 Žídek Jan 1250 Sokol Zaječice 4 25,5
11 7 Cach Zdeněk 1250 ŠK 2222 Polabiny 4 23,5
12 19 Tulis Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 4 22
13 17 Feltl Patrik 1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 26
14 8 Kantor Tomáš 1250 ŠK 2222 Polabiny 3 26
15 10 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 3 26
16 13 Rothschein Tomáš 1250 Litomyšl 3 25
17 12 Punar Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 3 23,5
18 21 Peřina Josef 1000 TJ Štefanydes Polička 3 18
19 20 Macháček Jiří 1000 Litomyšl 3 15
20 11 Ptáček Tomáš 1250 ŠO DDM Hlinsko 2,5 21,5
21 22 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 2 17,5
22 18 Hloušek Zdeněk 1100 ŠO DDM Hlinsko 1 23
23 16 Dědková Klára 1100 Svitavy 1 19
24 23 Sekyra Jakub 1000 Svitavy 0 16,5
Konečné pořadí - mladší kategorie
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.  B
1 1 Cach Ondřej 1250 ŠK 2222 Polabiny 7 25,5
2 6 Žejdlík Erik 1100 DDM Hlinsko 5 30,5
3 2 Nešpůrek Jan 1100 ŠK 2222 Polabiny 5 26,5
4 3 Pavlíček Lukáš 1100 SK Sl. Mor. Třebová 4,5 291
5 12 Štěrba Martin 1000 DDM Hlinsko 4 25
6 5 Přibylová Sofie 1100 ŠK PORG Praha 4 23,5
7 10 Vašková Marie 1000 DDM Hlinsko 3,5 18,5
8 14 Švanda Ondřej 1000 TJ Št. Polička 3 27,5
9 11 Zelenka Petr 1000 DDM Hlinsko 3 27,5
10 4 Přibyl Viktor 1100 ŠK PORG Praha 3 26
11 13 Švanda Adam 1000 TJ Št. Polička 3 19,5
12 7 Andrle Vojtěch 1000 Svitavy 3 17,5
13 8 Hruban Oliver 1000 Čáslav 1 22,5
14 9 Sekyra Martin 1000 Svitavy 0 23,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.