Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice 2010 10.04.10

V sobotu 10.dubna 2010 se v Ústí n/O. uskutečnil jubilejní 40.ročník šachového turnaje pro mládež 'Orlická šachovnice'. Na pomyslný trůn po 10 letech opět usedla dívka - Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta, která ztratila pouze jedinou půlku. Na druhém místě skončil Dominik Řezníček z Polabin a na třetím David Sion z Poličky.
Součástí turnaje byl i Krajský přebor mládeže kategorie H/D 8, jehož vítězem se stal Erik Žejdlík z Hlinska před Lukášem Pavlíčkem z Moravské Třebové a Tomášem Ludvíkem z Polabin, z dívek byla nejúspěšnější Kateřina Dudlová z Ústí n/O.
Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Polabin, Poličky a Ústí n/O.


Orlická šachovnice
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Sabolová Kristýna 1734 ŠK Vysoké Mýto 8,5 42 53,5 43
2 Řezníček Dominik 1601 2222 ŠK Polabiny 7,5 42 54,5 40
3 Sion David 1421 TJ Štefanydes Polička 7 42 54 37
4 Petrásek Kamil 1614 TJ Štefanydes Polička 6,5 39,5 50 33,5
5 Stodola Marek 1607 TJ Štefanydes Polička 6,5 38,5 51 34,5
6 Melichar Vojtěch 1600 2222 ŠK Polabiny 6,5 37,5 49 33,5
7 Havelka Josef 1294 TJ Lanškroun 6 41 54,5 34
8 Kapoun Vít 1510 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 37 48 32
9 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 37 47 29,5
10 Rež Matouš 1339 2222 ŠK Polabiny 6 36,5 47,5 32,5
11 Dušek Josef 1100 TJ Sokol Horní Čermná 6 36 46,5 30
12 Tulis Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 6 32,5 42 27
13 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 6 32 41 29
14 Marek Dominik 1292 TJ Lanškroun 6 31,5 40,5 28
15 Pospíšil Petr 1299 TJ Štefanydes Polička 5,5 41,5 52,5 32,5
16 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 5,5 40,5 50 35
17 Vu Antonín 1376 TJ Lanškroun 5,5 39,5 52,5 31,5
18 John Petr 1524 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 35,5 46 28
19 Rothschein Tomáš 1250 ŠK Svitavy 5 38 47,5 30
20 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 5 36,5 46 26,5
21 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 5 36 46 27
22 Frgalová Hana 1250 2222 ŠK Polabiny 5 36 44,5 28
23 Kantor Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 5 34 44 26
24 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 43,5 24
25 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 42 24
26 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 5 33 43 24
27 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31 40,5 25
28 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31 40,5 24
29 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 5 29,5 39 24,5
30 Pazourek Eduard 1100 2222 ŠK Polabiny 5 29 37 19,5
31 Grundman Václav 1000 ŠK Vysoké Mýto 5 27,5 35,5 21
32 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 36 48,5 27
33 Nešpor Jakub 1250 TJ Jiskra Litomyšl 4,5 35,5 45 26
34 Zendulka Ladislav 1100 ŠK Svitavy 4,5 34 43,5 22
35 Langr Stanislav 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 31 39 23
36 Konečný Tomáš 1250 ŠK Svitavy 4,5 30 39,5 22
37 Peřina Josef 1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 28 35 17
38 Gregor Jiří 1449 2222 ŠK Polabiny 4 33,5 45 22,5
39 Karlík Mikuláš 1100 TJ Lanškroun 4 33 43 22
40 Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 4 30,5 39 21
41 Novák Oliver 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 30 38 18,5
42 Šilar Petr 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 29,5 38,5 21
43 Hunal Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 29,5 38 19
44 Píše Jiří 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 28,5 36,5 19
45 Šmajzrová Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 27 36 17
46 Šolc Petr 1000 TJ Lanškroun 4 27 34,5 15
47 Bydžovský Jiří 1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 32,5 41 19
48 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 31,5 40,5 21
49 Paukert Lukáš 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 30,5 39 17
50 Keller Matyáš 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 29,5 38,5 17,5
51 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 3,5 27,5 35,5 15
52 Paukert Martin 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 26 35 15,5
53 Králová Kateřina 1100 ŠK Svitavy 3,5 24 32 14
54 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 24 31 15
55 Kaška Petr 1100 TJ Lanškroun 3 30,5 39 14
56 Dědková Klára 1100 ŠK Svitavy 3 29,5 38 17
57 Bouchal Lukáš 1000 Sokol Mistrovice 3 26 35 16
58 Zeman Dominik 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 25 33 14
59 Nývlt Jiří 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 23 30 12
60 Koditek Jonáš 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 26,5 33,5 8
61 Sekyra Jakub 1000 ŠK Svitavy 2,5 25 32 11
62 Havran Vilém 1000 TJ Jiskra Litomyšl 2,5 24 31 7
63 Harnach Dominik 1000 ŠK Vysoké Mýto 2 25,5 33 11
64 Filip Josef 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2 24,5 32,5 8
65 Hanzl Daniel 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 22,5 29,5 7
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 8
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 8 43 48 39,5
2 Pavlíček Lukáš 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 42 47 40
3 Ludvík Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 6 44 49,5 25
4 Švanda Ondřej 1100 TJ Štefanydes Polička 6 43 51 31
5 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 6 42,5 50 30
6 Zeman Daniel 1000 ŠK Vysoké Mýto 5,5 37 43,5 26,5
7 Dudlová Kateřina 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 32 39 21,5
8 Kalousová Julie 1000 TJ Lanškroun 5 32 37,5 23
9 Švanda Adam 1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 41 49,5 26
10 Andrle Vojtěch 1000 ŠK Svitavy 4,5 37,5 43,5 21,5
11 Černohous Marek 1000 TJ Lanškroun 4,5 31,5 36 20,5
12 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 39,5 47,5 22
13 Vašková Marie 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 35,5 42 24
14 Dvořák Adam 1000 2222 ŠK Polabiny 4 32 39,5 18
15 Filip Karel 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 3 27,5 35,5 16
16 Jozíf Jakub 1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 28 38,5 12,5
17 Sekyra Martin 1000 ŠK Svitavy 1 25,5 37 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.