Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 2010 25.04.10

Navzdory změně hracího místa zavítalo v sobotu 24.dubna 2010 do Chotče na 7.ročník turnaje 'O Pardubickou kotvu' 46 účastníků ze 13 oddílů. Vítězem na šachovnicích se stal Jiří Malivánek z Chrudimi před Jaroslavem Mojžíšem z pořádajících Polabin a Lubošem Jedličkou z Lípy, absolutní jedničkou však podle mínění všech účastníků byl nehrající šéfkuchař místního hostince Martin Škroch !
Na turnaj zavítali i 'zvědové' z nss.cz a jejich poznatky naleznete ve článku Námořníci na suchu, krátké video natočila i Pardubická televize.


O Pardubickou kotvu 7. ročník
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Jaromír Skála
Rozhodcí : Pavel Kvapil, Jana Londinová
Rating-Ř : 1635
Datum : 23.04.2010
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. SB.
1 5 Malivánek Jiří 2141 Tj Šo Chrudim 40˝ 42,25
2 2 Mojžíš Jaroslav 2221 2222 Šk Polabiny 39˝ 40,75
3 6 Jedlička Luboš 2105 Šk Lípa 42˝ 38,00
4 4 Veselý Tomáš 2163 Šk Rapid Pardubice, O.S. 41 35,50
5 11 Skála Jaromír 2014 Tj Stadion Kutná Hora 36˝ 31,25
6 7 Doseděl Jiří 2100 Šk Vysoké Mýto 6 40 30,25
7 13 Jelínek Václav 2004 Šk Bohemia Pardubice O.S. 6 33 26,50
8 19 Macek Kamil 1887 Tj Bohemia Poděbrady 39 25,50
9 8 Trojan Luboš 2074 2222 Šk Polabiny 36˝ 26,50
10 3 Petuchov Sergej 2165 Šk Rapid Pardubice, O.S. 36 28,00
11 12 Novák Luděk 2009 Šk Lípa 34 21,25
12 14 Linhart Zbyněk 1957 Tj Šo Chrudim 32 24,25
13 17 Kraus Ondřej 1898 Šk Rapid Pardubice, O.S. 31 22,00
14 15 Daněk Pavel 1942 Šk Bohemia Pardubice O.S. 5 38 24,25
15 1 Šťastný Jan 2227 Tj Tourist Biomedica Říča 5 36˝ 24,00
16 18 Fráňa Tomáš 1895 Tj Jiskra Tanvald 5 35 22,75
17 20 Hon Jiří 1886 Šk Rapid Pardubice, O.S. 5 31˝ 18,75
18 16 Bauer Jindřich 1908 2222 Šk Polabiny 5 30˝ 20,00
19 9 Šmíd Jaroslav 2063 Šk Lípa 5 30 19,50
20 22 Škroch Martin 1864 2222 Šk Polabiny 5 28˝ 17,00
21 34 Novotný Aleš 1314 Šk Rapid Pardubice, O.S. 5 28 18,00
22 23 Janko Jan 1800 Šk Rapid Pardubice, O.S. 38 21,00
23 27 Vorel Bohuslav 1705 2222 Šk Polabiny 34˝ 20,50
24 21 Kastner Jan 1879 Šk Joly Lysá Nad Labem 34˝ 16,25
25 43 Veselý Emanuel 1000 Šk Rapid Pardubice, O.S. 33˝ 17,50
26 39 Mottl Jan 1000   26 12,50
27 26 Lukša Aleš 1724 Sokol Sendražice 4 37˝ 21,25
28 28 Londinová Jana 1539 2222 Šk Polabiny 4 33˝ 15,50
29 24 Bartoš Martin 1744 Tj Šo Chrudim 4 32 15,50
30 25 Dudek Vladimír 1725 2222 Šk Polabiny 4 31 13,50
31 29 Kvapil Pavel 1507 2222 Šk Polabiny 4 30 14,00
32 38 Melichar Jaroslav 1000   4 26 13,75
33 31 Gregor Jiří 1449 2222 Šk Polabiny 4 26 11,25
34 37 Kantor Tomáš 1000 2222 Šk Polabiny 4 24˝ 9,50
35 30 Křišťál Zdeněk 1469 2222 Šk Polabiny 31˝ 14,00
36 36 Fišnar Karel 1000 2222 Šk Polabiny 26 10,00
37 41 Pazourek Eduard 1000 2222 Šk Polabiny 24 7,50
38 45 Žejdlík Patrik 1000 Šo Ddm Hlinsko 3 30 10,50
39 32 Voldánová Barbora 1431 Šk Bohemia Pardubice O.S. 3 28 6,50
40 46 Červená Zuzana 1000   3 27 8,25
41 40 Neumann Michal 1000 Šo Ddm Hlinsko 3 25 6,25
42 44 Žejdlík Erik 1000 Šo Ddm Hlinsko 3 22˝ 5,00
43 33 Indra Antonín 1355 2222 Šk Polabiny 3 22 7,50
44 10 Mojžíš Martin 2048 2222 Šk Polabiny 2 22 5,25
45 42 Tilgner Jan 1000 2222 Šk Polabiny 22˝ 2,00
46 35 Bartošová Kristýna 1000   1 22 2,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.