Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O putovní pohár 2010 21.06.10

V sobotu 19.června 2010 se v Chotěboři odehrál další v pořadí již XXVII.ročník turnaje v rapidu 'O putovní pohár'. Za účasti 86 hráčů se v něm nejlépe dařilo Marianu Sabolovi z Vysokého Mýta, který utekl druhému v pořadí Sergeji Petuchovovi z Rapidu Pardubice stejně jako třetímu Tomáši Vojtovi z Turnova o celý bod.


Poř. Příjmení a jméno Oddíl Body
1. Sabol Marian ŠK VysokéMýto 6,5
2. Petuchov Sergej Rapid Pardubice 5,5
3. Vojta Tomáš Zikuda Turnov 5,5
4. Červený Petr TŽ Třinec 5,5
5. Vala Filip Jiskra Havl.Brod 5,5
6. Vrána František ŠK Staré Město 5,5
7. Novotný Michal 2222ŠK Polabiny 5
8. Tůma Jiří ŠO Chrudim 5
9. Hába Zdeněk Gordic Jihlava 5
10. Večeřa Pavel TJ Žďár n/S 5
11. Gromczak Darius Kudova Zdroj 5
12. Jiruše Josef Slavia Hr.Králové 5
13. Bouček Vlastimil ŠK Kostelec n.Č.l. 4,5
14. Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 4,5
15. Wasserbauer Radek ŠK Rakovník 4,5
16. Vincze Roman Gordic Jihlava 4,5
17. Daněk Pavel Bohemia Pardubice 4,5
18. Oleško Mariusz Kudova Zdroj 4,5
19. Bukáček Lubomír ml. TJ Žďár n/S 4,5
20. Jelínek Václav Jiskra Havl.Brod 4,5
21. Paščenko Jaromír Štefanydes Polička 4,5
22. Šplíchal Petr Jiskra Havl.Brod 4,5
23. Petrus Luděk CHS Chotěboř 4,5
24. Bechyně Jaroslav Loko Praha 4,5
25. Lorenc Oldřich Štefanydes Polička 4
26. Vojta Pavel Spartak Vlašim 4
27. Vobořil Pavel Rapid Pardubice 4
28. Tejkal Jiří Loko Praha 4
29. Vavřinec Tomáš TB Říčany 4
30. Fiala Milan CHS Chotěboř 4
31. Trojan Luboš 2222ŠK Polabiny 4
32. Feierfeil Jiří Jawa Brodce 4
33. Popper Tomáš Fima ČSOB 4
34. Slabý Miloš Rapid Pardubice 4
35. Svoboda Ivo TJ Žďár n/S 3,5
36. Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram 3,5
37. Hospodka Josef CHS Chotěboř 3,5
38. Bajer Jiří Gordic Jihlava 3,5
39. Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 3,5
40. Šindelář Pavel TB Říčany 3,5
41. Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 3,5
42. Vlach Martin ČZ Strakonice 3,5
43. Innemann František Spartak Vlašim 3,5
44. Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 3,5
45. Michálek František SokolKolín 3,5
46. Novotný Roman St.Kutná Hora 3,5
47. Motáček Vladimír Gordic Jihlava 3,5
48. Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 3,5
49. Horák Vladimír Spartak Vlašim 3,5
50. Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 3,5
51. Filip Vojtěch Spartak Vlašim 3,5
52. Němec Otakar ŠK Lípa 3,5
53. Veselý Vítek Jiskra Havl.Brod 3
54. Lipták Pavel ŠK Jilemnice 3
55. Fiala Zdeněk SB Světlá n/S 3
56. Linhart Jan CHS Chotěboř 3
57. Vochozka Jindřich Slavia Hr.Králové 3
58. Brož Pavel ŠK Velké Pavlovice 3
59. Polanský Jiří Gordic Jihlava 3
60. Vocilka Jiří St.Kutná Hora 3
61. Gorecki Janucz Jiskra Hronov 3
62. Janko Jan Rapid Pardubice 3
63. Marinov Petr ŠK Vysoké Mýto 3
64. Sukdolák Radek CHS Chotěboř 3
65. Mareš Vlastimil SB Světlá n/S 3
66. Hon Jiří Rapid Pardubice 2,5
67. Potůček Milan Benešov 2,5
68. Havrlík Pavel ŠK Žamberk 2,5
69. Houdek Daniel Spartak Vlašim 2,5
70. Langr Jiří Ortex Hr.Králové 2,5
71. Eisner Oldřich Sokol Pečky 2,5
72. Linhart Zbyněk ŠO Chrudim 2,5
73. Michal Milan CHS Chotěboř 2
74. Obůrka Vladislav TJ Žďár n/S 2
75. Bukáček Lubomír st. TJ Žďár n/S 2
76. Vnouček Martin Jawa Brodce 2
77. Horák Jaroslav Gordic Jihlava 2
78. Pýcha Patrik Spartak Vlašim 2
79. Suchomel Jan Jiskra Havl.Brod 2
80. Tůma Jan Jiskra Havl.Brod 2
81. Novotný Martin 1,5
82. Vondra Aleš Gordic Jihlava 1,5
83.  Teska Jan St.Kutná Hora 1,5
84. Suchomelová Simona Jiskra Havl.Brod 1
85. Beneš Filip Gordic Jihlava 1
86. Rebec Jan Jiskra Havl.Brod 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.