Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Dodatek k Rozpisu soutěží družstev PDŠS na sezonu 2010/11 31.08.10

Na základě došlých přihlášek do soutěží družstev doplnila STK PDŠS dvě uvolněná místa v KP2, provedla rozdělení přihlášených družstev KP2 a KS do jednotlivých skupin a rozhodla o datu a místě konání losovací schůze (23.9.2010 Choceň).


Dodatek

Dodatek

k Rozpisu soutěží družstev řízených PDŠS

pro sezónu 2010/11

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na základě obdržených přihlášek oddílů a klubů PDŠS do nového ročníku soutěží družstev se údaje uvedené v Rozpisu soutěží PDŠS na sezonu 2010/11 ze dne 31.5.2010 upřesňují následujícím způsobem:

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.   Účastníci soutěží družstev PDŠS v sezoně 2010/11

Do Krajského přeboru 1.třídy se přihlásili všichni oprávnění účastníci, tj. 12 družstev.

Změny nastaly v Krajském přeboru 2.třídy, do nějž se nepřihlásilo družstvo tj Sokol Krouna a postupu se vzdalo družstvo TJ ŠO+DDM Chrudim E. Pro doplnění uvolněných dvou míst byli z oprávněných náhradníků osloveni ve schváleném pořadí ti, kteří o to projevili zájem v Přihlášce do soutěže a sice 2222 ŠK Polabiny F a TJ Sokol Horní Čermná a oba účast přijali. Přihlášených 24 družstev bylo rozděleno do dvou skupin východ a západ.

Do Krajských soutěží se přihlásilo celkem 27 družstev, která byla rozdělena do 3 skupin (východ, střed a západ) po 9 družstvech.

Rozdělení družstev KP2 do dvou a KS do tří skupin provedla STK na základě minimalizace dojezdových vzdáleností mezi družstvy. Navržené rozdělení družstev podléhá ještě schválení VV PDŠS na jeho schůzi dne 7.9.2010.

 

Konečné obsazení jednotlivých soutěží pro sezonu 2010/11 je tedy následující (v abecedním pořadí):

 

Poř.

KP1

KP2V (východ)

KP2Z (západ)

1

Č.Třebová

Česká Třebová B

Bohemia Pardubice B

2

Chotěboř

Dolní Čermná

Heřmanův Městec

3

Chrudim B

H.Čermná

Hlinsko

4

Lanškroun

Jablonné n/O.

Choceň

5

Letohrad

Kunvald

Chrudim C

6

Polabiny C

Lanškroun B

Polabiny D

7

Polička

Letohrad B

Polabiny E

8

Rapid Pardubice C

Litomyšl B

Polabiny F

9

Ústí n/O. B

Moravská Třebová

Polička B

10

Vysoké Mýto B

Svitavy

Polička C

11

Vysoké Mýto C

Ústí n/O. C

Rapid Pardubice D

12

Žamberk

Žamberk B

Rapid Pardubice E

 

Poř.

KS-Východ (jih)

KS-Střed (sever)

KS-Západ

1

Krouna

Česká Třebová C

Chrudim D

2

Krucemburk

Kunvald B

Chrudim E

3

Litomyšl C

Kunvald C

Lázně Bohdaneč

4

Městečko Trnávka

Lanškroun C

Miřetice

5

Němčice

Letohrad C

Polabiny G

6

Polička D

Mistrovice

Polabiny H

7

Polička E

Ústí n/O. D

Polabiny I

8

Polička F

Žamberk C

Rapid Pardubice F

9

Svitavy B

Žamberk D

Rapid Pardubice G

10

 

 

 

 

2.   Termíny soutěží

Vzhledem k počtu přihlášených a přijatých družstev do jednotlivých skupin zůstávají řádné termíny jednotlivých kol soutěží družstev PDŠS pro sezónu 2010/11 shodné s původním Rozpisem soutěží s tím, že ve ve všech skupinách Krajských soutěží se bude hrát 9 kol (s jednou pauzou).

 

3.   Technická ustanovení

Výsledky jednotlivých utkání a pořadí družstev ve všech soutěžích družstev PDŠS budou hodnoceny podle článku 5.3. Soutěžního řádu ŠSČR (tj. 3 body za vítězství družstva, 1 bod za remizu, 0 bodů za prohru) s tím rozdílem, že (stejně jako v ligových soutěžích) o pořadí rozhoduje počet bodů, score, počet výher, ...).

Opět upozorňujeme na článek 10. bod 8. Rozpisu soutěží družstev řízených PDŠS pro sezonu 2010/11 (Za odehrání utkání bez řízení rozhodčím s platnou kvalifikací bude domácí družstvo postiženo pokutou 100,- Kč za každý takový případ), který bude důsledně uplatňován !

 

4.   Losování soutěží

Losování soutěží družstev PDŠS se uskuteční stejně jako v loňském roce a to ve čtvrtek dne 23.9.2010 od 16,00 hod v salonku restaurace Marylin v Chocni (naproti nádraží ČD).

Účast na losovacích schůzích je doporučena všem oddílům, které budou mít při losování zájem o přidělení určitých startovních čísel nebo o přeložení termínu zápasů - po losovací schůzi budou změny termínů možné jen s prokazatelným souhlasem soupeřů a vedoucího soutěží !!

V případě, že některá družstva budou ještě dodatečně požadovat řízené losování odlišné od požadavků uvedených v jejich Přihlášce do soutěží, je třeba je zaslat nejpozději do 20.9.2010 na adresu předsedy STK Ing. Františka Navrátila navratil.fr@volny.cz. Na případné později zaslané požadavky již nebude brán žádný zřetel !!

 

 

V Pardubicích dne 30.8.2010

 

Ing. František Navrátil, v.r.                                                                       Ing. Jiří Kosek, v.r.

předseda STK PDŠS                                                                               předseda VV PDŠS


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.