Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 29.08.10

Ve dnech 23.-29.srpna 2010 se v Rychnově n/Kn. uskutečnil další ročník otevřeného Mistrovství ČR seniorů, kterého se ve třech kategoriích zúčastnil rekordní počet 132 hráčů. V hlavní seniorské kategorii (nad 60 let) zvítězil Miloslav Pilař z Vyšehradu Praha, ve veteránech (nad 70 let) byl nejúspěšnější Miloslav Jaček z Mladé Boleslavi a v přípravce (nad 50 let) byl první Josef Novotný z Rychnova.
Z našich zástupců přivezl bronz Jiří Hájek ze Zaječic za třetí místo v Přípravce, v Seniorech obsadil Jaroslav Volf z Ústí n/O. sedmé místo stejně jako Bohumír Zámečník ze Žamberka v kategorii Veteránů.


Kategorie seniorů (nad 60 let)
Poř. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 2   PH 3 
1 Pilar Miloslav CZE 2287 2287 SK Sokol Vysehrad 6 22 31
2 Uhmann Jan CZE 2154 2151 SK Hustopece 5,5 24 33
3 Mesiarik Rudolf CZE 2173 2150 Panda Rychnov n/Kn. 5,5 23 32,5
7 Volf Jaroslav CZE 2140 2122 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 21 30
8 Zeman Ladislav CZE 1986 1948 TJ Jiskra Litomysl 5 20 28,5
14 Hajek Jaroslav CZE 2013 1983 TJ Sokol Zajecice 4,5 19,5 27,5
20 Trojan Lubos CZE 2050 2058 2222 SK Polabiny 4 21 30
30 Petrzelka Karel CZE 0 1857 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 3,5 22,5 31
37 Silar Ladislav CZE 1907 1886 TJ Lanskroun 3,5 17 23,5
44 Glembek Bohumir CZE 0 1725 TJ Jiskra Usti nad Orlici 3 17 23,5
45 Palla Stanislav CZE 1818 1706 SK KOVO Jonas Lanskroun 3 16,5 22,5
54 Tobiska Jaroslav CZE 1756 1672 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2,5 16,5 23,5
65 Hurdes Emil CZE 0 1465 SK Zamberk 2 15 20
66 Mlynar Miroslav CZE 0 1518 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2 14,5 20
68 Janecek Miroslav CZE 0 1495 SK Zamberk 1,5 13 17,5
Kategorie veteránů (nad 70 let) 
Poř. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 2   PH 3 
1 Jacek Miloslav CZE 2046 2040 Sokol Mlada Boleslav 5,5 23 32
2 Vlasak Ladislav CZE 1824 1794 TJ Slavia Hradec Kralove 5,5 20 26,5
3 Laszkiewicz Jerzy POL 0 0 Wroclaw 5 22,5 30
7 Zamecnik Bohumir CZE 1883 1918 SK Zamberk 4,5 19 26,5
19 Krys Jaromir CZE 0 1625 TJ SO Chrudim 3,5 16,5 23
26 Jedlicka Eduard CZE 0 1628 SK Svitavy 3 15,5 22
27 Lapacek Lubos CZE 0 1324 SK KOVO Jonas Lanskroun 3 14,5 19,5
28 Svatos Zdenek CZE 0 1635 SK Svitavy 2,5 18 25,5
29 Zeleny Frantisek CZE 0 1557 TJ SO Chrudim 2,5 16,5 22
Přípravka (nad 50 let)
Poř. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 2   PH 3 
1 Novotny Josef CZE 2134 2124 Rychnov n/Kn. 6 21 29
2 Urban Zdenek CZE 2196 2195 SK AD Jicin 5 22 31
3 Hajek Jiri CZE 2145 2131 TJ Sokol Zajecice 5 21,5 30,5
8 Lorenc Oldrich CZE 2104 2110 TJ Stefanydes Policka 4 19,5 28,5
12 Papacek Milos CZE 1951 1867 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 19,5 27,5
16 Dvorak Eduard CZE 1886 1766 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 3,5 16,5 23
24 Madera Stanislav CZE 1816 1783 SK Svitavy 3 15,5 21,5
28 Krivohlavek Josef CZE 0 1419 SK KOVO Jonas Lanskroun 2 13,5 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.