Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
48. Zaječice 30.05.10

V tradičním termínu na přelomu května a června se na Seči uskutečnil 48.ročník populárních Zaječic - turnaje šestičlenných družstev st. žáků, který i letos byl Přeborem České republiky. V hlavním turnaji se mezi 53 účastníky objevilo 10 našich zástupců, z nichž se v první desítce umístilo pouze družstvo Polabin A, v první polovině byla ještě družstva Polabin B a Poličky. V turnaji dvojic jsme měli 7 zástupců, z nichž čtyři byli mezi desítkou (Lanškroun, Svitavy a Polabiny A i B). Nejúspěšnější pak byli našinci v doprovodném Openu, když na medailových postech skončili stříbrný Marian Sabol z Vysokého Mýta a bronzový Michal Novotný z Polabin, bramborová medaile zbyla na zaječického Josefa Vařejčka.
Postřehy z turnaje se dají nalézt nejen na stránkách oddílů z našeho kraje (Litomyšl, Polabiny, Polička, Ústí n/O., Zaječice), ale rovněž na celé řadě klubových i krajských webů z celé republiky.


Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 BŠŠ Frýdek-Místek 9 7 2 0 23 155 40,5
2 8 ŠK Staré Město 9 7 0 2 21 148 35
3 5 ŠK Lokomotiva Brno A 9 6 2 1 20 151 35,5
5 2 2222 ŠK Polabiny A 9 6 1 2 19 134 38
18 21 2222 ŠK Polabiny B 9 5 0 4 15 118 30
21 15 TJ Štefanydes Polička 9 4 2 3 14 134 30
31 31 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 4 0 5 12 120 25,5
37 45 DDM Hlinsko 9 3 2 4 11 97 24,5
41 39 ŠK DDM Svitavy A 9 3 1 5 10 104 23
46 46 ŠO TJ Chrudim 9 3 0 6 9 77 18,5
47 49 ŠK DDM Svitavy B 9 2 2 5 8 85 20,5
51 53 TJ Sokol Zaječice 9 2 1 6 7 83 17
52 52 TJ Jiskra Litomyšl 9 1 4 4 7 79 22
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 11 ŠK Lokomotiva Brno 9 6 3 0 15 21 74,5
2 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 9 5 4 0 13,5 19 75
3 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové A 9 6 2 1 13 20 76,5
5 2 TJ Draci Lanškroun 9 4 3 2 11 15 72
6 8 ŠK DDM Svitavy 9 4 3 2 11 15 65
8 4 2222 ŠK Polabiny A 9 4 2 3 10,5 14 73
9 14 2222 ŠK Polabiny B 9 4 3 2 10 15 70
16 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A 9 4 1 4 9 13 61
25 21 TJ Štefanydes Polička 9 2 3 4 7 9 59,5
29 30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 9 1 0 8 5 3 54,5
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Tit Jméno Rtg Oddíl/klub Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 IM Biolek Richard 2434 Agentura 64 Grygov 7,5 40,5 51,5 41,75
2 FM Sabol Marian 2365 ŠK Vysoké Mýto 6,5 43 55,5 38,5
3 FM Novotný Michal 2257 2222 ŠK Polabiny 6,5 40,5 52 36,25
4 Vařejčko Josef 2282 TJ Sokol Zaječice 6,5 39,5 51,5 35,25
13 Krušina Patrik 1752 ŠK Svitavy 5,5 33 41 21,75
15 Krátký Josef 1740 TJ Lanškroun 5 36,5 43,5 22,5
16 Krys Jaromír 2146 TJ ŠO Chrudim 5 35 44,5 23
18 Holásek Pavel 2112 TJ Jiskra Ústí n/O. 5 32 42,5 19,5
20 Sabolová Gabriela 1896 ŠK Vysoké Mýto 5 29,5 38,5 18,5
21 Londinová Jana 1571 2222 ŠK Polabiny 5 25,5 33 15,5
28 Hromádko Martin 1959 TJ Sokol Zaječice 4 31,5 40,5 14,5
29 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 4 29 38 13
36 Cach Zdeněk 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 27,5 34 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.