Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Zápis ze schůze VV PDŠS č.1/2010 26.03.10

První pravidelná schůze VV PDŠS v roce 2010 navázala na Konferenci delegátů PDŠS rozdělením úkolů z ní vyplývajících, vyslechla zprávy z komisí a informace z Konference ŠSČR a na závěr uložila nové úkoly.


Zápis z 1

Zápis z 1. schůze 2010 VV Pardubického krajského šachového svazu

Pardubice 17.3.2010 od 16,30

 

Přítomni:  František Janeček, František Navrátil, Pavel Němec, Jiří Kosek, Jaromír Krys, Marián Sabol, Josef Sekyrka, Pavel Vobořil

 

1. Úkoly z konference PDŠS

VV se zabýval úkoly z usnesení konference PDŠS 2010 a rozdělil je na jednotlivé komise.

 

2. Zprávy komisí

STK

Na konci roku 2009 proběhl přebor kraje v bleskovém šachu v Ústí nad Orlicí:

    1. Červený Martin  2222 Polabiny       2. Sabol Marian  VM       3. Novotný Michal  2222 Polabiny

Krajský přebor družstev v blesku na rok 2010 byl sehrán ve Vysokém Mýtě 3.1.2010

    1. ŠK Vysoké Mýto     2.  ŠK Rapid Pardubice B      3. Bohemia Pardubice

Krajský přebor družstev v rapid šachu bude sehrán v rámci turnaje v Kunvaldě 3.4.2010.

 

Komise mládeže

Odehráno bylo již 7. kvalifikačních turnajů přeborů mládeže. Zbývá odehrát turnaj:

8.  H14 + H16      27.3.2010  Svitavy

4. turnaj Polabiny   12.12.2009

    H10:    1. Kupsa Matěj                 LA       2. Cach Ondřej         2222 PA       3. Pavlíček Lukáš       MT

    H12:    1. Cach Jakub          2222 PA       2. Havelka Josef                LA       3. Žejdlík Patrik         HL         

5.turnaj  Polabiny    30.1.2010

    H10:    1. Brejša  Adam                LA        2. Cach Ondřej         2222 PA      2. Kupsa Matěj          LA          

    H12:    1. Havelka Josef                LA       2. Žejdlík Patrik             HL          3. Cach Jakub      2222 PA        

6.turnaj  Lanškroun   6.2.2010

    H14:    1. Pospíšil Petr          PO              2. Havelka Josef            LA            3. Vu Antonín         LA 

    H16:    1. Stodola Marek      PO               2. Sabolová Kristýna     VM          3. Nešpůrek Petr   2222 PA     

7. turnaj   Svitavy   20.3.2010

    H10:    1. Cach Ondřej         2222 PA      2. Kupsa Matěj              LA           3. Nešpůrek Jan     2222 PA

    H12:    1. Havelka Josef                LA      2. Cach Jakub          2222 PA        3. Kolomý Adam         LA

Ve dnech 6.-13.3.2010 se konalo Mistrovství ČR mládeže do 16 let. Náš kraj získal dvě medaile v kategorii  D14   3. Vlčková Kateřina   2222 Polabiny        H16  3. Čižinský Petr   2222 Polabiny

 

KR 

komise rozhodčích plánuje školení rozhodčích II. a III třídy v září 2010 v Chocni.

 

KMR

Proběhla krajská kola přeboru základních a středních škol, do přeboru ČR postupují:

Kategorie 1.- 5.třída        1. ZŠ Dobrovského Lanškroun       2. ZŠ Jiráskova Lanškroun  

Kategorie 6.- 9.třída        1. ZŠ Na Lukách Polička               2. ZŠ Sezemice

Kategorie střední školy    1. Gymnázium Vysoké Mýto          2. Gymnázium Žamberk

 

Hospodář

VV schválil proplácení cestovného na rok 2010 ve výši ceny jízdenky vlak, autobus nebo auto jedna osoba 2,- Kč/km,  dvě osoby 3,50 Kč/km , 3 - 5 osob 5,- Kč/km .

VV schválil proplacení zbývajících dotací za mládež z roku 2009:

TJ Lokomotiva Česká Třebová    4750,- Kč

TJ Jiskra Litomyšl                         250,- Kč

TJ Sokol Zaječice                          350,- Kč

VV schválil proplacení dotace za KP družstev v blesku oddílu ŠK Vysoké Mýto   -  2000,- Kč

 

4. Informace z konference ŠSČR

Konference se za náš kraj zúčastnili delegáti Marian Sabol, Pavel Němec a Pavel Vobořil. VV byl  informován o průběhu konference, změnách termínu a výše registračních příspěvků na rok 2011.

 

5.  VV uložil úkoly:

U01:   STK připravit návrh na nový rozpis soutěží družstev 2010/2011

U02:   KM - připravit a rozeslat propozice na finále KP žáků, zajistit diplomy a medaile               

U03:   KM - připravit seznam dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje a finále    

U04:   sekretář - zveřejnit aktualizovaný adresář oddílů k 1.5.2010

 

Příští schůze VV PDŠS je v plánu  19.5.2010 od 16.30 hodin v Pardubicích na krajském sdružení ČSTV.

 

Zapsal:  Jiří Kosek


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.