Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Zápis ze schůze VV PDŠS č.2/2010 31.05.10

Na programu druhé pravidelné schůze VV PDŠSV v roce 2010, která se uskutečnila ve středu dne 19.května 2010 v Pardubicích, byly kromě kontroly uložených úkolů zprávy z komisí - STK (schválení soutěží družstev, rozpis nového ročníku), KM (výsledky turnajů jednotlivců, družstev a škol) a hospodáře (výplata dotací, odměn za vedení soutěží, kontrola registračních poplatků). Na závěr byly uloženy nové úkoly.


Zápis z 2

Zápis z 2. schůze 2010 VV Pardubického krajského šachového svazu

Pardubice 19.5.2010 16,30 - 18,45

 

Přítomni:  František Janeček, František Navrátil , Jiří Kosek, Jaromír Krys, Pavel Němec, Marian Sabol, Josef Sekyrka

 

U01:   STK připravit návrh na nový rozpis soutěží

U02:   KM - připravit a rozeslat propozice na finále KP žáků, zajistit diplomy a medaile

U03:   KM - připravit seznam dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje a finále

U04:   sekretář - zveřejnit aktualizovaný adresář oddílů k 1.5.2010

 

U01,U02,U03 byly splněny. Úkol U04 adresář bude aktualizován k 1.6.2010.

 

1. Zprávy komisí

 

STK

VV schválil konečné výsledky, postupy a sestupy v soutěžích družstev 2009/2010.

VV projednal pokuty navržené vedoucím soutěže a v několika případech schválil snížení pokuty. Pokuty budou zveřejněny v rozpisu družstev na další ročník soutěží.

Termín přihlášek do nového ročníku soutěží družstev byl stanoven do 20.7.2010 ! Losovací schůze bude ve čtvrtek 23.9.2010 v Chocni.

Krajský přebor družstev v rapid šachu byl sehrán v rámci turnaje v Kunvaldě 3.4.2010. Pořadí v krajském přeboru (bez smíšených družstev):

     1. ŠK Vysoké Mýto 2. Rapid Pardubice 3. Jiskra Ústí nad Orlicí

 

Komise mládeže

Výsledky kvalifikačních turnajů:

8. turnaj 27.3.2010 Svitavy

H14:    1.    Vančura Daniel    2222 PA    2.    Vu Antonín         LA    3.    Bureš Martin    2222 PA

H16     1.    Sion David           PO            2.    Petrásek Kamil    PO    3.    Půlpán Matěj    2222 PA

Finále KP  15.-16.5.2010 Svitavy

H10:    1.    Kupša Matěj          LA           2.    Cach Ondřej        2222 PA    3.    Holásek Vojtěch    UO

H12:    1.    Havelka Josef        LA           2.    Kolomý Adam      LA             3.    Feltl Patrik            PO

H14:    1.    Melichar Vojtěch    2222 PA   2.    Vančura Daniel   2222 PA    3.    Pospíšil Petr          PO   

H16:    1.    Stodola Marek        PO           2.    Kapoun Vít          UO           3.    Petrásek Kamil     PO

           

KP v rapid šachu  1.5.2010  Hlinsko

H10:    1.    Žejdlík Patrik    HL    2.    Kupša Matěj     LA    3.    Kolomý Adam    LA

H12:    1.    Vu Antonín       LA    2.    Havelka Josef   LA    3.    Cach Jakub        2222 PA

H14:    1.    Sion David        PO    2.    Pospíšil Petr      PO    3.    Liduch Filip         2222 PA

KP družstev mladších žáků  17.4.2010  Pardubice  ( 10 družstev )

1.    2222 ŠK Polabiny A    2.    2222  ŠK Polabiny B    3.    TJ Lanškroun A

KP žákovských družstev konečné pořadí

1.    2222 ŠK Polabiny C    2.    TJ Lanškroun B    3.    2222 ŠK Polabiny  D

Liga družstev mladšího dorostu – skupina sever :

1.    2222 Polabiny A    6.    2222 Polabiny B    8.    TJ Štefanydes Polička    9.    TJ DDM Lanškroun  

Výsledky finále ČR přeboru škol.

1.-5.třída ZŠ     19.    ZŠ Dobrovského Lanškroun    12.    ZŠ Jiráskova Lanškroun

6.-9.třída ZŠ     10.    ZŠ Sezemice                          15.    ZŠ Na Lukách Polička          

Střední školy    23.    Gymnázium Vysoké Mýto       25     Gymnázium Žamberk

 

Hospodář

VV schválil proplacení dotace za KP rapid družstev ŠO Kunvald          2000,- Kč

VV schválil proplacení nákupu medailí na soutěže mládeže ve výši        1947,- Kč

VV schválil odměny vedoucím soutěží družstev 1000 Kč za každou skupinu a 5000 za KP I.

          Martin Šmajzr  10000,-Kč ,  Marian Sabol   2000,-Kč

VV schválil proplacení dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje, finále KP mládeže, KP v rapidu mládeže dle seznamu komise mládeže v celkové výši    16900,- Kč

VV schválil odměnu p. Navrátilovi za vedení www stránek za roky 2009 a 2010 v celkové výši 3000,-Kč

Podle informací ŠSČR zaplatilo v termínu registrační poplatky 29 oddílů PDŠS. Dva oddíly zaplatily po termínu TJ Jiskra Litomyšl a TJ Spartak Choceň. Krajské přípěvky pro PDŠS jsou 59050,- Kč.

VV projednal žádost oddílů TJ Jiskra Litomyšl a TJ Spartak Choceň o prominutí placení dvojnásobných registračních poplatků za pozdní registraci. VV musí na základě usnesení konference trvat na pokutách za pozdní registraci. Pokuty je nutné uhradit a případné úpravy usnesení mohou být projednány na příští konferenci PDŠS.

Pro příští rok 2011 je schválen ŠSČR termín zaslání registračních příspěvků již do 31.1.2011 !!!

 

2. VV uložil úkoly:

U05:  hospodář   -    rozeslat schválené dotace za soutěže oddílům a odměny za řízení soutěží             do 20.6.2010

U06:  hospodář   -    odeslat poplatek za zápočet KP mládeže na ELO ČR ve výši 320,- Kč  

U07:  STK         -    zveřejnit rozpis soutěží družstev pro ročník 2010/2011                                         do 10.6.2010

U08:  KM          -    zaslat přehled postupujících z KP jednotlivců mládeže a KP v rapid šachu na ŠSČR        

U09:  hospodář   -    zkontrolovat zaplacení startovného za přihlášená družstva do soutěží 2010/2011    do 31.8.2010

U10:  STK,KM  -    připravit návrh termínového kalendáře na sezónu 2010/11                                    do 8.9.2010

U11:  KR           -    připravit školení rozhodčích III.třídy září 2010                                       

 

Příští schůze VV PDŠS je v plánu 8.9.2010 od 16,30 hodin v Pardubicích na krajském sdružení ČSTV

 

Zapsal: Jiří Kosek


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.