Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga ml.dorostu sever - páté a šesté kolo 27.11.10

V dalším dvoukole 1.ligy družstev ml. dorostu se takřka všem našim zástupcům navýsost dařilo. Nejlepším z našich stále zůstává Polička, na paty jí s mírným odstupem šlapou oba zástupci Polabin a ani Lanškroun nezůstává nějak významně pozadu.


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Jiskra RMSK Nový Bydžov 6 0 1 18 31,0 27
2. TJ Štefanydes Polička 5 1 0 16 25,0 21
3. Sokol Praha-Kobylisy A 5 1 0 16 25,0 20
4. 2222 ŠK Polabiny B 4 0 2 12 25,5 24
5. 2222 ŠK Polabiny C 3 1 2 10 21,5 17
6. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 3 1 2 10 17,0 15
7. 1. Novoborský ŠK 3 0 4 9 17,0 14
8. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 2 2 2 8 18,0 15
9. Sokol Hradec Králové 2 0 4 6 14,5 10
10. Desko Liberec C 1 0 5 3 11,5 8
11. Desko Liberec B 0 0 6 0 11,5 9
12. Sokol Praha-Kobylisy B 0 0 6 0 4,5 3
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Desko Liberec B   2222 ŠK Polabiny B
Hejduk Miroslav (Z) 1669 0 - 1 1808 Melichar Vojtěch (Z)
Tůma Tomáš (Z) 1518 0 - 1 1660 Liduch Filip (Z)
Novák Jan (Z) 1450 0 - 1 1657 Řezníček Dominik (Z)
Sýkora Marek (Z) 1250 0 - 1 1377 Frgalová Hana (Z)
Hradecký Ondřej (Z) 1427 0 - 1 1380 Cach Jakub
Čermák Dominik 1000 0 - 1 1428 Pochobradský Libor
  0 : 6  
Desko Liberec C   2222 ŠK Polabiny C
Zima Jan (Z) H 1916 1 - 0 1705 Kožúšek Daniel (Z)
Novotná Barbora (Z) 1604 0 - 1 1790 Vančura Daniel (Z)
Palounek Michal (Z) 1524 0 - 1 1464 Hofman Oskar
Viták Jiří (Z) 1504 ½ - ½ 1337 Kroupa Tomáš
Smrkovský Lukáš (Z) 1436 0 - 1 1472 Cach Zdeněk
Horák Adam (Z) 1384 0 - 1 1250 Hofmanová Vilma (Z)
  :  
Sokol Hradec Králové   TJ Štefanydes Polička
Saučuk Martin (Z) H 1878 ½ - ½ 1795 Stodola Marek (Z)
Szücs Matyáš (Z) 1705 ½ - ½ 1627 Petrásek Kamil (Z)
Ptáček Tomáš (Z) 1729 ½ - ½ 1584 Sion David (Z)
Sucharda David (Z) 1250 0 - 1 1725 Pospíšil Petr (Z)
Vít Jakub (Z) 1250 0 - 1 1682 Česenek Jan (Z) H
Vítová Anna (Z) 1250 0 - 1 1250 Tulis Jan (Z)
  :  
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Wagner Vojtěch (Z) 1640 ½ - ½ 1524 Havelka Josef (Z)
Chvátil Šimon (Z) 1385 1 - 0 1541 Kolomý Štěpán (Z)
Nekvinda Michal (Z) 1339 1 - 0 1426 Vaculík Jakub (Z)
Skybová Kateřina (Z) 1280 0 - 1 1443 Šulc Marek (Z) H
Šolc Filip (Z) 1250 0 - 1 1567 Vu Antonín
Blažek Michal (Z) 1250 ½ - ½ 1250 Kolomý Adam (Z)
  3 : 3  
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK Polabiny C   Desko Liberec B
Kožúšek Daniel (Z) 1705 1 - 0 1669 Hejduk Miroslav (Z)
Vančura Daniel (Z) 1790 1 - 0 1660 Suchomel Tomáš VH
Hofman Oskar 1464 1 - 0 1518 Tůma Tomáš (Z)
Kroupa Tomáš 1337 0 - 1 1450 Novák Jan (Z)
Cach Zdeněk 1472 1 - 0 1250 Sýkora Marek (Z)
Hofmanová Vilma (Z) 1250 ½ - ½ 1000 Čermák Dominik
  :  
2222 ŠK Polabiny B   Desko Liberec C
Melichar Vojtěch (Z) 1808 ½ - ½ 1916 Zima Jan (Z) H
Liduch Filip (Z) 1660 1 - 0 1604 Novotná Barbora (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1657 1 - 0 1504 Viták Jiří (Z)
Frgalová Hana (Z) 1377 1 - 0 1384 Horák Adam (Z)
Cach Jakub 1380 1 - 0 1298 Novotný Vojtěch
Pochobradský Libor 1428 1 - 0    
  : ½  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Sokol Hradec Králové
Havelka Josef (Z) 1524 1 - 0 1878 Saučuk Martin (Z) H
Kolomý Štěpán (Z) 1541 0 - 1 1705 Szücs Matyáš (Z)
Šulc Marek (Z) H 1443 0 - 1 1729 Ptáček Tomáš (Z)
Nečas Lukáš (Z) 1350 1 - 0 1250 Sucharda David (Z)
Vu Antonín 1567 1 - 0 1250 Vít Jakub (Z)
Kolomý Adam (Z) 1250 1 - 0 1250 Vítová Anna (Z)
  4 : 2  
TJ Štefanydes Polička   ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
Stodola Marek (Z) 1795 1 - 0 1640 Wagner Vojtěch (Z)
Petrásek Kamil (Z) 1627 1 - 0 1385 Chvátil Šimon (Z)
Sion David (Z) 1584 1 - 0 1339 Nekvinda Michal (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1725 1 - 0 1280 Skybová Kateřina (Z)
Česenek Jan (Z) H 1682 0 - 1 1250 Blažek Michal (Z)
Tulis Jan (Z) 1250 0 - 1 1250 Kablukov Vadim
  4 : 2  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.