Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga družstev ml. dorostu sk. sever - závěrečná 4 kola 17.04.11

Poslední čtyři kola 1.ligy družstev ml. dorostu sk. sever, hraná ve dnech 16.-17.4.2011 formou závěrečného soustředění všech týmů v Hlušicích, se pro nás nesla ve znamení dvou otázek - podaří se Poličce postoupit a udrží se Lanškroun ? Před závěrečným kolem se situace značně zdramatizovala - Polička měla šanci na postup jen tehdy, jestliže se jí podaří v posledním kole zvítězit nad Novým Borem maximálním poměrem 6:0.
A podařilo se jí to !!!
Při pohledu na závěrečnou tabulku je vidět, že první dva týmy měly nejen stejný počet získaných bodů, ale i shodné skore a dokonce i vzájemný zápas skončil remizou, takže v konečném účtování ve prospěch Poličky rozhodlo až tolikrát zatracované kriterium vyššího počtu výher !!
V příští sezoně tak dojde k účasti dvou našich mládežnických týmů v nejvyšší soutěži družstev (v rámci kraje doposud nikdy nevídané) !!
K naší plné spokojenosti na třetí příčce skončily Polabiny B, Polabiny C byly v první polovině tabulky a hlavně se v 1.lize bez problémů udržel i Lanškroun !
Postřehy přímých účastníků najdete na webových stránkách Liberce, Hradce Králové, Nového Boru, Polabin a Poličky.


Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Štefanydes Polička 10 1 0 31 49,5 44,0
2. Sokol Praha-Kobylisy A 10 1 0 31 49,5 43,0
3. 2222 ŠK Polabiny B 9 0 2 27 46,5 39,0
4. Jiskra RMSK Nový Bydžov 7 1 3 22 42,0 35,0
5. 2222 ŠK Polabiny C 6 1 4 19 37,5 29,0
6. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 4 3 4 15 34,0 27,0
7. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 4 2 5 14 29,5 27,0
8. Sokol Hradec Králové 3 1 7 10 30,5 24,0
9. Desko Liberec B 3 0 8 9 28,5 22,0
10. 1. Novoborský ŠK 3 0 8 9 23,0 16,0
11. Desko Liberec C 2 0 9 6 16,5 11,0
12. Sokol Praha-Kobylisy B 0 0 11 0 7,0 4,0
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   1. Novoborský ŠK
Havelka Josef (Z) 1524 1 - 0 1503 Liška Jiří (Z)
Kolomý Štěpán (Z) 1541 ½ - ½ 1391 Kučera Tomáš (Z)
Vaculík Jakub (Z) 1426 0 - 1 1250 Lisý Jiří (Z)
Nečas Lukáš (Z) 1350 1 - 0 1250 Draboň Filip
Vu Antonín 1567 0 - 1 1100 Marek Jiří
Kolomý Adam (Z) 1250 1 - 0 1100 Kolč Lukáš
  :  
2222 ŠK Polabiny B   Sokol Hradec Králové
Melichar Vojtěch (Z) 1808 ½ - ½ 1878 Saučuk Martin (Z) H
Liduch Filip (Z) 1660 1 - 0 1705 Szücs Matyáš (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1657 ½ - ½ 1729 Ptáček Tomáš (Z)
Frgalová Hana (Z) 1377 0 - 1 1250 Sucharda David (Z)
Cach Jakub 1380 1 - 0 1100 Kopczyk Pavel
Pochobradský Libor 1428 1 - 0 1250 Vítová Anna (Z)
  4 : 2  
2222 ŠK Polabiny C   ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
Kožúšek Daniel (Z) 1705 1 - 0 1640 Wagner Vojtěch (Z)
Vančura Daniel (Z) 1790 1 - 0 1385 Chvátil Šimon (Z)
Hofman Oskar 1464 0 - 1 1339 Nekvinda Michal (Z)
Gregor Jiří 1467 1 - 0 1280 Skybová Kateřina (Z)
Cach Zdeněk 1472 1 - 0 1250 Blažek Michal (Z)
Nešpůrek Jan 1329 0 - 1 1250 Kablukov Vadim
  4 : 2  
TJ Štefanydes Polička   Jiskra RMSK Nový Bydžov
Stodola Marek (Z) 1795 0 - 1 1879 Šedivý Martin (Z)
Petrásek Kamil (Z) 1627 1 - 0 1892 Pražák Matouš (Z)
Sion David (Z) 1584 1 - 0 1729 Vaníček Vojtěch (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1725 1 - 0 1470 Zolman Pavel
Česenek Jan (Z) H 1682 1 - 0 1394 Jará Pavlína (Z)
Tulis Jan (Z) 1250 0 - 1 1250 Boura Matěj (Z)
  4 : 2  
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
1. Novoborský ŠK   2222 ŠK Polabiny C
Liška Jiří (Z) 1503 ½ - ½ 1705 Kožúšek Daniel (Z)
Kučera Tomáš (Z) 1391 ½ - ½ 1790 Vančura Daniel (Z)
Lisý Jiří (Z) 1250 0 - 1 1464 Hofman Oskar
Draboň Filip 1250 ½ - ½ 1467 Gregor Jiří
Marek Jiří 1100 0 - 1 1472 Cach Zdeněk
Kolč Lukáš 1100 0 - 1 1329 Nešpůrek Jan
  :  
Desko Liberec B   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Třešňák Filip (Z) H 1834 1 - 0 1524 Havelka Josef (Z)
Hejduk Miroslav (Z) 1669 ½ - ½ 1541 Kolomý Štěpán (Z)
Tůma Tomáš (Z) 1518 1 - 0 1426 Vaculík Jakub (Z)
Novák Jan (Z) 1450 1 - 0 1350 Nečas Lukáš (Z)
Sýkora Marek (Z) 1250 ½ - ½ 1567 Vu Antonín
Hradecký Ondřej (Z) 1427 0 - 1 1250 Kolomý Adam (Z)
  4 : 2  
Desko Liberec C   TJ Štefanydes Polička
Novotná Barbora (Z) 1604 0 - 1 1795 Stodola Marek (Z)
Viták Jiří (Z) 1504 0 - 1 1627 Petrásek Kamil (Z)
Novotný Vojtěch 1298 0 - 1 1584 Sion David (Z)
Pop Tomáš 1000 0 - 1 1725 Pospíšil Petr (Z)
    0 - 1 1682 Česenek Jan (Z) H
    0 - 1 1250 Tulis Jan (Z)
  0 : 6  
Jiskra RMSK Nový Bydžov   2222 ŠK Polabiny B
Šedivý Martin (Z) 1879 ½ - ½ 1808 Melichar Vojtěch (Z)
Vaníček Vojtěch (Z) 1729 1 - 0 1660 Liduch Filip (Z)
Zolman Pavel 1470 0 - 1 1657 Řezníček Dominik (Z)
Karásek Tomáš 1444 ½ - ½ 1377 Frgalová Hana (Z)
Jará Pavlína (Z) 1394 ½ - ½ 1380 Cach Jakub
Binko Adam 1100 0 - 1 1428 Pochobradský Libor
  :  
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
2222 ŠK Polabiny B   1. Novoborský ŠK
Melichar Vojtěch (Z) 1808 ½ - ½ 1503 Liška Jiří (Z)
Liduch Filip (Z) 1660 ½ - ½ 1391 Kučera Tomáš (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1657 ½ - ½ 1250 Lisý Jiří (Z)
Frgalová Hana (Z) 1377 ½ - ½ 1250 Draboň Filip
Cach Jakub 1380 1 - 0 1100 Marek Jiří
Pochobradský Libor 1428 1 - 0 1100 Kolč Lukáš
  4 : 2  
TJ Štefanydes Polička   Desko Liberec B
Stodola Marek (Z) 1795 0 - 1 1834 Třešňák Filip (Z) H
Petrásek Kamil (Z) 1627 1 - 0 1669 Hejduk Miroslav (Z)
Sion David (Z) 1584 1 - 0 1518 Tůma Tomáš (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1725 ½ - ½ 1450 Novák Jan (Z)
Česenek Jan (Z) H 1682 1 - 0 1250 Sýkora Marek (Z)
Tulis Jan (Z) 1250 1 - 0 1427 Hradecký Ondřej (Z)
  :  
2222 ŠK Polabiny C   Jiskra RMSK Nový Bydžov
Kožúšek Daniel (Z) 1705 ½ - ½ 1879 Šedivý Martin (Z)
Vančura Daniel (Z) 1790 1 - 0 1729 Vaníček Vojtěch (Z)
Hofman Oskar 1464 0 - 1 1470 Zolman Pavel
Gregor Jiří 1467 1 - 0 1444 Karásek Tomáš
Cach Zdeněk 1472 0 - 1 1394 Jará Pavlína (Z)
Nešpůrek Petr (Z) VH 1757 0 - 1 1250 Boura Matěj (Z)
  :  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Desko Liberec C
Havelka Josef (Z) 1524 1 - 0 1604 Novotná Barbora (Z)
Kolomý Štěpán (Z) 1541 1 - 0 1504 Viták Jiří (Z)
Vaculík Jakub (Z) 1426 ½ - ½ 1298 Novotný Vojtěch
Nečas Lukáš (Z) 1350 1 - 0 1000 Pop Tomáš
Vu Antonín 1567 1 - 0    
Kolomý Adam (Z) 1250 1 - 0    
  : ½  
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
1. Novoborský ŠK   TJ Štefanydes Polička
Liška Jiří (Z) 1503 0 - 1 1795 Stodola Marek (Z)
Kučera Tomáš (Z) 1391 0 - 1 1627 Petrásek Kamil (Z)
Lisý Jiří (Z) 1250 0 - 1 1584 Sion David (Z)
Draboň Filip 1250 0 - 1 1725 Pospíšil Petr (Z)
Marek Jiří 1100 0 - 1 1682 Česenek Jan (Z) H
Kolč Lukáš 1100 0 - 1 1250 Tulis Jan (Z)
  0 : 6  
Sokol Hradec Králové   2222 ŠK Polabiny C
Saučuk Martin (Z) H 1878 1 - 0 1705 Kožúšek Daniel (Z)
Szücs Matyáš (Z) 1705 0 - 1 1790 Vančura Daniel (Z)
Ptáček Tomáš (Z) 1729 1 - 0 1464 Hofman Oskar
Sucharda David (Z) 1250 0 - 1 1467 Gregor Jiří
Kopczyk Pavel 1100 ½ - ½ 1472 Cach Zdeněk
Vítová Anna (Z) 1250 0 - 1 1329 Nešpůrek Jan
  :  
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové   2222 ŠK Polabiny B
Wagner Vojtěch (Z) 1640 0 - 1 1808 Melichar Vojtěch (Z)
Chvátil Šimon (Z) 1385 0 - 1 1660 Liduch Filip (Z)
Nekvinda Michal (Z) 1339 1 - 0 1657 Řezníček Dominik (Z)
Skybová Kateřina (Z) 1280 0 - 1 1377 Frgalová Hana (Z)
Šolc Filip (Z) 1250 0 - 1 1380 Cach Jakub
Kablukov Vadim 1250 0 - 1 1428 Pochobradský Libor
  1 : 5  
Jiskra RMSK Nový Bydžov   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Šedivý Martin (Z) 1879 1 - 0 1524 Havelka Josef (Z)
Vaníček Vojtěch (Z) 1729 0 - 1 1541 Kolomý Štěpán (Z)
Zolman Pavel 1470 1 - 0 1426 Vaculík Jakub (Z)
Karásek Tomáš 1444 ½ - ½ 1350 Nečas Lukáš (Z)
Jará Pavlína (Z) 1394 ½ - ½ 1567 Vu Antonín
Binko Adam 1100 0 - 1 1250 Kolomý Adam (Z)
  3 : 3  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.