Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga ml.dorostu sever - první čtyři kola 04.10.10

První čtyři kola nového ročníku 1.ligy družstev ml. dorostu odehráli všichni naši zástupci na srazu v Lanškrouně. Nejlépe si zatím vede Polička, která je v průběžném pořadí na druhém místě, Polabiny B jsou páté a Polabiny C spolu s Lanškrounem zaujímají osmou resp. devátou příčku tabulky.


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Jiskra RMSK Nový Bydžov 5 0 0 15 23,5 21
2. TJ Štefanydes Polička 3 1 0 10 16,5 14
3. Sokol Praha-Kobylisy A 3 1 0 10 16 13
4. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 3 0 1 9 12 11
5. 2222 ŠK Polabiny B 2 0 2 6 14 13
6. 1. Novoborský ŠK 2 0 3 6 12 10
7. Sokol Hradec Králové 2 0 2 6 11 8
8. 2222 ŠK Polabiny C 1 1 2 4 12,5 9
9. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1 1 2 4 11 9
10. Desko Liberec C 1 0 3 3 9,5 7
11. Desko Liberec B 0 0 4 0 10 8
12. Sokol Praha-Kobylisy B 0 0 4 0 2 1
Výsledky na šachovnicích
1.kolo
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Sokol Praha-Kobylisy A
Havelka Josef (Z) 1524 ½ - ½ 1895 Lhotka Jiří (Z)
Kolomý Štěpán (Z) 1541 0 - 1 1655 Kaftan Petr (Z)
Vaculík Jakub (Z) 1426 0 - 1 1635 Strnad Jakub (Z)
Nečas Lukáš (Z) 1350 0 - 1 1551 Cetens Edward (Z)
Vu Antonín 1567 1 - 0 1417 Slovák Kilián (Z)
Kolomý Adam (Z) 1250 0 - 1 1534 Pařízek Vojtěch
  :  
Sokol Praha-Kobylisy B   2222 ŠK Polabiny B
Peka David (Z) 1250 0 - 1 1808 Melichar Vojtěch (Z)
Ostrý Michal (Z) 1100 ½ - ½ 1660 Liduch Filip (Z)
Vlasatý Lukáš (Z) 1100 0 - 1 1657 Řezníček Dominik (Z)
Krátký Matěj (Z) 1250 1 - 0 1377 Frgalová Hana (Z)
    0 - 1 1380 Cach Jakub
    0 - 1 1428 Pochobradský Libor
  :  
TJ Štefanydes Polička   2222 ŠK Polabiny C
Stodola Marek (Z) 1795 1 - 0 1705 Kožúšek Daniel (Z)
Petrásek Kamil (Z) 1627 ½ - ½ 1790 Vančura Daniel (Z)
Sion David (Z) 1584 ½ - ½ 1492 Rež Matouš (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1725 1 - 0 1438 Plecháč Jan (Z)
Česenek Jan (Z) H 1682 0 - 1 1464 Hofman Oskar
Tulis Jan (Z) 1250 ½ - ½ 1250 Hofmanová Vilma (Z)
  :  
2.kolo
2222 ŠK Polabiny B   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Melichar Vojtěch (Z) 1808 1 - 0 1524 Havelka Josef (Z)
Liduch Filip (Z) 1660 1 - 0 1541 Kolomý Štěpán (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1657 1 - 0 1426 Vaculík Jakub (Z)
Frgalová Hana (Z) 1377 0 - 1 1350 Nečas Lukáš (Z)
Cach Jakub 1380 1 - 0 1567 Vu Antonín
Pochobradský Libor 1428 1 - 0 1250 Kolomý Adam (Z)
  5 : 1  
2222 ŠK Polabiny C   Sokol Praha-Kobylisy B
Kožúšek Daniel (Z) 1705 1 - 0 1250 Peka David (Z)
Vančura Daniel (Z) 1790 1 - 0 1100 Ostrý Michal (Z)
Rež Matouš (Z) 1492 1 - 0 1100 Vlasatý Lukáš (Z)
Plecháč Jan (Z) 1438 1 - 0 1250 Krátký Matěj (Z)
Hofman Oskar 1464 1 - 0    
Hofmanová Vilma (Z) 1250 1 - 0    
  6 : 0  
TJ Štefanydes Polička   Sokol Praha-Kobylisy A
Stodola Marek (Z) 1795 ½ - ½ 1895 Lhotka Jiří (Z)
Petrásek Kamil (Z) 1627 0 - 1 1655 Kaftan Petr (Z)
Sion David (Z) 1584 1 - 0 1635 Strnad Jakub (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1725 0 - 1 1551 Cetens Edward (Z)
Česenek Jan (Z) H 1682 1 - 0 1503 Kostelecký Daniel (Z)
Tulis Jan (Z) 1250 ½ - ½ 1417 Slovák Kilián (Z)
  3 : 3  
3.kolo
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   2222 ŠK Polabiny C
Havelka Josef (Z) 1524 0 - 1 1757 Nešpůrek Petr (Z) VH
Kolomý Štěpán (Z) 1541 0 - 1 1790 Vančura Daniel (Z)
Vaculík Jakub (Z) 1426 ½ - ½ 1492 Rež Matouš (Z)
Nečas Lukáš (Z) 1350 ½ - ½ 1464 Hofman Oskar
Vu Antonín 1567 1 - 0 1337 Kroupa Tomáš
Kolomý Adam (Z) 1250 1 - 0 1250 Hofmanová Vilma (Z)
  3 : 3  
Sokol Praha-Kobylisy A   2222 ŠK Polabiny B
Lhotka Jiří (Z) 1895 1 - 0 1808 Melichar Vojtěch (Z)
Kaftan Petr (Z) 1655 ½ - ½ 1660 Liduch Filip (Z)
Strnad Jakub (Z) 1635 1 - 0 1657 Řezníček Dominik (Z)
Kostelecký Daniel (Z) 1503 0 - 1 1336 Ruml Václav (Z)
Slovák Kilián (Z) 1417 1 - 0 1377 Frgalová Hana (Z)
Pařízek Vojtěch 1534 0 - 1 1380 Cach Jakub
  :  
Sokol Praha-Kobylisy B   TJ Štefanydes Polička
Peka David (Z) 1250 0 - 1 1795 Stodola Marek (Z)
Plechatý Oskar (Z) 1250 0 - 1 1627 Petrásek Kamil (Z)
Ostrý Michal (Z) 1100 0 - 1 1584 Sion David (Z)
Krátký Matěj (Z) 1250 0 - 1 1725 Pospíšil Petr (Z)
    0 - 1 1682 Česenek Jan (Z) H
    0 - 1 1250 Tulis Jan (Z)
  0 : 6  
4.kolo
Sokol Praha-Kobylisy B   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Peka David (Z) 1250 0 - 1 1524 Havelka Josef (Z)
Ostrý Michal (Z) 1100 ½ - ½ 1541 Kolomý Štěpán (Z)
Vlasatý Lukáš (Z) 1100 0 - 1 1426 Vaculík Jakub (Z)
Krátký Matěj (Z) 1250 0 - 1 1350 Nečas Lukáš (Z)
    0 - 1 1567 Vu Antonín
    0 - 1 1250 Kolomý Adam (Z)
  ½ :  
2222 ŠK Polabiny C   Sokol Praha-Kobylisy A
Nešpůrek Petr (Z) VH 1757 ½ - ½ 1895 Lhotka Jiří (Z)
Vančura Daniel (Z) 1790 ½ - ½ 1655 Kaftan Petr (Z)
Rež Matouš (Z) 1492 0 - 1 1635 Strnad Jakub (Z)
Hofman Oskar 1464 0 - 1 1551 Cetens Edward (Z)
Kroupa Tomáš 1337 0 - 1 1503 Kostelecký Daniel (Z)
Hofmanová Vilma (Z) 1250 0 - 1 1534 Pařízek Vojtěch
  1 : 5  
2222 ŠK Polabiny B   TJ Štefanydes Polička
Melichar Vojtěch (Z) 1808 0 - 1 1795 Stodola Marek (Z)
Liduch Filip (Z) 1660 1 - 0 1627 Petrásek Kamil (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1657 0 - 1 1584 Sion David (Z)
Ruml Václav (Z) 1336 0 - 1 1725 Pospíšil Petr (Z)
Frgalová Hana (Z) 1377 0 - 1 1682 Česenek Jan (Z) H
Cach Jakub 1380 1 - 0 1250 Tulis Jan (Z)
  2 : 4  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.