Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga ml.dorostu sever 02.10.10

V novém ročníku 1.ligy družstev ml. dorostu sk. sever budou náš kraj reprezentovat opět čtyři družstva - Polabiny B a C, Polička a Lanškroun. A právě posledně jmenované družstvo bude pořadatelem prvních čtyř kol, která se uskuteční v termínu 2.-3.10.2010.


Los Družstvo
1 1. Novoborský ŠK
2 Desko Liberec B
3 Sokol Hradec Králové
4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
5 Desko Liberec C
6 Jiskra RMSK Nový Bydžov
7 ŠKM TJ a DDM Lanškroun
8 Sokol Praha-Kobylisy A
9 2222 ŠK Polabiny B
10 2222 ŠK Polabiny C
11 Sokol Praha-Kobylisy B
12 TJ Štefanydes Polička
1 1. Novoborský ŠK 1316 2 Desko Liberec B 1564
1 Liška Jiří (Z) 1503   1 Třešňák Filip (Z) H 1834  
2 Kučera Tomáš (Z) 1391   2 Hejduk Miroslav (Z) 1669  
3 Mahdal Radek (Z) 1100   3 Suchomel Tomáš VH 1660  
4 Lisý Jiří (Z) 1250   4 Tůma Tomáš (Z) 1518  
5 Jínová Simona (Z) 1404   5 Novák Jan (Z) 1450  
6 Štágl Matěj (Z) 1250   6 Sýkora Marek (Z) 1250  
7 Marek Adrian 1100   7 Hradecký Ondřej (Z) 1427  
8 Draboň Filip 1250   8 Čermák Dominik 1000  
9 Doubek Jakub 1100   9 Pařízek Martin 1000  
10 Marek Jiří 1100   10 Čermáková Kristýna 1000  
11 Heniš Stanislav 1000   11 Vajsejtl Jaroslav 1000  
12 Kolč Lukáš 1100   12  
13 Škarda Daniel 1100   13  
14 Bačkovská Eliška 1000   14  
15 Žourek Filip 1100   15  
16 Novotný Vojtěch 1100   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Sokol Hradec Králové 1532 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1357
1 Saučuk Martin (Z) H 1878   1 Wagner Vojtěch (Z) 1640  
2 Szücs Matyáš (Z) 1705   2 Chvátil Šimon (Z) 1385  
3 Ptáček Tomáš (Z) 1729   3 Nekvinda Michal (Z) 1339  
4 Šafařík Kamil H 1380   4 Skybová Kateřina (Z) 1280  
5 Sucharda David (Z) 1250   5 Šolc Filip (Z) 1250  
6 Košner Richard H 1250   6 Blažek Michal (Z) 1250  
7 Vít Jakub (Z) 1250   7 Kablukov Vadim 1250  
8 Kopczyk Pavel 1100   8 Dus Albert 1100  
9 Vítová Anna (Z) 1250   9 Marek František 1100  
10 Felcman Petr 1000   10 Syruček Petr 1100  
11   11 Kratochvílová Kristýna 1100  
12   12 Ulrich Jan 1100  
13   13 Ewers Filip 1000  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Desko Liberec C 1561 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751
1 Zima Jan (Z) H 1916   1 Baláček Tadeáš (Z) H 2094  
2 Novotná Barbora (Z) 1604   2 Šedivý Martin (Z) 1879  
3 Palounek Michal (Z) 1524   3 Pražák Matouš (Z) 1892  
4 Viták Jiří (Z) 1504   4 Vaníček Vojtěch (Z) 1729  
5 Smrkovský Lukáš (Z) 1436   5 Zolman Pavel 1470  
6 Horák Adam (Z) 1384   6 Karásek Tomáš 1444  
7 Novotný Vojtěch 1298   7 Jará Pavlína (Z) 1394  
8 Čeřovský Jakub 1000   8 Boura Matěj (Z) 1250  
9 Juna Josef 1000   9 Binko Adam 1100  
10 Pop Tomáš 1000   10 Kánský Jiří 1100  
11   11 Frýda Jan 1100  
12   12 Batelka Petr 1100  
13   13 Lexa Jiří 1000  
14   14 Mühlstein Pavel 1000  
15   15    
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1475 8 Sokol Praha-Kobylisy A 1609
1 Havelka Josef (Z) 1524   1 Lhotka Jiří (Z) 1895  
2 Kolomý Štěpán (Z) 1541   2 Kaftan Petr (Z) 1655  
3 Vaculík Jakub (Z) 1426   3 Strnad Jakub (Z) 1635  
4 Šulc Marek (Z) H 1443   4 Cetens Edward (Z) 1551  
5 Nečas Lukáš (Z) 1350   5 Kostelecký Daniel (Z) 1503  
6 Vu Antonín 1567   6 Slovák Kilián (Z) 1417  
7 Marek Dominik 1260   7 Pařízek Vojtěch 1534  
8 Doleček Matěj 1250   8 Knížek Richard 1267  
9 Knápek Martin 1100   9 Boučková Anna 1000  
10 Kolomý Adam (Z) 1250   10 Vilímec Vojtěch 1100  
11 Kupsa Matěj 1250   11 Rudolf David 1100  
12 Brejša Adam 1250   12 Krutina Tomáš 1100  
13 Urbanová Marie 1100   13    
14 Pešek Petr 1100   14    
15 Knoll Martin 1100   15    
16 Pavlas Ladislav 1100   16    
17 Kaška Petr 1100   17  
18 Černohous Marek 1000   18  
19 Šolc Petr 1000   19  
20         20        
9 2222 ŠK Polabiny B 1599 10 2222 ŠK Polabiny C 1608
1 Půlpán Matěj (Z) VH 1756     1 Nešpůrek Petr (Z) VH 1757  
2 Melichar Vojtěch (Z) 1808   2 Kožúšek Daniel (Z) 1705  
3 Liduch Filip (Z) 1660   3 Vančura Daniel (Z) 1790  
4 Řezníček Dominik (Z) 1657   4 Rež Matouš (Z) 1492  
5 Ruml Václav (Z) 1336   5 Plecháč Jan (Z) 1438  
6 Frgalová Hana (Z) 1377   6 Hofman Oskar 1464  
7 Cach Jakub 1380   7 Kroupa Tomáš 1337  
8 Pochobradský Libor 1428   8 Gregor Jiří 1467  
9 Bureš Martin 1250   9 Cach Zdeněk 1472  
10 Fišnar Karel 1250   10 Kantor Tomáš 1250  
11 Novák Oliver 1100   11 Pazourek Eduard 1100  
12 Tilgner Jan 1100   12 Marel David 1250  
13 Cach Ondřej 1250   13 Hofmanová Vilma (Z) 1250  
14 Ludvík Tomáš 1100   14 Nešpůrek Jan 1329  
15   15 Bílek Marek 1100  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Sokol Praha-Kobylisy B 1175 12 TJ Štefanydes Polička 1723
1 Peka David (Z) 1250     1 Stodola Marek (Z) 1795  
2 Plechatý Oskar (Z) 1250   2 Petrásek Kamil (Z) 1627  
3 Ostrý Michal (Z) 1100   3 Sion David (Z) 1584  
4 Lutfalibayov Kamil (Z) 1250   4 Pospíšil Petr (Z) 1725  
5 Vlasatý Lukáš (Z) 1100   5 Česenek Jan (Z) H 1682  
6 Šmíd Petr 1100   6 Sabolová Kristýna H 1923  
7 Hojka Matěj 1250   7 Tulis Jan (Z) 1250  
8 Krátký Matěj (Z) 1250   8 Rott Michal 1327  
9 Kroček Filip 1100   9 Feltl Patrik 1250  
10 Kubát Martin 1000   10 Punar Jan 1250  
11 Svatoš Otakar 1000   11 Švanda Ondřej 1100  
12 Brzoň Dominik 1100   12 Mořkovský Vít 1100  
13 Švara Ondřej 1000   13 Peřina Josef 1100  
14 Brož Martin 1100   14 Švanda Adam 1100  
15   15 Ryšavá Monika 1000  
16   16 Šafář Jan 1000  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.