Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 1.kolo 20.10.10

V prvním kole 2.ligy skupina C byly dosaženy tyto výsledky: Hradec Králové B - Kolín 3:5, Pankrác B - Vlašim 5:3, Neratovice - Bohemia Pardubice 4:4, Lysá n/L. B - Bakov n/J. 6:2, Liberec - Turnov B 5:3, Jičín B - Kutná Hora 5,5:2,5


1.kolo
Slavia Hradec Králové B   Sokol Kolín JOLY Lysá nad Labem B   Sokol Bakov nad Jizerou
Nun Jiří 2356 ½ - ½ 2318 Jirovský Pavel Špaček Petr 2408 0 - 1 2280 Řehořek Martin
Jüptner Jan 2312 0 - 1 2305 Moravec Michal Šuráň Jan 2371 0 - 1 2160 Mudra Pavel
Vacek Martin 2305 0 - 1 2110 Baláček Tadeáš Londýn Radek 2350 1 - 0 2109 Vacek Radomír
Kořínek Ondřej 2299 1 - 0 2185 Souček Milan Neckář Lubomír 2349 1 - 0 2131 Záhorbenský Jaroslav
Döring Robert 2187 ½ - ½ 2092 Brezmen Pavel Jurásek Miroslav 2305 1 - 0 2065 Garšic Petr
Novák Radomír 2165 0 - 1 2038 Kaplan Daniel Husárik Braňko 2176 1 - 0 1992 Rigo Imrich
Nun Josef 2296 ½ - ½ 2154 Beneš Petr Jirk Aleš 2177 1 - 0 1994 Richter Martin
Jezbera Jiří 2190 ½ - ½ 2078 Michálek František Postupa Pavel 2136 1 - 0 1987 Švejdar Luděk
  3 : 5     6 : 2  
TJ Pankrác B   TRW Vlašim Desko Liberec   ŠK Zikuda Turnov B
Svoboda Svatopluk 2279 1 - 0 2160 Vojta Pavel Bednář Marcel 2199 1 - 0 2335 Kačírek Petr
Plešek Jiří 2146 1 - 0 2157 Stoklasa Jan Braun Marek 2153 0 - 1 2281 Vaculík Martin
Pick Štěpán 2165 ½ - ½ 2033 Matějovský Ondřej Polák Benedikt 2138 1 - 0 2250 Kopal Josef
Kroužel Jaroslav 2213 0 - 1 2009 Zvára David Jareš Jiří 2036 0 - 1 2205 Vltavský Vladimír
Lizner Milan 2070 0 - 1 2082 Horák Vladimír Suchomel Aleš 1954 0 - 1 2228 Maršálek Zdeněk
Urbánek Štěpán 2101 ½ - ½ 1909 Hrdina Robin Cakl Zdeněk 2114 1 - 0 2215 Ďúran Tomáš
Mašek Miroslav 2191 1 - 0 1906 Rýdl Jiří Groh Jiří 2001 1 - 0 2117 Dünzel Jonas
Mrkos Miroslav 2088 1 - 0 1623 Pýcha Patrik Laštovka Jan 2144 1 - 0 2079 Brouček Tomáš
  5 : 3     5 : 3  
TJ Neratovice   ŠK Bohemia Pardubice ŠK AD Jičín B   Stadion Kutná Hora
Umanec Filip 2206 ½ - ½ 2183 Karásek Lukáš Vološin Leonid 2456 ½ - ½ 2285 Daneš Jaroslav
Černík Lukáš 2196 ½ - ½ 2088 Novák Aleš Meduna Eduard 2426 ½ - ½ 2092 Moravec Vít
Bargel Martin 2179 1 - 0 2019 Nadrchal Tomáš Doležal Radoslav 2417 ½ - ½ 2151 Černovský Jiří
Jandourek Lukáš 2177 ½ - ½ 2034 Třasák Ondřej Lechtýnský Jiří 2380 ½ - ½ 2093 Štolba Miloš
Drábek Vojtěch 2128 ½ - ½ 2068 Jelínek Václav Fiala Jaroslav 2259 1 - 0 2079 Vrkota Miloš
Purnoch Josef 2127 0 - 1 2064 Vodička Pavel Novotný Jaroslav 2214 ½ - ½ 1967 Linhart Jan
Burda Roman 2136 1 - 0 1959 Daněk Pavel Urban Zdeněk 2205 1 - 0 2031 Skála Jaromír
Netušil Jaroslav 2004 0 - 1 2033 Laušman Petr Šnorek Milan 2143 1 - 0 1892 Vocilka Jiří
  4 : 4     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem B 1 0 0 3 6,0 6
2. ŠK AD Jičín B 1 0 0 3 5,5 3
3. Desko Liberec 1 0 0 3 5,0 5
4. TJ Pankrác B 1 0 0 3 5,0 4
5. Sokol Kolín 1 0 0 3 5,0 3
6. TJ Neratovice 0 1 0 1 4,0 2
7. ŠK Bohemia Pardubice 0 1 0 1 4,0 2
8. ŠK Zikuda Turnov B 0 0 1 0 3,0 3
9. TRW autoelektronika Vlašim 0 0 1 0 3,0 2
10. TJ Slavia Hradec Králové B 0 0 1 0 3,0 1
11. Stadion Kutná Hora 0 0 1 0 2,5 0
12. Sokol Bakov nad Jizerou 0 0 1 0 2,0 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.