Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 2.kolo 07.11.10

Ve druhém kole 2.ligy skupina C byly dosaženy tyto výsledky: Kolín - Kutná Hora 4:4, Turnov B - Jičín B 3,5:4,5, Bakov n/J. - Liberec 3,5:4,5, Bohemia Pardubice - Lysá n/L. B 3,5:4,5, Vlašim - Neratovice 4:4, Hradec Králové B - Pankrác B 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Sokol Kolín   Stadion Kutná Hora ŠK Bohemia Pardubice   JOLY Lysá nad Labem "B"
Jirovský Pavel 2318 ½ - ½ 2285 Daneš Jaroslav Karásek Lukáš 2183 ½ - ½ 2350 Londýn Radek
Moravec Michal 2305 1 - 0 2268 Čechura Petr Novák Aleš 2088 0 - 1 2305 Jurásek Miroslav
Baláček Tadeáš 2110 0 - 1 2092 Moravec Vít Nadrchal Tomáš 2019 0 - 1 2295 Fiala Robert
Souček Milan 2185 0 - 1 2155 Ondráček Ondřej Třasák Ondřej 2034 1 - 0 2192 Munk Petr
Brezmen Pavel 2092 ½ - ½ 2265 Ringel Zbyněk Jelínek Václav 2068 1 - 0 2199 Šmíd Miroslav
Kaplan Daniel 2038 ½ - ½ 2160 Vinklárek Ondřej Horáček Michal 1948 1 - 0 2177 Jirk Aleš
Beneš Petr 2154 1 - 0 2151 Černovský Jiří Laušman Petr 2033 0 - 1 2136 Postupa Pavel
Michálek František 2078 ½ - ½ 2093 Štolba Miloš Mazura Tomáš 2028 0 - 1 1970 Postupa Martin
  4 : 4     :  
ŠK Zikuda Turnov "B"   ŠK AD Jičín "B" TRW autoelektronika Vlašim   TJ Neratovice
Kačírek Petr 2335 ½ - ½ 2456 Vološin Leonid Šťastný Jan 2249 1 - 0 2206 Umanec Filip
Vaculík Martin 2281 0 - 1 2426 Meduna Eduard Vojta Pavel 2160 ½ - ½ 2196 Černík Lukáš
Kopal Josef 2250 ½ - ½ 2417 Doležal Radoslav Stoklasa Jan 2157 1 - 0 2179 Bargel Martin
Vltavský Vladimír 2205 ½ - ½ 2380 Lechtýnský Jiří Matějovský Ondřej 2033 0 - 1 2177 Jandourek Lukáš
Maršálek Zdeněk 2228 0 - 1 2259 Fiala Jaroslav Zvára David 2009 ½ - ½ 2128 Drábek Vojtěch
Ďúran Tomáš 2215 1 - 0 2214 Novotný Jaroslav Horák Vladimír 2082 0 - 1 2127 Purnoch Josef
Brouček Tomáš 2079 1 - 0 2143 Šnorek Milan Hrdina Robin 1909 ½ - ½ 2136 Burda Roman
Drahoňovský Ivo 1918 0 - 1 2127 Duczynski Martin Macků Emil 1995 ½ - ½ 2004 Netušil Jaroslav
  :     4 : 4  
Sokol Bakov nad Jizerou   Desko Liberec TJ Slavia Hradec Králové "B"   TJ Pankrác "B"
Řehořek Martin 2280 ½ - ½ 2199 Bednář Marcel Nun Jiří 2356 1 - 0 2199 Petr Jan
Mudra Pavel 2160 ½ - ½ 2138 Polák Benedikt Jüptner Jan 2312 1 - 0 2185 Jandovský Viktor
Vacek Radomír 2109 ½ - ½ 2036 Jareš Jiří Vacek Martin 2305 0 - 1 2146 Plešek Jiří
Záhorbenský Jaroslav 2131 ½ - ½ 1954 Suchomel Aleš Kořínek Ondřej 2299 ½ - ½ 2165 Pick Štěpán
Crha Pavel 2078 1 - 0 2114 Cakl Zdeněk Hála Bohumil 2257 1 - 0 2070 Lizner Milan
Hajný Miloslav 2075 0 - 1 2001 Groh Jiří Döring Robert 2187 1 - 0 2101 Urbánek Štěpán
Rigo Imrich 1992 0 - 1 2144 Laštovka Jan Novák Radomír 2165 0 - 1 2191 Mašek Miroslav
Švejdar Luděk 1987 ½ - ½ 1997 Krtouš Zdeněk Jezbera Jiří 2190 1 - 0 2088 Mrkos Miroslav
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 2 0 0 6 10,5 10
2. ŠK AD Jičín "B" 2 0 0 6 10,0 6
3. Desko Liberec 2 0 0 6 9,5 7
4. Sokol Kolín 1 1 0 4 9,0 5
5. TJ Slavia Hradec Králové "B" 1 0 1 3 8,5 6
6. TJ Pankrác "B" 1 0 1 3 7,5 6
7. TJ Neratovice 0 2 0 2 8,0 4
8. ŠK Bohemia Pardubice 0 1 1 1 7,5 5
9. TRW autoelektronika Vlašim 0 1 1 1 7,0 4
10. Stadion Kutná Hora 0 1 1 1 6,5 2
11. ŠK Zikuda Turnov "B" 0 0 2 0 6,5 5
12. Sokol Bakov nad Jizerou 0 0 2 0 5,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.