Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 3.kolo 21.11.10

Ve třetím kole 2.ligy skupina C byly dosaženy tyto výsledky: Pankrác B - Kolín 4:4, Neratovice - Hradec Králové B 5:3, Lysá n/L. B - Vlašim 4,5:3,5, Liberec - Bohemia Pardubice 4,5:3,5, Jičín B - Bakov n/J. 6,5:1,5, Kutná Hora - Turnov B 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
TJ Pankrác "B"   Sokol Kolín Desko Liberec   ŠK Bohemia Pardubice
Schula Michal 2300 ½ - ½ 2318 Jirovský Pavel Bednář Marcel 2199 1 - 0 2234 Vorobyov Yrij
Svoboda Svatopluk 2279 0 - 1 2305 Moravec Michal Braun Marek 2153 1 - 0 2183 Karásek Lukáš
Petr Jan 2199 ½ - ½ 2262 Chmiel Pavel Polák Benedikt 2138 ½ - ½ 2211 Yakimenko Alexander A.
Plešek Jiří 2146 1 - 0 2092 Brezmen Pavel Jareš Jiří 2036 0 - 1 2034 Třasák Ondřej
Pick Štěpán 2165 ½ - ½ 2038 Kaplan Daniel Suchomel Aleš 1954 ½ - ½ 2068 Jelínek Václav
Kroužel Jaroslav 2213 ½ - ½ 2154 Beneš Petr Cakl Zdeněk 2114 0 - 1 2064 Vodička Pavel
Lizner Milan 2070 ½ - ½ 2078 Michálek František Groh Jiří 2001 1 - 0 1959 Daněk Pavel
Mašek Miroslav 2191 ½ - ½ 2117 Marek Miroslav Laštovka Jan 2144 ½ - ½ 1948 Horáček Michal
  4 : 4     :  
TJ Neratovice   TJ Slavia Hradec Králové "B" ŠK AD Jičín "B"   Sokol Bakov nad Jizerou
Černík Lukáš 2196 ½ - ½ 2356 Nun Jiří Vološin Leonid 2456 1 - 0 2280 Řehořek Martin
Bargel Martin 2179 0 - 1 2312 Jüptner Jan Meduna Eduard 2426 1 - 0 2160 Mudra Pavel
Jandourek Lukáš 2177 1 - 0 2305 Vacek Martin Doležal Radoslav 2417 1 - 0 2109 Vacek Radomír
Drábek Vojtěch 2128 ½ - ½ 2257 Hála Bohumil Lechtýnský Jiří 2380 1 - 0 2131 Záhorbenský Jaroslav
Purnoch Josef 2127 1 - 0 2187 Döring Robert Fiala Jaroslav 2259 1 - 0 2065 Garšic Petr
Hořínek Karel 2054 1 - 0 2165 Novák Radomír Urban Zdeněk 2205 0 - 1 1992 Rigo Imrich
Burda Roman 2136 1 - 0 2190 Jezbera Jiří Indrák Igor 2248 ½ - ½ 1994 Richter Martin
Netušil Jaroslav 2004 0 - 1 2072 Jiruše Josef Duczynski Martin 2127 1 - 0 1987 Švejdar Luděk
  5 : 3     :  
JOLY Lysá nad Labem "B"   TRW autoelektronika Vlašim Stadion Kutná Hora   ŠK Zikuda Turnov "B"
Oral Tomáš 2533 ½ - ½ 2369 Vojta Tomáš Daneš Jaroslav 2285 1 - 0 2335 Kačírek Petr
Priehoda Vítězslav 2385 0 - 1 2249 Šťastný Jan Moravec Vít 2092 ½ - ½ 2281 Vaculík Martin
Neckář Lubomír 2349 ½ - ½ 2225 Mejzlík Ondřej Vala Filip 2047 0 - 1 2250 Kopal Josef
Jurásek Miroslav 2305 ½ - ½ 2160 Vojta Pavel Černovský Jiří 2151 ½ - ½ 2205 Vltavský Vladimír
Fiala Robert 2295 1 - 0 2033 Matějovský Ondřej Štolba Miloš 2093 0 - 1 2228 Maršálek Zdeněk
Munk Petr 2192 1 - 0 2009 Zvára David Linhart Jan 1967 0 - 1 2215 Ďúran Tomáš
Husárik Braňko 2176 1 - 0 2082 Horák Vladimír Skála Jaromír 2031 ½ - ½ 2127 Hácha Aleš
Postupa Pavel 2136 0 - 1 1909 Hrdina Robin Mráz Zdeněk 1929 0 - 1 2079 Brouček Tomáš
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín "B" 3 0 0 9 16,5 12
2. JOLY Lysá nad Labem "B" 3 0 0 9 15,0 13
3. Desko Liberec 3 0 0 9 14,0 10
4. TJ Neratovice 1 2 0 5 13,0 8
5. Sokol Kolín 1 2 0 5 13,0 6
6. TJ Pankrác "B" 1 1 1 4 11,5 7
7. ŠK Zikuda Turnov "B" 1 0 2 3 12,0 9
8. TJ Slavia Hradec Králové "B" 1 0 2 3 11,5 8
9. ŠK Bohemia Pardubice 0 1 2 1 11,0 7
10. TRW autoelektronika Vlašim 0 1 2 1 10,5 6
11. Stadion Kutná Hora 0 1 2 1 9,0 3
12. Sokol Bakov nad Jizerou 0 0 3 0 7,0 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.