Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 4.kolo 05.12.10

Ve čtvrtém kole 2.ligy skupina C byly dosaženy tyto výsledky: Kolín - Turnov B 4:4, Bakov n/J. - Kutná Hora 4,5:3,5, Bohemia Pardubice - Jičín B 3:5, Vlašim - Liberec 6,5:1,5, Hradec Králové B - Lysá n/L. B 2:6, Pankrác B - Neratovice 4:4


Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Sokol Kolín   ŠK Zikuda Turnov "B" TRW autoelektronika Vlašim   Desko Liberec
Jirovský Pavel 2318 ½ - ½ 2205 Vltavský Vladimír Vojta Tomáš 2369 1 - 0 2199 Bednář Marcel
Moravec Michal 2305 ½ - ½ 2228 Maršálek Zdeněk Šťastný Jan 2249 1 - 0 2153 Braun Marek
Baláček Tadeáš 2110 ½ - ½ 2215 Ďúran Tomáš Vojta Pavel 2160 ½ - ½ 2138 Polák Benedikt
Brezmen Pavel 2092 ½ - ½ 2127 Hácha Aleš Stoklasa Jan 2157 1 - 0 2036 Jareš Jiří
Doležal Karel 2085 ½ - ½ 2079 Brouček Tomáš Matějovský Ondřej 2033 ½ - ½ 1954 Suchomel Aleš
Kaplan Daniel 2038 ½ - ½ 2184 Sýkora Ondřej Zvára David 2009 1 - 0 2114 Cakl Zdeněk
Beneš Petr 2154 ½ - ½ 1958 Šonský Miroslav Horák Vladimír 2082 ½ - ½ 2001 Groh Jiří
Michálek František 2078 ½ - ½ 1918 Drahoňovský Ivo Hrdina Robin 1909 1 - 0 2144 Laštovka Jan
  4 : 4     :  
Sokol Bakov nad Jizerou   Stadion Kutná Hora TJ Slavia Hradec Králové "B"   JOLY Lysá nad Labem "B"
Řehořek Martin 2280 1 - 0 2285 Daneš Jaroslav Nun Jiří 2356 0 - 1 2350 Londýn Radek
Mudra Pavel 2160 ½ - ½ 2268 Čechura Petr Jüptner Jan 2312 0 - 1 2349 Neckář Lubomír
Vacek Radomír 2109 0 - 1 2092 Moravec Vít Vacek Martin 2305 0 - 1 2305 Jurásek Miroslav
Záhorbenský Jaroslav 2131 1 - 0 2155 Ondráček Ondřej Hála Bohumil 2257 1 - 0 2192 Munk Petr
Crha Pavel 2078 ½ - ½ 2047 Vala Filip Döring Robert 2187 ½ - ½ 2199 Šmíd Miroslav
Zákoucká Adéla 2001 0 - 1 2151 Černovský Jiří Novák Radomír 2165 0 - 1 2176 Husárik Braňko
Rigo Imrich 1992 ½ - ½ 2093 Štolba Miloš Nun Josef 2296 0 - 1 2177 Jirk Aleš
Richter Martin 1994 1 - 0 2079 Vrkota Miloš Jezbera Jiří 2190 ½ - ½ 2136 Postupa Pavel
  :     2 : 6  
ŠK Bohemia Pardubice   ŠK AD Jičín "B" TJ Pankrác "B"   TJ Neratovice
Karásek Lukáš 2183 0 - 1 2456 Vološin Leonid Schula Michal 2300 0 - 1 2206 Umanec Filip
Novák Aleš 2088 1 - 0 2426 Meduna Eduard Petr Jan 2199 0 - 1 2196 Černík Lukáš
Jelínek Václav 2068 0 - 1 2417 Doležal Radoslav Plešek Jiří 2146 1 - 0 2179 Bargel Martin
Vodička Pavel 2064 0 - 1 2380 Lechtýnský Jiří Pick Štěpán 2165 ½ - ½ 2177 Jandourek Lukáš
Daněk Pavel 1959 0 - 1 2259 Fiala Jaroslav Kroužel Jaroslav 2213 1 - 0 2128 Drábek Vojtěch
Zelenka Jaroslav 1982 1 - 0 2214 Novotný Jaroslav Lizner Milan 2070 0 - 1 2127 Purnoch Josef
Horáček Michal 1948 1 - 0 2143 Šnorek Milan Mašek Miroslav 2191 1 - 0 1975 Kopecký Jiří
Mazura Tomáš 2028 0 - 1 2127 Duczynski Martin Mrkos Miroslav 2088 ½ - ½ 2004 Netušil Jaroslav
  3 : 5     4 : 4  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín "B" 4 0 0 12 21,5 17
2. JOLY Lysá nad Labem "B" 4 0 0 12 21,0 18
3. Desko Liberec 3 0 1 9 15,5 10
4. TJ Neratovice 1 3 0 6 17,0 11
5. Sokol Kolín 1 3 0 6 17,0 6
6. TJ Pankrác "B" 1 2 1 5 15,5 10
7. TRW autoelektronika Vlašim 1 1 2 4 17,0 11
8. ŠK Zikuda Turnov "B" 1 1 2 4 16,0 9
9. TJ Slavia Hradec Králové "B" 1 0 3 3 13,5 9
10. Sokol Bakov nad Jizerou 1 0 3 3 11,5 7
11. ŠK Bohemia Pardubice 0 1 3 1 14,0 10
12. Stadion Kutná Hora 0 1 3 1 12,5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.