Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 5.kolo 09.01.11

V pátém kole 2.ligy skupina C byly dosaženy tyto výsledky: Neratovice - Kolín 5:3, Lysá n/L. B - Pankrác B 3,5:4,5, Liberec - Hradec Králové B 2:6, Jičín B - Vlašim 5:3, Kutná Hora - Bohemia Pardubice 5:3, Turnov B - Bakov n/J. 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
TJ Neratovice   Sokol Kolín ŠK AD Jičín "B"   TRW autoelektronika Vlašim
Umanec Filip 2206 ½ - ½ 2318 Jirovský Pavel Vološin Leonid 2456 1 - 0 2369 Vojta Tomáš
Černík Lukáš 2196 1 - 0 2305 Moravec Michal Meduna Eduard 2426 ½ - ½ 2249 Šťastný Jan
Bargel Martin 2179 0 - 1 2262 Chmiel Pavel Doležal Radoslav 2417 1 - 0 2225 Mejzlík Ondřej
Jandourek Lukáš 2177 ½ - ½ 2110 Baláček Tadeáš Lechtýnský Jiří 2380 ½ - ½ 2160 Vojta Pavel
Drábek Vojtěch 2128 1 - 0 2185 Souček Milan Fiala Jaroslav 2259 0 - 1 2157 Stoklasa Jan
Purnoch Josef 2127 ½ - ½ 2092 Brezmen Pavel Novotný Jaroslav 2214 1 - 0 2033 Matějovský Ondřej
Hořínek Karel 2054 1 - 0 2154 Beneš Petr Šnorek Milan 2143 ½ - ½ 2009 Zvára David
Baran Peter 2067 ½ - ½ 2078 Michálek František Indrák Igor 2248 ½ - ½ 1909 Hrdina Robin
  5 : 3     5 : 3  
JOLY Lysá nad Labem "B"   TJ Pankrác "B" Stadion Kutná Hora   ŠK Bohemia Pardubice
Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2279 Svoboda Svatopluk Daneš Jaroslav 2285 ½ - ½ 2234 Vorobyov Yrij
Šuráň Jan 2371 0 - 1 2199 Petr Jan Čechura Petr 2268 ½ - ½ 2183 Karásek Lukáš
Londýn Radek 2350 1 - 0 2185 Jandovský Viktor Moravec Vít 2092 ½ - ½ 2211 Yakimenko Alexander A.
Neckář Lubomír 2349 ½ - ½ 2146 Plešek Jiří Ringel Zbyněk 2265 1 - 0 2088 Novák Aleš
Jurásek Miroslav 2305 1 - 0 2165 Pick Štěpán Vala Filip 2047 ½ - ½ 2019 Nadrchal Tomáš
Šmíd Miroslav 2199 0 - 1 2213 Kroužel Jaroslav Vinklárek Ondřej 2160 1 - 0 2034 Třasák Ondřej
Jirk Aleš 2177 ½ - ½ 2070 Lizner Milan Černovský Jiří 2151 1 - 0 2068 Jelínek Václav
Postupa Pavel 2136 0 - 1 2191 Mašek Miroslav Štolba Miloš 2093 0 - 1 1948 Horáček Michal
  :     5 : 3  
Desko Liberec   TJ Slavia Hradec Králové "B" ŠK Zikuda Turnov "B"   Sokol Bakov nad Jizerou
Bednář Marcel 2199 ½ - ½ 2356 Nun Jiří Kačírek Petr 2335 ½ - ½ 2280 Řehořek Martin
Braun Marek 2153 0 - 1 2305 Vacek Martin Kopal Josef 2250 1 - 0 2160 Mudra Pavel
Polák Benedikt 2138 0 - 1 2299 Kořínek Ondřej Vltavský Vladimír 2205 ½ - ½ 2109 Vacek Radomír
Jareš Jiří 2036 1 - 0 2257 Hála Bohumil Maršálek Zdeněk 2228 1 - 0 2131 Záhorbenský Jaroslav
Suchomel Aleš 1954 0 - 1 2187 Döring Robert Ďúran Tomáš 2215 ½ - ½ 2065 Garšic Petr
Cakl Zdeněk 2114 ½ - ½ 2165 Novák Radomír Dünzel Jonas 2117 1 - 0 2071 Kryšpín Libor
Groh Jiří 2001 0 - 1 2190 Jezbera Jiří Hácha Aleš 2127 0 - 1 1992 Rigo Imrich
Laštovka Jan 2144 0 - 1 2029 Matonoha Ctirad Brouček Tomáš 2079 1 - 0 1994 Richter Martin
  2 : 6     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín "B" 5 0 0 15 26,5 20
2. JOLY Lysá nad Labem "B" 4 0 1 12 24,5 20
3. TJ Neratovice 2 3 0 9 22 14
4. Desko Liberec 3 0 2 9 17,5 11
5. TJ Pankrác "B" 2 2 1 8 20 13
6. ŠK Zikuda Turnov "B" 2 1 2 7 21,5 13
7. Sokol Kolín 1 3 1 6 20 7
8. TJ Slavia Hradec Králové "B" 2 0 3 6 19,5 14
9. TRW autoelektronika Vlašim 1 1 3 4 20 12
10. Stadion Kutná Hora 1 1 3 4 17,5 8
11. Sokol Bakov nad Jizerou 1 0 4 3 14 8
12. ŠK Bohemia Pardubice 0 1 4 1 17 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.