Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 6.kolo 23.01.11

V šestém kole 2.ligy skupina C se Bohemia Pardubice dočkala prvního vítězství v poměru 4,5:3,5 nad Turnovem B a odpoutala se z posledního místa v tabulce.
Další výsledky: Kolín - Bakov n/J. 4,5:3,5, Vlašim - Kutná Hora 3,5:4,5, Hradec Králové B - Jičín B 5:3, Pankrác B - Liberec 5:3, Neratovice - Lysá n/L. B 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
Sokol Kolín   Sokol Bakov nad Jizerou TJ Slavia Hradec Králové "B"   ŠK AD Jičín "B"
Jirovský Pavel 2318 ½ - ½ 2280 Řehořek Martin Nun Jiří 2356 ½ - ½ 2456 Vološin Leonid
Moravec Michal 2305 0 - 1 2160 Mudra Pavel Jüptner Jan 2312 ½ - ½ 2426 Meduna Eduard
Chmiel Pavel 2262 ½ - ½ 2109 Vacek Radomír Vacek Martin 2305 ½ - ½ 2417 Doležal Radoslav
Baláček Tadeáš 2110 1 - 0 2131 Záhorbenský Jaroslav Döring Robert 2187 0 - 1 2380 Lechtýnský Jiří
Souček Milan 2185 ½ - ½ 2078 Crha Pavel Novák Radomír 2165 1 - 0 2259 Fiala Jaroslav
Brezmen Pavel 2092 1 - 0 2065 Garšic Petr Nun Josef 2296 1 - 0 2205 Urban Zdeněk
Beneš Petr 2154 ½ - ½ 1992 Rigo Imrich Jezbera Jiří 2190 1 - 0 2248 Indrák Igor
Michálek František 2078 ½ - ½ 1987 Švejdar Luděk Jaeger Luděk 2033 ½ - ½ 2127 Duczynski Martin
  :     5 : 3  
ŠK Bohemia Pardubice   ŠK Zikuda Turnov "B" TJ Pankrác "B"   Desko Liberec
Shilov Sergej 2241 1 - 0 2335 Kačírek Petr Schula Michal 2300 ½ - ½ 2199 Bednář Marcel
Vorobyov Yrij 2234 1 - 0 2281 Vaculík Martin Svoboda Svatopluk 2279 1 - 0 2153 Braun Marek
Karásek Lukáš 2183 ½ - ½ 2205 Vltavský Vladimír Petr Jan 2199 0 - 1 2138 Polák Benedikt
Novák Aleš 2088 0 - 1 2228 Maršálek Zdeněk Jandovský Viktor 2185 0 - 1 2036 Jareš Jiří
Třasák Ondřej 2034 ½ - ½ 2215 Ďúran Tomáš Plešek Jiří 2146 1 - 0 1954 Suchomel Aleš
Jelínek Václav 2068 ½ - ½ 2127 Hácha Aleš Pick Štěpán 2165 ½ - ½ 2114 Cakl Zdeněk
Vodička Pavel 2064 1 - 0 2079 Brouček Tomáš Kroužel Jaroslav 2213 1 - 0 2001 Groh Jiří
Horáček Michal 1948 0 - 1 2154 Vyhnálek Bohuslav Lizner Milan 2070 1 - 0 2066 Paldus Petr
  :     5 : 3  
TRW autoelektronika Vlašim   Stadion Kutná Hora TJ Neratovice   JOLY Lysá nad Labem "B"
Šťastný Jan 2249 0 - 1 2285 Daneš Jaroslav Umanec Filip 2206 0 - 1 2371 Šuráň Jan
Mejzlík Ondřej 2225 1 - 0 2092 Moravec Vít Černík Lukáš 2196 0 - 1 2349 Neckář Lubomír
Vojta Pavel 2160 0 - 1 2265 Ringel Zbyněk Bargel Martin 2179 0 - 1 2199 Šmíd Miroslav
Stoklasa Jan 2157 1 - 0 2160 Vinklárek Ondřej Jandourek Lukáš 2177 1 - 0 2176 Husárik Braňko
Matějovský Ondřej 2033 0 - 1 2151 Černovský Jiří Drábek Vojtěch 2128 1 - 0 2177 Jirk Aleš
Zvára David 2009 0 - 1 2093 Štolba Miloš Purnoch Josef 2127 0 - 1 2136 Postupa Pavel
Horák Vladimír 2082 ½ - ½ 2079 Vrkota Miloš Hořínek Karel 2054 1 - 0 2041 Čermák Michal
Hrdina Robin 1909 1 - 0 2031 Skála Jaromír Netušil Jaroslav 2004 ½ - ½ 1970 Postupa Martin
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín "B" 5 0 1 15 29,5 21
2. JOLY Lysá nad Labem "B" 5 0 1 15 29 24
3. TJ Pankrác "B" 3 2 1 11 25 17
4. TJ Neratovice 2 3 1 9 25,5 17
5. TJ Slavia Hradec Králové "B" 3 0 3 9 24,5 17
6. Sokol Kolín 2 3 1 9 24,5 9
7. Desko Liberec 3 0 3 9 20,5 13
8. ŠK Zikuda Turnov "B" 2 1 3 7 25 15
9. Stadion Kutná Hora 2 1 3 7 22 12
10. TRW autoelektronika Vlašim 1 1 4 4 23,5 15
11. ŠK Bohemia Pardubice 1 1 4 4 21,5 14
12. Sokol Bakov nad Jizerou 1 0 5 3 17,5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.