Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 7.kolo 06.02.11

V sedmém kole 2.ligy skupina C zvítězila Bohemia Pardubice v Bakově n/J. 5,5:2,5 a posílila tak své šance na záchranu soutěže. Další výsledky: Lysá n/L. B - Kolín 4,5:3,5, Liberec - Neratovice 3,5:4,5, Jičín B - Pankrác B 4:4, Kutná Hora - Hradec Králové B 4:4, Turnov B - Vlašim 4,5:3,5.


Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
JOLY Lysá nad Labem "B"   Sokol Kolín Stadion Kutná Hora   TJ Slavia Hradec Králové "B"
Priehoda Vítězslav 2385 ½ - ½ 2318 Jirovský Pavel Daneš Jaroslav 2285 ½ - ½ 2356 Nun Jiří
Špaček Petr 2408 1 - 0 2110 Baláček Tadeáš Moravec Vít 2092 ½ - ½ 2305 Vacek Martin
Neckář Lubomír 2349 1 - 0 2185 Souček Milan Vala Filip 2047 ½ - ½ 2257 Hála Bohumil
Jurásek Miroslav 2305 0 - 1 2092 Brezmen Pavel Černovský Jiří 2151 ½ - ½ 2187 Döring Robert
Fiala Robert 2295 1 - 0 2038 Kaplan Daniel Štolba Miloš 2093 ½ - ½ 2165 Novák Radomír
Munk Petr 2192 ½ - ½ 2154 Beneš Petr Vrkota Miloš 2079 ½ - ½ 2190 Jezbera Jiří
Jirk Aleš 2177 ½ - ½ 2078 Michálek František Skála Jaromír 2031 ½ - ½ 2072 Jiruše Josef
Postupa Pavel 2136 0 - 1 2117 Marek Miroslav Novotný Roman 1852 ½ - ½ 2033 Jaeger Luděk
  :     4 : 4  
Desko Liberec   TJ Neratovice ŠK Zikuda Turnov "B"   TRW autoelektronika Vlašim
Bednář Marcel 2199 1 - 0 2206 Umanec Filip Jaracz Barbara 2280 ½ - ½ 2369 Vojta Tomáš
Braun Marek 2153 0 - 1 2196 Černík Lukáš Vaculík Martin 2281 0 - 1 2249 Šťastný Jan
Polák Benedikt 2138 1 - 0 2179 Bargel Martin Kopal Josef 2250 1 - 0 2225 Mejzlík Ondřej
Suchomel Aleš 1954 0 - 1 2177 Jandourek Lukáš Vltavský Vladimír 2205 ½ - ½ 2160 Vojta Pavel
Cakl Zdeněk 2114 0 - 1 2128 Drábek Vojtěch Maršálek Zdeněk 2228 1 - 0 2157 Stoklasa Jan
Groh Jiří 2001 0 - 1 2127 Purnoch Josef Hácha Aleš 2127 0 - 1 2033 Matějovský Ondřej
Laštovka Jan 2144 1 - 0 2054 Hořínek Karel Brouček Tomáš 2079 ½ - ½ 2009 Zvára David
Krtouš Zdeněk 1997 ½ - ½ 2136 Burda Roman Vyhnálek Bohuslav 2154 1 - 0 1909 Hrdina Robin
  :     :  
ŠK AD Jičín "B"   TJ Pankrác "B" Sokol Bakov nad Jizerou   ŠK Bohemia Pardubice
Vološin Leonid 2456 1 - 0 2279 Svoboda Svatopluk Řehořek Martin 2280 0 - 1 2241 Shilov Sergej
Meduna Eduard 2426 0 - 1 2199 Petr Jan Mudra Pavel 2160 0 - 1 2183 Karásek Lukáš
Fiala Jaroslav 2259 ½ - ½ 2185 Jandovský Viktor Vacek Radomír 2109 0 - 1 2088 Novák Aleš
Novotný Jaroslav 2214 ½ - ½ 2146 Plešek Jiří Záhorbenský Jaroslav 2131 1 - 0 2034 Třasák Ondřej
Šnorek Milan 2143 0 - 1 2165 Pick Štěpán Crha Pavel 2078 ½ - ½ 2068 Jelínek Václav
Indrák Igor 2248 ½ - ½ 2213 Kroužel Jaroslav Zákoucká Adéla 2001 ½ - ½ 2064 Vodička Pavel
Duczynski Martin 2127 ½ - ½ 2070 Lizner Milan Rigo Imrich 1992 ½ - ½ 1959 Daněk Pavel
Štolc Martin 2036 1 - 0 2191 Mašek Miroslav Richter Martin 1994 0 - 1 1948 Horáček Michal
  4 : 4     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 6 0 1 18 33,5 27
2. ŠK AD Jičín "B" 5 1 1 16 33,5 23
3. TJ Neratovice 3 3 1 12 30 21
4. TJ Pankrác "B" 3 3 1 12 29 19
5. ŠK Zikuda Turnov "B" 3 1 3 10 29,5 18
6. TJ Slavia Hradec Králové "B" 3 1 3 10 28,5 17
7. Sokol Kolín 2 3 2 9 28 11
8. Desko Liberec 3 0 4 9 24 16
9. Stadion Kutná Hora 2 2 3 8 26 12
10. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 4 7 27 18
11. TRW autoelektronika Vlašim 1 1 5 4 27 17
12. Sokol Bakov nad Jizerou 1 0 6 3 20 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.