Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 8.kolo 20.02.11

V osmém kole 2.ligy skupina C nestačila Bohemia na Kolín a stále se nachází v sestupovém pásmu.
Výsledky: Kolín - Bohemia Pardubice 5:3, Vlašim - Bakov n/J. 3,5:4,5, Hradec Králové B - Turnov B 5:3, Pankrác B - Kutná Hora 2,5:5,5, Neratovice - Jičín B 3,5:4,5, Lysá n/L. B - Liberec 7,5:0,5


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Sokol Kolín   ŠK Bohemia Pardubice TJ Pankrác "B"   Stadion Kutná Hora
Jirovský Pavel 2318 ½ - ½ 2241 Shilov Sergej Schula Michal 2300 ½ - ½ 2285 Daneš Jaroslav
Moravec Michal 2305 ½ - ½ 2234 Vorobyov Yrij Svoboda Svatopluk 2279 0 - 1 2092 Moravec Vít
Chmiel Pavel 2262 0 - 1 2183 Karásek Lukáš Petr Jan 2199 0 - 1 2047 Vala Filip
Baláček Tadeáš 2110 1 - 0 2088 Novák Aleš Jandovský Viktor 2185 1 - 0 2151 Černovský Jiří
Souček Milan 2185 1 - 0 2068 Jelínek Václav Plešek Jiří 2146 0 - 1 2209 Šír Zbyněk
Brezmen Pavel 2092 0 - 1 2064 Vodička Pavel Pick Štěpán 2165 ½ - ½ 2093 Štolba Miloš
Michálek František 2078 1 - 0 1959 Daněk Pavel Kroužel Jaroslav 2213 ½ - ½ 2079 Vrkota Miloš
Marek Miroslav 2117 1 - 0 1948 Horáček Michal Mašek Miroslav 2191 0 - 1 2031 Skála Jaromír
  5 : 3     :  
TRW autoelektronika Vlašim   Sokol Bakov nad Jizerou TJ Neratovice   ŠK AD Jičín "B"
Vojta Tomáš 2369 1 - 0 2280 Řehořek Martin Umanec Filip 2206 ½ - ½ 2456 Vološin Leonid
Šťastný Jan 2249 1 - 0 2160 Mudra Pavel Bargel Martin 2179 0 - 1 2426 Meduna Eduard
Vojta Pavel 2160 ½ - ½ 2109 Vacek Radomír Drábek Vojtěch 2128 ½ - ½ 2417 Doležal Radoslav
Stoklasa Jan 2157 ½ - ½ 2131 Záhorbenský Jaroslav Purnoch Josef 2127 1 - 0 2380 Lechtýnský Jiří
Matějovský Ondřej 2033 0 - 1 2078 Crha Pavel Hořínek Karel 2054 0 - 1 2259 Fiala Jaroslav
Zvára David 2009 0 - 1 2001 Zákoucká Adéla Kopecký Jiří 1975 0 - 1 2214 Novotný Jaroslav
Horák Vladimír 2082 ½ - ½ 1992 Rigo Imrich Burda Roman 2136 1 - 0 2143 Šnorek Milan
Hrdina Robin 1909 0 - 1 1987 Švejdar Luděk Netušil Jaroslav 2004 ½ - ½ 2248 Indrák Igor
  :     :  
TJ Slavia Hradec Králové "B"   ŠK Zikuda Turnov "B" JOLY Lysá nad Labem "B"   Desko Liberec
Jüptner Jan 2312 1 - 0 2335 Kačírek Petr Špaček Petr 2408 1 - 0 2199 Bednář Marcel
Vacek Martin 2305 ½ - ½ 2281 Vaculík Martin Šuráň Jan 2371 ½ - ½ 2153 Braun Marek
Kořínek Ondřej 2299 1 - 0 2250 Kopal Josef Londýn Radek 2350 1 - 0 2138 Polák Benedikt
Hála Bohumil 2257 ½ - ½ 2205 Vltavský Vladimír Neckář Lubomír 2349 1 - 0 2114 Cakl Zdeněk
Döring Robert 2187 ½ - ½ 2228 Maršálek Zdeněk Jurásek Miroslav 2305 1 - 0 2001 Groh Jiří
Jezbera Jiří 2190 1 - 0 2215 Ďúran Tomáš Fiala Robert 2295 1 - 0 1997 Krtouš Zdeněk
Jiruše Josef 2072 ½ - ½ 2150 Zelený Tomáš Husárik Braňko 2176 1 - 0 1936 Novák Jan
Matonoha Ctirad 2029 0 - 1 2079 Brouček Tomáš Postupa Pavel 2136 1 - 0 1779 Braun Tomáš
  5 : 3     : ½  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 7 0 1 21 41,0 34
2. ŠK AD Jičín "B" 6 1 1 19 38,0 26
3. TJ Slavia Hradec Králové "B" 4 1 3 13 33,5 20
4. TJ Neratovice 3 3 2 12 33,5 23
5. Sokol Kolín 3 3 2 12 33,0 15
6. TJ Pankrác "B" 3 3 2 12 31,5 20
7. Stadion Kutná Hora 3 2 3 11 31,5 16
8. ŠK Zikuda Turnov "B" 3 1 4 10 32,5 19
9. Desko Liberec 3 0 5 9 24,5 16
10. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 5 7 30,0 20
11. Sokol Bakov nad Jizerou 2 0 6 6 24,5 13
12. TRW autoelektronika Vlašim 1 1 6 4 30,5 19

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.