Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 9.kolo 06.03.11

V devátém kole 2.ligy skupina C nestačila Bohemia 'v zápase pravdy' na Vlašim a její situace začíná být kritická.
Detailní výsledky: Liberec - Kolín 3:5, Jičín B - Lysá n/L. B 3,5:4,5, Kutná Hora - Neratovice 5:3, Turnov B - Pankrác B 2:6, Bakov n/J. - Hradec Králové B 4:4, Bohemia Pardubice - Vlašim 2:6


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
Desko Liberec   Sokol Kolín ŠK Zikuda Turnov "B"   TJ Pankrác "B"
Bednář Marcel 2199 ½ - ½ 2318 Jirovský Pavel Jaracz Barbara 2280 ½ - ½ 2300 Schula Michal
Braun Marek 2153 ½ - ½ 2305 Moravec Michal Zelený Tomáš 2150 0 k 1 2279 Svoboda Svatopluk
Polák Benedikt 2138 ½ - ½ 2110 Baláček Tadeáš Hácha Aleš 2127 ½ - ½ 2199 Petr Jan
Suchomel Aleš 1954 0 - 1 2185 Souček Milan Brouček Tomáš 2079 ½ - ½ 2185 Jandovský Viktor
Cakl Zdeněk 2114 1 - 0 2092 Brezmen Pavel Sýkora Ondřej 2184 ½ - ½ 2146 Plešek Jiří
Groh Jiří 2001 0 - 1 2038 Kaplan Daniel Šonský Miroslav 1958 0 - 1 2165 Pick Štěpán
Laštovka Jan 2144 ½ - ½ 2154 Beneš Petr Drahoňovský Ivo 1918 0 - 1 2213 Kroužel Jaroslav
Krtouš Zdeněk 1997 0 - 1 2078 Michálek František     0 k 1 2070 Lizner Milan
  3 : 5     2 : 6  
ŠK AD Jičín "B"   JOLY Lysá nad Labem "B" Sokol Bakov nad Jizerou   TJ Slavia Hradec Králové "B"
Spirin Oleg 2464 ½ - ½ 2533 Oral Tomáš Řehořek Martin 2280 ½ - ½ 2356 Nun Jiří
Vološin Leonid 2456 ½ - ½ 2385 Priehoda Vítězslav Mudra Pavel 2160 1 - 0 2312 Jüptner Jan
Meduna Eduard 2426 1 - 0 2408 Špaček Petr Vacek Radomír 2109 0 - 1 2305 Vacek Martin
Lechtýnský Jiří 2380 ½ - ½ 2350 Londýn Radek Záhorbenský Jaroslav 2131 0 - 1 2187 Döring Robert
Fiala Jaroslav 2259 0 - 1 2349 Neckář Lubomír Hajný Miloslav 2075 1 - 0 2165 Novák Radomír
Novotný Jaroslav 2214 0 - 1 2305 Jurásek Miroslav Zákoucká Adéla 2001 ½ - ½ 2296 Nun Josef
Urban Zdeněk 2205 ½ - ½ 2295 Fiala Robert Rigo Imrich 1992 0 - 1 2190 Jezbera Jiří
Indrák Igor 2248 ½ - ½ 2199 Šmíd Miroslav Richter Martin 1994 1 - 0 2002 Marek Petr
  :     4 : 4  
Stadion Kutná Hora   TJ Neratovice ŠK Bohemia Pardubice   TRW autoelektronika Vlašim
Daneš Jaroslav 2285 ½ - ½ 2206 Umanec Filip Shilov Sergej 2241 0 - 1 2369 Vojta Tomáš
Ondráček Ondřej 2155 1 - 0 2196 Černík Lukáš Karásek Lukáš 2183 ½ - ½ 2249 Šťastný Jan
Ringel Zbyněk 2265 1 - 0 2179 Bargel Martin Novák Aleš 2088 0 - 1 2225 Mejzlík Ondřej
Vala Filip 2047 0 - 1 2177 Jandourek Lukáš Nadrchal Tomáš 2019 0 - 1 2160 Vojta Pavel
Vinklárek Ondřej 2160 ½ - ½ 2128 Drábek Vojtěch Třasák Ondřej 2034 ½ - ½ 2157 Stoklasa Jan
Černovský Jiří 2151 ½ - ½ 2127 Purnoch Josef Jelínek Václav 2068 1 - 0 2009 Zvára David
Štolba Miloš 2093 1 - 0 2054 Hořínek Karel Vodička Pavel 2064 0 - 1 2082 Horák Vladimír
Skála Jaromír 2031 ½ - ½ 2136 Burda Roman Zelenka Jaroslav 1982 0 - 1 1909 Hrdina Robin
  5 : 3     2 : 6  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 8 0 1 24 45,5 36
2. ŠK AD Jičín "B" 6 1 2 19 41,5 27
3. Sokol Kolín 4 3 2 15 38,0 18
4. TJ Pankrác "B" 4 3 2 15 37,5 24
5. TJ Slavia Hradec Králové "B" 4 2 3 14 37,5 23
6. Stadion Kutná Hora 4 2 3 14 36,5 19
7. TJ Neratovice 3 3 3 12 36,5 24
8. ŠK Zikuda Turnov "B" 3 1 5 10 34,5 19
9. Desko Liberec 3 0 6 9 27,5 17
10. TRW autoelektronika Vlašim 2 1 6 7 36,5 24
11. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 6 7 32,0 21
12. Sokol Bakov nad Jizerou 2 1 6 7 28,8 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.